Zavrieť

Porady

Bufet-prosim o radu

Dobry den. potreboval by som poradit od cloveka ktory je vlastnikom bufetu alebo ma s tymto dake skusenosti. chcem otvorit bufet ale chcel by som vediet ci je treba prevadzkovat ho v zastavanom dome alebo staci unimobuka ci to podla zakona moze byt. dalej ak unimobunka tak ako riesit odtokovu ruru, musi byt alebo staci zachytna nadrz v unimobunke a tecuca voda zabezpecena pomocou nadrze v unimobunke ktora by pracovala na samospade. mohlo by to aj takto byt bez problemov hygienikov?? prosim o radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    Ano, mohlo by to tak byt s tou nadrzou v tej unimobunke, pokial tam budes mat vodu, nejake utierky, udrzovat cistotu a kôš na odpadky.... tak v tom nie je problem...Ja som sa s tým stretla a bolo to bez problemov... Ale aj tak ked ti dojde zdravotná kontrola a budu nejaky debilny tak ti najde pokutu za hociaku blbost len aby ti mohli ulozit pokutu.... A tvoji zamestnanci co tam budu s tym robit tak musia mat zdravotne preukazy od lekára....

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    No a este tie pokuty nie su moc velke, ked mi prisli tak mi povedali ze mam spinave zariadenia a pritom to bolo iba trochu co je jasne kedze som s tym momentalne robila a dali mi pokutu 300 Sk takze to nie je az take hrozne s nimi...Mala som ich viac krat ale nikdy to nepresvihlo tych 300 Sk. S hygienickou kontrolou sa este da ale s danovakmi AMEN TMA...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.