Zavrieť

Porady

MRP Evidencia majetku

Pozdravujem všetkých trápiacich sa. Kto by mohol a bol ochotný poradiť a zaučiť do programu Evidencie majetku z Košíc alebo blízkeho okolia? Srdečne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Stefani, síce nie som z Košíc, ale s MRP pracujem.
    Máš špeciálny modul Majetok dokúpený do MRP, alebo je to modul, ktorý obsahuje štandartná verzia MRP?

    Stefani je offline (nepripojený) Stefani

    Stefani
    Lenka, veľmi ma potešila odpoveď. Máme vo firme len špeciálny modul na evidenciu majetku. Ostatné programy /účtovníctvo, mzdy/ sú iného dodávateľa. Nastúpila som do firmy a nemá mi to kto odovzdať, tak sa musím trápiť sama. Sú nahraté doterajšie údaje do decembra 2004. Odvtedy je tam MRP Windows. Potrebujem účtovné odpisy, asi je potrebné doplniť počiatočná zostatková cena a počet rokov pre účtovné odpisovanie. Doma mám demo verziu, ide to vo firme však nie. Čo mám robiť?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Mne funguje Evidencia majetku, len mi napíš čo Ti nejde. Presnejšie. Počiatočnú hodnotu si nastavíš keď klikneš 2 x na dotyčnú kartu do ktorej to chceš zapísať PS, takisto vieš zadať počiatočnú cenu pre daňové aj účtovné odpisy. Do účtovných odpisov si zadaj na tom majetku aj počet odpisovania účt. odpisov, potom Ti to vypočíta sám program. Pošlem Ti aj ukážku.

    paťuška je offline (nepripojený) paťuška

    paťuška
    Prosím o pomoc, zakúpila som si program Evidencia majetku od MRP a som z neho zúfalá.
    Pravdepodobne niečo nemám doplnené ako má byť, keď mi nevypočítalo daňové odpisy u žiadneho majetku okrem majetku na leasing.
    napr. majetok zaradený do 2.odpis.skupiny v roku 2010 - počet mesiacov účtovného odpisu 72 - daňový odpis mi nevypočítalo, účtovný áno
    majetok zar. v roku 2008 - 2.OS - účtovné odpisy ráta akoby sa mal majetok odpisovať 8 rokov a nie 6. Daňové taktiež nevypočítal. Sedím na tom už 3 dni a stále dookola som sa k ničomu nedopátrala.

    MRP Evidencia majetku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.