Zavrieť

Porady

blba otazka!

ahojte! pomozte kto ste tu?

kolko ma MB bajtov?
vopred dik
Usporiadat
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Braňo
Vlasti, som vyštudovaný informatik, a zatiaľ mi to nebolo v živote treba, tak ako prirodzený logaritmus, faktoriál, derivácie, elementárne zmeny bázy a exponenciálne rovnice
....toto si aj ja pamätám, že sme sa to na VŠ učili.............matika........... ááááááá o čom to bolo ???????
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
A si predstav, že niečo z nej aj používam a mám dodnes.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
keď som skončila SŠ , tak som 2 roky pracovala ako programátor na osobných PC...vtedy to bol ohromný začínajúci HIT...chodili sa na naše PC pozerať papaláši z celého Slovenska, lebo bolo jedno z prvých na Slovensku, len ja som mala mindráky, že čo potom, keď to pokazím (hodnota PC bola vtedy niekoľko 100.000..... dnes 20.000)......OK...pracovala som 2 roky, potom som išla na VŠ...skončila a zase sa zamestnala v inej firme, kde som robila na PC........ VÝSLEDOK ..... nemáš papier na ovládanie PC= nezvýšime ti plat.........darmo, že to viem ...NEMALA SOM "papier" o tom, že VIEM...a zvýšenie platu bez PAPIERA bolo v nedohľadne...... a v živote to aj tak chodí, nie vždy TEN, kto MÁ PAPIER na niečo ,TO aj OVLÁDA !!!! ........ a naopak
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Jess to je stará pravda, ja zase poznám takých študovaných inžinierov a stoja za nič. Tu na Porade si nájdem viac vecí, než mi tí inžinieri niečo normálne povedia. Ale oni chcú všetko vedieť odo mňa.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
lenkak
Jess to je stará pravda, ja zase poznám takých študovaných inžinierov a stoja za nič. Tu na Porade si nájdem viac vecí, než mi tí inžinieri niečo normálne povedia. Ale oni chcú všetko vedieť odo mňa.
hm, aj ja som ING. .....ale keď už prezrádzam...ja som inžinier-strojár ....a keďže v našom malom meste po materskej sa na mňa spoza okienka na úrade práce tetuša pozrela a povedala : "pani Inžinierka , a Vy čo chcete s Vašou profesiou robiť v našom meste ????!!!!", tak som sa dala na samoštúdium účtovníctva a zvládam ho docela dobre už 10 rokov v našej firme a teraz mám veľkého chrobáka v hlave a to podvojné účto a s tým sa teraz trápim už pol roka a veru mi vééééľa treba študovať...... a preto hovorím, papier nie je dôležitý, dôležité je to, čo človek vie........všetko sa dá, keď sa chce .... a keby tu nebola naša PORADA, tak neviem, neviem, kto by aj mne odpovedal na "blbé" otázky :
pekný večer !
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja zase nemám papier na účtovníctvo, len maturu, a naučila som sa. Vo svojom odbore som si nenašla uplatnenie, tak som sa dala na účtovníctvo. Robím aj JU, PU, Mzdy. Veľa aj mne dáva Porada. A nemysli si, že každého Ing. hádžem do jedného vreca. Ja som si len pomyslela na svojho šéfa, ktorý študoval na VŠ za polku prasaťa.........
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

My sme inžinieri! , ale čo poradia.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
lenkak
Ja zase nemám papier na účtovníctvo, len maturu, a naučila som sa. Vo svojom odbore som si nenašla uplatnenie, tak som sa dala na účtovníctvo. Robím aj JU, PU, Mzdy. Veľa aj mne dáva Porada. A nemysli si, že každého Ing. hádžem do jedného vreca. Ja som si len pomyslela na svojho šéfa, ktorý študoval na VŠ za polku prasaťa.........
neboj , ja som sa neurazila...aj ja poznám "klobásových" inžinierov
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To ma teší.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Braňo
My sme inžinieri! , ale čo poradia.
A Jožko Mihál a ja sme matematici. Počítať mzdu nás tam síce neučili, ale aj tak poradíme.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať