Zavrieť

Porady

Odvody naviac

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ahojte.

Urobila som chybu a neviem čo s ňou. K 1. 6. 2005 sme prijali nového zamestnanca na DoVP. Keď som posielala mesačný výkaz na sociálnu poisťovňu a následne som zaplatila odvody, zarátala som tam aj toho nového zamestnanca, aj keď tie odvody boli ešte za máj. Čo s tým teraz? Prosíííííííííííím, poraďte mi.
Usporiadat
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
baranovicova
Lenka ani mňa sa oplym nepýta pri prvom generovaní, až pri druhom. Ale najlepšie by bolo keby Janka napísala s akým softom pracuje.
Na internete ten výkaz vypisujem manuálne. Ale podľa toho čo píšeš, tak by sa ma mal opýtať, aký je to výkaz, keď posielam znova za to isté obdobie a jeden tam už majú.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
baranovicova
Lenka ani mňa sa oplym nepýta pri prvom generovaní, až pri druhom. Ale najlepšie by bolo keby Janka napísala s akým softom pracuje.
Baranovicova - beriem, OK.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Paula
Janka, je nutné poslať to takto? Nemôžeš "na papieri?"
No môžem, ale keď vymysleli takýto spôsob, tak prečo ho nevyužiť? Práca cez PC a internet by mala byť jednoduchšia a rýchlejšia. Veď vieš: "Všetko je na webe."
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Predstavte si, už som to vyriešila. No presnejšie môj snúbenec na to prišiel, lebo ja som blondínka. Na tom výkaze je vpravo hore štvorec, v ktorom je písmeno R = Riadny alebo písmeno O = Opravný. Keďže som zadala obdobie, ktoré už bolo akceptované, bolo tam O. Keď som zadala nové obdobie, bolo tam R. Takže záhada vyriešená. Veľmi sa ospravedlňujem všetkým, že som vás zaťažovala takýmto problémom, ktorý sa dal tak ľahko vyriešiť, ale veľmi som sa zľakla, keď som prišla na to, že som urobila chybu. Ďakujem všetkým, že sa mi snažili pomôcť.

Prajem príjemný veekend.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať