Zavrieť

Porady

tak moj nazor

Neviem či som tak blbý,že to tu nechápem. Ale horšiu stránku som v poslednej dobe nevidel. Tato stranka by mala byť rýchla,akčná ako by biznis mal byť.A pritom je pomalá neprehladná. Ked potrebujem z niekym niečo rýchlo vyriešiť,prediskutovať tak musim čakať pol hodinu prípadne 5 dní kým mu možem napisať správu.Zrejme je toto stránka pre nezamestnaných čo maju čas celý deň sedieť za PC. Preto sem asi chodí tak málo ludí. Ide to tu ako v lete na saniach.Ale tak sa biznis nerobí. Su tu zaujimavé nápady aj zaujimavý ludia.Ale nedá sa k nim dostať.Mám pocit,že táto stránka bola vytvorená čisto zo zištných dovodou. Keď sa v niečom mýlim opravte ma. Ale ja nemám ten pocit. a ešte. keď ma zaujme viec nápadou a lebo tém,prečo sa nemožem vyjadriť ku každej?? odvolavate sa na spam. a pritom predpokladáťe,že sem chodia inteligentný ľudia.
Usporiadat
Honda_Legend Honda_Legend

Honda_Legend je offline (nepripojený) Honda_Legend

pocuj smith inak cela moja rodina pochadza z kralovej. len pre info. a dalej.jasne ze som tu ponuku hodil aj na ine servry- lenze ja som si zo zaciatku myslel ze sem chodia ludia co chcu podnikat anieco im chyba. a nie lan tak kecaju do prazdna. pretoze som si myslel,ze staci chciet avsetko sa da.aspon ja som taky ked si nieco zaumienim idem za tym ako pitbul. rad by som podnikal z nejakym mojim kamaratom. len ze kamarati v mojom veku uz svoje firmy maju. a s tym co som do decembra podnikal uz nepodnikam kedze odcestoval zostal som na to sam.a po pravde sameho ma to nebavi kedze toho je v poslednej dobe na mna vela. ale ako vidim na tejto stranke nikho takeho nenajdem. tak asi vazne nema vyznam sem chodit.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Honda_Legend Pozri príspevok
aspon ja som taky ked si nieco zaumienim idem za tym ako pitbul.
Vytŕham z kontextu.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Honda_Legend Pozri príspevok
pocuj smith inak cela moja rodina pochadza z kralovej. A čo ja mám s Kráľovou pri Senci, nechápem túto poznámku. len pre info. a dalej.jasne ze som tu ponuku hodil aj na ine servry- lenze ja som si zo zaciatku myslel ze sem chodia ludia co chcu podnikat anieco im chyba. a nie lan tak kecaju do prazdna. Myslíš si, že riešenie účtovnej, daňovej a odvodovej problematiky je kecanie do prázdna? Možnože aj tvoja účtovníčka je tu zavesená a čerpá rady, aby si aj ty mal daňové priznanie v poriadku. pretoze som si myslel,ze staci chciet avsetko sa da.aspon ja som taky ked si nieco zaumienim idem za tym ako pitbul. rad by som podnikal z nejakym mojim kamaratom. Z vlastnej skúsenosti, podnikať len a len sám. S nikým sa nespolčovať, v 99,9% to neskončí dobre.len ze kamarati v mojom veku uz svoje firmy maju. a s tym co som do decembra podnikal uz nepodnikam kedze odcestoval zostal som na to sam.a po pravde sameho ma to nebavi kedze toho je v poslednej dobe na mna vela. ale ako vidim na tejto stranke nikho takeho nenajdem. tak asi vazne nema vyznam sem chodit.
V citáte
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Honda_Legend Pozri príspevok
pocuj smith inak cela moja rodina pochadza z kralovej. len pre info. a dalej.jasne ze som tu ponuku hodil aj na ine servry- lenze ja som si zo zaciatku myslel ze sem chodia ludia co chcu podnikat anieco im chyba. a nie lan tak kecaju do prazdna. pretoze som si myslel,ze staci chciet avsetko sa da.aspon ja som taky ked si nieco zaumienim idem za tym ako pitbul. rad by som podnikal z nejakym mojim kamaratom. len ze kamarati v mojom veku uz svoje firmy maju. a s tym co som do decembra podnikal uz nepodnikam kedze odcestoval zostal som na to sam.a po pravde sameho ma to nebavi kedze toho je v poslednej dobe na mna vela. ale ako vidim na tejto stranke nikho takeho nenajdem. tak asi vazne nema vyznam sem chodit.
Načo toľko kecov a ešte v toľkých tvojich príspevkoch, vypni stránku a pohoda, žiaden stres...
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Smith: "Možnože aj tvoja účtovníčka je tu zavesená a čerpá rady, aby si aj ty mal daňové priznanie v poriadku."

Nechcem "kričať" s tým boldom. Písmo som zvýraznila len preto, aby som upozornila na Smithovu veľmi správnu poznámku, ktorú, ako odpoveď, vpísal do textu.
0 0
Honda_Legend Honda_Legend

Honda_Legend je offline (nepripojený) Honda_Legend

smith ty mozno mozes podnikat sam ale ja ked musim ist nieco vybavit a musim byt aj vo firme. tak mi vysvetli ako sa to da stihnut?? vidis, dam sem taku temu som zvedavy na relevantne rady odbornikov. co mas z kralovou?? no neviem mozno zatial nic. mozno robis uctovnictvo nejakemu moju znamemu neviem. a opytam sa mojej uctovnicky ci sem chodi,. pre zaujimavost.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Honda_Legend Pozri príspevok
smith ty mozno mozes podnikat sam ale ja ked musim ist nieco vybavit a musim byt aj vo firme. tak mi vysvetli ako sa to da stihnut?? vidis, dam sem taku temu som zvedavy na relevantne rady odbornikov. co mas z kralovou?? no neviem mozno zatial nic. mozno robis uctovnictvo nejakemu moju znamemu neviem. a opytam sa mojej uctovnicky ci sem chodi,. pre zaujimavost.
Tak na zvýraznené ti odpoviem otázkou: Podľa teba ako sa dá podnikať, keď máš na starosti účtovníctvo cca 30 firiem so všetkým čo k tomu patrí, a pritom byť v teréne, u klienta, na úradoch.... atď. A k tomu všetkému ešte sem-tam aj tu na porade pomáhať.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Myslím si, že už sme s ním premárnili času dosť a on to aj tak nepochopil. HONDA-LEGEND odídi radšej z porady, tu pre Teba kšefty nepokvitnú. Zmýlil si si adresu. Tu si medzi inteligentnými ľuďmi a Ty hľadáš niečo z iného rangu. Prajem Ti šťastnú cestu na inú a rýchlu stránku. Tu by si medzi normálnymi zakrpatel.
0 0
Honda_Legend Honda_Legend

Honda_Legend je offline (nepripojený) Honda_Legend

manželka robila v učtovnickej firme takže viem co a ako. tak nemožeš porovnavat tvoje a moje podnikanie-. ja viem co potrebujem a co a ako stiham alebo nestiham. A ktej premudrovanej wagnerke . ty am odtailto vyhadzujes?? akym pravom?? takze ked ma človek iny nazor ako večšina je zly?? no peknéé a pretoto ma každy slovakom za tupcou. nevedia čo je to demokracia. tak sorry ze niesom v sáde ovcí ako ty.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Honda_Legend Pozri príspevok
manželka robila v učtovnickej firme takže viem co a ako. tak nemožeš porovnavat tvoje a moje podnikanie-. ja viem co potrebujem a co a ako stiham alebo nestiham. A ktej premudrovanej wagnerke . ty am odtailto vyhadzujes?? akym pravom?? takze ked ma človek iny nazor ako večšina je zly?? no peknéé a pretoto ma každy slovakom za tupcou. nevedia čo je to demokracia. tak sorry ze niesom v sáde ovcí ako ty.
Okrem toho, že je táto stránka pomalá, dodržujú sa tu aj isté pravidlá, medziiným slušné správanie.
0 0
gogina gogina

gogina je offline (nepripojený) gogina

Honda_Legend Pozri príspevok
smith tebe to pááááli. az mi to je smiesne. že ponukam priestory na spolupracu tom je spam?? Ponukam ich preto,že su nevyuzite,A aj tak ich musim platit. Preto mi to suri. Nebavi ma kazdy mesiac vyhodit 20.000sk za prazdnu kancelariu. A kedze sam bizns mam hladam spoločnika na nejaky iny biznis.. Ale uz zacinam chapat akt to tu funguje. treba vam tu vsetko vysvetovat ako malym detom. Lebo si urobite svoj malomesky nazor a s tym operujete.. Vy su tu kludne robte svoj biznis na reklame.Vobec ma to netrapi. Len potom dajte priestor aj ludom na svoj nazor. Ale v tomto su slovaci uzkoprsi.
a v chytani za slovička ste tu vsetci majstri sveta.
ale zeby niekto do mojej temy napisal,ze poznam takeho alebo takeho cloveka co by mal zaujem to nenapise nikto.
Už ma normálne vytáčaľš, ktosi myslíš že si, majste sveta? Ked si chceš robiť biznis, tak si rob a nezaťažuj tu niekoho tvojimi výlvemi, že musíš platiť kanceláriu a že ťa stojí 20 000,- ani na eurá ich neviš prepočítať. Tak o čom to je, Na tvoj biznis je iná stránka, a iná inzercia, nechce sa t i platiť, za inzerát? A tu sa ni niekto ozve na kanceláriu? U ž si niekoho našiel, to to je seriozna stránka ja som tu našla veľa, veľmi veľa kvalitných informáciíí ,ktoré mne pomohli k biznisu. Takto sa robí biznis www.Porada.sk A neurážaj že sme malé deti, ktorým treba niečo vysvetľovať...ty biznismen...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
gogina Pozri príspevok
Už ma normálne vytáčaľš, ktosi myslíš že si, majste sveta? Ked si chceš robiť biznis, tak si rob a nezaťažuj tu niekoho tvojimi výlvemi, že musíš platiť kanceláriu a že ťa stojí 20 000,- ani na eurá ich neviš prepočítať. Tak o čom to je, Na tvoj biznis je iná stránka, a iná inzercia, nechce sa t i platiť, za inzerát? A tu sa ni niekto ozve na kanceláriu? U ž si niekoho našiel, to to je seriozna stránka ja som tu našla veľa, veľmi veľa kvalitných informáciíí ,ktoré mne pomohli k biznisu. Takto sa robí biznis www.Porada.sk A neurážaj že sme malé deti, ktorým treba niečo vysvetľovať...ty biznismen...
Tak toto už nie...... Veď každý sme iný. Máme iné priority, a ciele v živote. Veď to, že máme iný názor ešte neznamená právo urážať jeden druhého. Dá sa to aj slušne a normálnym tónom hlasu...
Je pravda, že aj mne občas uletí sem-tam ostrejší tón, ale nemá to zmysel. Len si kazíme deň jeden druhému.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

V prvom rade Honda_Legend taká mala rada (však sme na porade) slušnosť je aj v podnikaní prvoradá -nemyslíš?!
Prepáč, za upravené Tvoje príspevky, ale hneď odpovedám na niektoré vety v citátoch.
Honda_Legend Pozri príspevok
pocuj smith inak cela moja rodina pochadza z kralovej. len pre info..
Podľa tejto vety môžeme predpokladať, že si slovák.
quote=Honda_Legend;928893] Ale v tomto su slovaci uzkoprsi.
Prečo?! prosím nadávaš slovákom do úzkoprsích?! Ty si inej národnosti?!
a v chytani za slovička ste tu vsetci majstri sveta.
Tak vidíš, nie sú tu všetci hlupáci, čo možno z Tvojich príspevkoch s narážkami dedukovať.
ale zeby niekto do mojej temy napisal,ze poznam takeho alebo takeho cloveka co by mal zaujem to nenapise nikto.[/quote]
----------------------
Koľko máš rokov?!-že sa bojíš sám podnikať?! a dokonca máš priestory, máš účtovníčku, tak kto Ti chýba ak nechceš zamestnanca?? Žeby sa mal prihlásiť niekto s podnikateľským zámerom a rozmýšlaľ za Teba?
Nepomyslel si na to, že kto číta tieto príspevky, ako zmýšľaš o ľudoch, aj keby chcel Ti niečo ponúknuť stratí akýkoľvek záujem a spoluprácu???
0 0
psychofemale psychofemale

psychofemale je offline (nepripojený) psychofemale

honda, sem chodime (aspon ja) hladat otazky na nase odpovede... neviem ako mi o dva mesiace pomoze tvoje telefonne cislo... biznis sa naozaj robi inde... mal si zostat na azete, tam mas svoj fanklub... ked mas teda nejake naozajstne rady a nie len telefonne cisla, tak kludne prispievaj... inak nevidim v tvojich prispevkoch ziaden zmysel...
0 0
Honda_Legend Honda_Legend

Honda_Legend je offline (nepripojený) Honda_Legend

ach ach. uz davno ma prešlo tu niekoho hladat, uz mam svoj nazor o osadenstve čo sem chodi tu najdem tak maximalne ... a co sa ti nepaci na tom ze nepisem v eurach?? ja si budem pisat v korunach kolko chcem. a ty zitula ci co si to. nebojim sa podnikat sam.ved podnikam sam.,ide o nico ine. co vysvetlim len konkretnemu cloveku a nie nejakyn oným. nechapavym. nikto za mna rozmyslat nemusi. aslovak. ale vo vela situaciach sa zato hanbim.,nakoniec aj niektori ludia z mojej rodiny podnikaju radsej v zahraničii, zitula. este raz som si precital tvoj prispevok. a co je teba do toho koho ja hladam??
0 0
dodo777 dodo777

dodo777 je offline (nepripojený) dodo777

Ráno na porade som čítala o dani z motorových vozidiel, to je teraz veľmi aktuálne. Príspevky mi veľmi pomohli. Ďakujem poradakom. A prečo to píšem práve tu? Aby Honda-Legend pochopil o čom je táto PORADA. Nemám rada take nič vraviace diskusie. Ale to mi už nedalo. Koľko energie a času na teba poraďaci minuli? Asi dosť aby si pochopil, či tu chceš ešte zotrvať. Prajem ti veľa šťastia v tvojom biznise.
0 0
gogina gogina

gogina je offline (nepripojený) gogina

tiež som len napísla svoj názor, a nemyslím že by som bola neslušná, - no vytočil ma... jeho príspevky sem nepatria na to je Avízo a podobne.. A súhlasim s dodo 777 sú to nič vraviace diskusie, prajem mu aby sa mu darilo...
0 0
Kolenčík Kolenčík

Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

No tak už prestante, keď nebudete reagovať prestane aj "pán podnikateľ". Už som na porade dlho, ale toto som tu ešte nečítal. Ja keď niečo viem na porade sa nepýtam a pýtal som sa len na to čo som nevedel a chcel som sa dozvedieť a pomohli mi.
0 0
gogina gogina

gogina je offline (nepripojený) gogina

Kolenčík Pozri príspevok
No tak už prestante, keď nebudete reagovať prestane aj "pán podnikateľ". Už som na porade dlho, ale toto som tu ešte nečítal. Ja keď niečo viem na porade sa nepýtam a pýtal som sa len na to čo som nevedel a chcel som sa dozvedieť a pomohli mi.
Správne už dosť, nikam to nevedie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
gogina Pozri príspevok
Správne už dosť, nikam to nevedie

Richard , viď návod na ukončenie !

http://i33.photobucket.com/albums/d74/chaks_2k/pwnt.gif


Juraj
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať