Zavrieť

Porady

tak moj nazor

Neviem či som tak blbý,že to tu nechápem. Ale horšiu stránku som v poslednej dobe nevidel. Tato stranka by mala byť rýchla,akčná ako by biznis mal byť.A pritom je pomalá neprehladná. Ked potrebujem z niekym niečo rýchlo vyriešiť,prediskutovať tak musim čakať pol hodinu prípadne 5 dní kým mu možem napisať správu.Zrejme je toto stránka pre nezamestnaných čo maju čas celý deň sedieť za PC. Preto sem asi chodí tak málo ludí. Ide to tu ako v lete na saniach.Ale tak sa biznis nerobí. Su tu zaujimavé nápady aj zaujimavý ludia.Ale nedá sa k nim dostať.Mám pocit,že táto stránka bola vytvorená čisto zo zištných dovodou. Keď sa v niečom mýlim opravte ma. Ale ja nemám ten pocit. a ešte. keď ma zaujme viec nápadou a lebo tém,prečo sa nemožem vyjadriť ku každej?? odvolavate sa na spam. a pritom predpokladáťe,že sem chodia inteligentný ľudia.
Usporiadat
Honda_Legend Honda_Legend

Honda_Legend je offline (nepripojený) Honda_Legend

buchač ak maš problem zavolaj. vybavííííme
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Richard,
prosím, nedajú sa zamknúť dvere pred niečim takýmto urážajúcim a úbohým?
Chcela som si spríjemniť večer s priateľmi a tuná takéto čudo sa postaví rozkročmo a uráža všetkých vôkol seba, lebo nik mu zadarmo nepovie, že je peknučký a múdručky a má zaujímavé telefónne číslo...
Navrhujem, prosím uzamkni túto tému, nik si tu takéto slová nezaslúži.
Ďakujem Richard, no a my sa poďme baviť niekde inde, na tejto stránke sú tisíce slušných poraďákov.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Prepáčte, ale aj o tomto je život. Nestretávame sa iba s ideálnymi ľuďmi.
Keď som dnes otvorila túto tému a celé som si to prečítala, vôbec som už nereagovala ako väčšina. Osobne by som sa ani včera určite nezapojila.
Mám pocit, že je skutočne pre nás termín "mínový". Ja osobne sa už niekoľko rokov snažím aj vo svojom okolí od cca 20.12.-do cca 05.04. nereagovať a neriešiť /okrem zdravotných/ žiadne problémy, pretože zo skúseností viem, že by som viac-menej prestrelila.
Moji zlatí želám každému kľud na prácu a dokázať sa preniesť aj nad takýmito príspevkami, ktorým nemôžeme zabrániť. Napadlo ma, že aj s klientmi sa musím niekedy premáhať, aby som reagovala s rozvahou, ale to tu už napísalo veľa účtovníkov...
Želám kľud, zdravie, šťastie a správne spracovanie DP a ostatnej práce, ktorej je neúrekom a aj s pomocou PORADY iste všetko zvládneme.
Naposledy upravil ALDA : 27.01.09 at 11:52
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Myslím si, že príspevok od ALDA by bolo dôstojné ukončenie a zamknutie témy.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať