Zavrieť

Porady

Virusy,Virusy ach tie Virusy....

Potrebovala by som poradit, cca. pre miestom sa mi vzdy po prihlaseni a kratkodobej praci s compom zacala objavovat tabulka s textom: nasiel sa "rootkit" -tkzv. trojsky kon,dalej je tam pokec s odporucanim odstranit ho, je tam hned aj moznost Odstranit, na ktoru vzdy kliknem tak ako radia, tabulka s hlasenim samozrejme okamzite zmizne a tym sa to konci. Takto sa to opakuje kazdy den, je mi jasne ze kliknutim na moznost odstranit, ten virus "nezlikvidujem".Potrebujem vediet o aky virus ide - ci je "nebezpecny" a pod., nerada by som prisla o moje ulozene subory, a aka je moznost "ozdravenia" mojho compu- je to stolovy pocitac, antivirusova ochrana, ktoru momentalne mam je Avast- Home edition.

Bola som rada keby sa ozvali ludia s podobnymi skusenostami a hlavne dobrymi radami.

Dakujem.

Ginna
Usporiadat
bcjan bcjan

bcjan je offline (nepripojený) bcjan

tabulku najdete na tejto www

http://www.pcmag.com/article2/0,1895,2135092,00.asp
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
bcjan-o nevies pouziat tlacidlo upravit?? a neviem kto by mal crackovat NODko,,,, po prve antivirus uz neje taky drahy na rok aby sa musel nutne crackovat,,,, a neporovnavaj jediny test antivirov,,, aby to bol relevantny vysledok porovnaj aspon 20 testov... pekny den.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

a aký antivirák je avira?
0 0
tucky tucky

tucky je offline (nepripojený) tucky

hlavne si skontroluj ci mas zapnutu branu firewall, nastavis to: ovladaci panel, centrum zabezpecenia, brana firewall- zapni.

ja mam tiez avast home edition + win defender a som spokojny, pricom chodim aj na xxx stranky a ziadny virus pocitac nenapadol.
0 0
tucky tucky

tucky je offline (nepripojený) tucky

ten test je z roku 2007, v roku v 2008 bol najlepsi bitdefender

atlantisnetwork.blogspot.com/2008/04/top-ten-antivirus-2008.html

podla inej stranky , bol najlepsi The Shield Deluxe

blog.4rev.net/2008-01/top-10-antivirus-2008/


takze kto sa ma v tom vyznat?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja som tiež za Avastom (denne aktualizovaná databáza), 1x týždenne preženiem všetko cez Ad-Aware a SuperAntiSpyware a som "čistý". Zatiaľ sa mi cez túto ochranu nič veľmi vážne nedostalo.
BTW: neklikám bez rozmyslu na rôzne pokyny webstránok na stiahnutie alebo kliknutie na "free scan". Takto sa najskôr dostane do PC všeliaké svinstvo!
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

mf1 ty si plateny spamer od kaspersky? toto je uz osmy alebo deviaty prispevok s ódou na kaspersky.
a az si si nevsimol tu si zaspieval uz 2x po sebe
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie je všetko zlato, čo sa blyští, nie je všetko antivírus, čo sa ako on hlási. Každý má svoje pre aj proti.
0 0
nico17 nico17

nico17 je offline (nepripojený) nico17

tucky : a ked mi vypise ze kvoli neidentifikovanemu problemu system windows nemoze zobrazit nastavenie brany firewall systemu windows
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať