Zavrieť

Porady

Nenávratná pôžička pre SZČO(na materskej) od UPSVaR

Neviete mi niekto poradiť? Som na Materskej dovolenke, mám založenú živnosť 4 mesiace, chcem rozšíriť živnosť a potrebujem peniaze. Viem o nenávratnej pôžičke od UPSVaR, ale neviem na aký úrad resp. oddlenie sa mám informovať. Poradte, či táto možnosť je ešte aktuálna a za akých podmienok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    vilow Pozri príspevok
    Neviete mi niekto poradiť? Som na Materskej dovolenke, mám založenú živnosť 4 mesiace, chcem rozšíriť živnosť a potrebujem peniaze. Viem o nenávratnej pôžičke od UPSVaR, ale neviem na aký úrad resp. oddlenie sa mám informovať. Poradte, či táto možnosť je ešte aktuálna a za akých podmienok.
    UPSVaR poskytuje nenávratný príspevok na začatie prevádzkovania živnosti. Podmienkou je evidencia na ÚPSVaR najmenej tri mesiace a prevádzkovanie živnosti po obdržaní príspevku mim. 2 roky /môže byť aj súbeh so zamestnaním/

    vilow je offline (nepripojený) vilow

    vilow
    Podmienkou je evidencia na UPSVaR. Spĺňa túto podmienku aj to, že som už 14 mesiacov na MD, a poberám rodičovský príspevok? Patrím do tejto skupiny? ďakujem za odpoveď.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    vilow Pozri príspevok
    Podmienkou je evidencia na UPSVaR. Spĺňa túto podmienku aj to, že som už 14 mesiacov na MD, a poberám rodičovský príspevok? Patrím do tejto skupiny? ďakujem za odpoveď.
    Máš aktívnu živnosť a počas poberania rod. príspevku ťa na úrade práce nezaevidujú. Rozšírenie živnosti nie je dôvodom na poskytnutie príspevku

    vilow je offline (nepripojený) vilow

    vilow
    Viem o tom,že bola možnosť do 28.11.2008,dostať nenávratnú požičku z eurofondov do výšky 200.000sk pre SZČO,ktorý nepodnikajú dlhsie ako 3 roky.Len som chcela vediet či este bude tato možnosť aj v r.2009.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    vilow Pozri príspevok
    Viem o tom,že bola možnosť do 28.11.2008,dostať nenávratnú požičku z eurofondov do výšky 200.000sk pre SZČO,ktorý nepodnikajú dlhsie ako 3 roky.Len som chcela vediet či este bude tato možnosť aj v r.2009.
    Skús pohľadať tu :

    http://www.euroinfo.gov.sk/index/go.php?id=380&prm2=4:0

    Nenávratná pôžička pre SZČO(na materskej) od UPSVaR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.