Zavrieť

Porady

Eurofit Trading - Bonusová poukážka

Veselý človiečik
Máte niekto skúsenosť so spoločnosťou Eurofit ?
Robia prezentácie na zdravú výživu ( riad, mixér, nože .....).
Dostali sme od nich Bonusovú poukážku - na uplatenenie zľavy za rekreačné služby CK Pressburg, už ste niekto takéto niečo využil ? Nie je to zasa nejaká kačica? Zľava na 35 €, ale suma zájazdu alebo služby musí byť min. za 340 €, takže ...., je to také otázne.
Usporiadat
Lisanka Lisanka

Lisanka je offline (nepripojený) Lisanka

Norton.sk Pozri príspevok
Asi si na tej akcii nebol ked ani nevies, ze ten co mu chces rozbit drzku ti zaplati veceru a da poukaz ktorý mozes vyuzit ale aj nemusis. Mam taky pocit, ze najvetsimi stazovetelmi su prave ty ktori na to nemaju a su nastvany. A ked si uz ten poukaz vezmes a zadarmo sa najes taj maj aspon tolko intelektu v sebe, ak vobec vies co to je, ze to nebudes kritizovat a budes drzat drzku, ale tu svoju..
Do sfery intelektu plati aj jazyk. Po precitani Vaseho prispevku, mozme pochybovat, ci Vy viete co je intelekt. Prave ti, ktori maju vyssi intelekt pochopia a prehodnotia spravne; ci obe strany uzatvoria s ponukou od Eurofit Trading "zdravy obchod". O tom, ze sa samozrejme mame vsetci pravo slobodne vyjadrit, uz nemusim ani pisat.

V tej suvislosti v akej ste to slovo pouzili Vy, jednoznacne vravi, ze Vy neviete co znamena. Mozno ste chceli pouzit slusnost, alebo kultivovanost alebo solidnost?
0 0
miggy miggy

miggy je offline (nepripojený) miggy

Ahojte

Keď som tu zhliadol túto diskusiu, hneď som sa musel registrovať, aby som aj ja mohol pridať svoju skúsenosť.

V pondelok mi zavolala nejaká pani z českého tel. čísla a oznámila mi, že som vyhral pobyt v nejakom hoteli Adamantino v Čechách pri Zlíne. Fajn... nemal som chuť tam ísť, ale som dlžný jeden takýto pobyt pre známu, ktorá mi podobný pobyt v Tatrách venovala a tak som tam s priateľkou šiel.

Našťastie pán, ktorý mal robiť prezentáciu mal horúčku (nie že by som mu ju prial) a tak sa nič nekonalo a iba nám odovzdali poukazy na ubytovanie. Ako tu už bolo pár krát spomenuté, zadarmo bolo iba ubytko na 2 až 7 nocí s tým, že počas tohto ubytovania si musíme obidvaja (lebo poukaz je pre dvoch) zaplatiť plnú penziu, 2 krát vstup do výrivky a 2 krát masáž.

Hneď ako mi to priateľka cestou z prezentácie (ktorá sa kvôli horúčke pána neuskutočnila) prečítala, kázal som jej, aby to zahodila. Neurobila tak. Doma som si trošku zagúglil, našiel som túto diskusiu a po prečítaní prvých dvoch strán Vašich príspevkov som poukážku roztrhal aj s obálkou.

Ďakujem
Naposledy upravil miggy : 12.03.13 at 19:22
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať