Zavrieť

Porady

ocista organizmu

ahojte, neviete nejaky dobry sposob ako si ocistit organizmus od vselijakych plesni a toxickych latok?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

SERVIS Pozri príspevok
ja pijem jablčný ocot asi 2-3 mesiace a pozorujem že nepriberám, ale ani nechudnem, nápoj mi vyslovene chutí ale ako také negatívum je tvrdá stolica a plynatosť .. nemchápem...
ani ja nechápem.... práve že by malo byť všetko plynulé a bez plynu....ja ho pijem a mám všetko v poho...a kávu pijem normálne teda chutí
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

SERVIS Pozri príspevok
ešte ma napadlo, že mi prestala chutiť káva... tak ako som ju milovala, teraz ju nemusím, ledvaj vypijem tú malú rannú kávičku.. dávam to tiež do súvislosti s tým octom.. ale čo sa to deje? prečo?
Organizmus je múdry, len ho treba počúvať, vysiela signály. Piješ kávu nasilu zo zvyku?
Môže ale aj vôbec tá káva nemusí súvisieť s tvojou diétou. Prepáč,nie si náhodou v očakávaní?
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

SERVIS ja som kvôli takýmto negatívam začala piť jablčný ocot každé ráno a zbavila som sa ich...
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

to mi je fakt divné.. ale je to možno nejaká zhoda náhod, že sa môže aj niečo iné diať v orgnizme
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

ak máte skúsenosti s týmito produktami, ozvite sa, kolegyňa pije kávu a prekyselenie jej zmizlo...
http://www.ganoexcel.sk/ganoderma/cenik.asp?cd=7&typ=r
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Na detoxikáciu je dobré aj stravovanie podľa Mačingovej....Má vypracovaný 28 dňový detoxikačný program. Jednak si človek vyčistí organizmus, jednak schudne aj váhovo aj centimetrami.
Inak na odkyslenie organizmu sa odporúča nejesť tieto potraviny :
zemiaky,ryža, výrobky z bielej múky, bravčové mäso, sladkosti a káva
tiež ovocné čaje a čierny čaj
Kto však nevie vydržať bez kávy doporučujem piť kávu s hubou ganoderma.
http://centrumrafael.sk/produkty/gano/
Na odkyslenie miesto sódy bikarbóny je aj tento produkt
http://www.lr-slovak.com/probalance/d-866-c-1135/
1 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Pravdy a klamstvá o detoxikácii

http://www.akv.sk/index.php?option=c...sk=view&id=651
4 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Toto je večná téma,ktorú ani nie je treba riešiť,pokiaľ sa človek dlhodobe stravuje so zdravým rozumom.Inak detoxikácia je v každom náboženstve,aj ked sa to volá inak.V kresťanstve je to pôst a v islame Ramadan-aspon bol,kým sa nezačali prejedať v noci.Je dosť smiešne ako sa napcháme všetkými tymi klobáskami,udeninkami a potom vydávame hory penazí za detoxikačné produkty.
1 0
retro13 retro13

retro13 je offline (nepripojený) retro13

Na detox idem vyskusat glauberovu sol. Uvidim ako pomoze
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

retro13 Pozri príspevok
Na detox idem vyskusat glauberovu sol. Uvidim ako pomoze
nie je vhodná pre každého...a aj iné...


MAGNESIUM SULFURICUM ALEBO "GLAUBEROVA SOĹ"
Horká soľ na očistu tráviaceho traktu a lymfatického sytému

Horká soľ alebo Glauberova soľ sa používajú v detoxikačnej medicíne ako doplnkový prostriedok do detoxikačných kúr zameraných najmä na očistu tráviaceho traktu, pečene, žlčových ciest, hrubého čreva a tiež lymfatického systému.

Glauberovu soľ využívajú napríklad aj americké herečky a modelky pre udržanie štíhlej línie a peknej pleti, nakoľko má preháňacie a čistiace účinky.
Balenie: 1 sáčok - 50g Magnesium sulfuricum 7H20 - HORKÁ SOĽ - zodpovedá približne jednej dávke na očistnú kúru

UPOZORNENIE NA KONTRAINDIKÁCIE: Osmotické laxanciá sú rozpustné, avšak sa nevstrebávajú. Svojím osmotickým účinkom zadržujú v čreve vodu a vyvolávajú tak vodnatú stolicu. Preháňadlá Glauberova soľ (Na2SO4) a horká soľ (MgSO4) sa používajú k vyčisteniu čriev pred operáciami, na rýchle odstránenie jedov z tráviaceho ústrojenstva. Dôležité je vedieť pri salických laxanciách, že malý podiel katiónov sa vstrebáva. Glauberova soľ je pre vysoký obsah Na katiónov nevhodná pri hypertenzii, edémoch a srdcovej nedostatočnosti, horká soľ pre nebezpečie otravy Mg pri obličkovej nedostatočnosti. Pri problémoch so žlčovými kameňmi alebo pri ochoreniach pečene, obličiek a hrubého čreva použitie glauberovej či horkej soli konzultujte s Vašim lekárom!
Po použití oboch solí je tiež vhodné užívať probiotiká na znovunastolenie prirodzenej črevnej mikroflóry.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Akú očistu by si teda odporúčala (zdá sa, že sa c tom vyznáš) pri užívaní pomerne veľa liekov. Niečo normálne, nie 7 litrov vody denne a pod :-). Vďaka
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

mareko Pozri príspevok
Akú očistu by si teda odporúčala (zdá sa, že sa c tom vyznáš) pri užívaní pomerne veľa liekov. Niečo normálne, nie 7 litrov vody denne a pod :-). Vďaka
ja vysadím lieky a pijem minerálku (užívam len občas acylpirin a ibalgin - nič viac)
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

mareko Pozri príspevok
Akú očistu by si teda odporúčala (zdá sa, že sa c tom vyznáš) pri užívaní pomerne veľa liekov. Niečo normálne, nie 7 litrov vody denne a pod :-). Vďaka
Ako sa dá poradiť očista,ked nič neviem o pacientovi?
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Estetic Pozri príspevok
Ako sa dá poradiť očista,ked nič neviem o pacientovi?
Mám na mysli takú bežnú očistu (žalúdok, pečeň, ľadviny a pod.). Nič špeciálneho.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
mareko Pozri príspevok
Mám na mysli takú bežnú očistu (žalúdok, pečeň, ľadviny a pod.). Nič špeciálneho.
Skús detoxikačnú kúru podľa Mačingovej.
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

mareko Pozri príspevok
Mám na mysli takú bežnú očistu (žalúdok, pečeň, ľadviny a pod.). Nič špeciálneho.
Je nutné poznať zdravotný stav.Je bežné,že pri očiste je dôležité,aké sú základné ochorenia,nakoľko pri čistení organizmu dochádza k dočasnému zhoršeniu rôznych ťažkostí,ktoré človek má a je dôležité ukontrolovať tento proces.Tiež je dôležité,aby organizmus bol nachystaný najmenej na trojmesačný proces a teda treba vybrať spôsob detoxikácie,ktorý vydržíš 3 mesiace.Ked začneme s čistením dochádza k situácii že po určitom čase sa uvoľnia toxíny z buniek a mali by byť vyplavované z organizmu,ale ak v tom štádiu prerušíš kúru alebo máš problém s vylučovaním,napr.obličkové poruchy,stav sa zhorší a niekedy hodne.Toto čo robia ľudia-skúsim uvidím zmením je to najhoršie čo môžeme svojmu organizmu spraviť.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mareko Pozri príspevok
Akú očistu by si teda odporúčala (zdá sa, že sa c tom vyznáš) pri užívaní pomerne veľa liekov. Niečo normálne, nie 7 litrov vody denne a pod :-). Vďaka
nie nevyznám...len si dosť čítam...ved je toho aj tu dosť, každý niečo pridá ak ho zaujme....výborný príspevok je č.49, vieš viem ako sa stravujem, čo jem a čo nejem, aký mám pitný a hýbací režim, nejaké tie diagnózy , lieky a pod. mne je sympatická taká očista, ktorá je jednoduchá nič špeci nepotrebuješ...dlho som bola na bio-jablčnom octe na lačno 1PL+2dc vody...aj ked nie z dôvodu očisty...teraz cca. 1 mesiac na lačno 1 vytlačený citron....len tak, že zle mi neurobí môže len pomôcť...linky som priložila do témy čo urobiť pre zdravie....tam je tiež kopec dobrých článkov
totižto ja ani neviem či očistu nutne potrebujem, ja len tak "aby reč nestála", od septembra pijem 1l zeleného čaju ktorý som zaradila do pitného režimu....
na raňajky som prestala jesť chleba/iba celozrnný som/ dávam si sladké raňajky-ovocie...aby ma cez deň nemátala chuť na sladké..
už ani neviem koľký rok sa stravujem podľa glykemického indexu...nejem vyprážané, zemiaky a ryžu....
ja asi takto nejak vidím očistu možno to očista ani nie je, ale mne sa to takto páči...takže nič drastické a komplikované, ale jednoduché ale idem ešte niečo kuknúť, lebo to som chcela aj ja skúsiť potom to sem dám...
Známy lekár Avicena zaviedol pred viac než 1000 rokmi očistnú kúru pečene a žlčníka, ktorú vám ponúkame: Každé ráno na lačno užívate postupne 1,5 PL panenského olivového oleja, 1 PL citrónovej šťavy a polovicu PL medu. Raňajkovať môžete po 15 minútach. Zdraví ľudia absolvujú kúru jeden krát za 2 až 3 roky, ľudia s obtiažami každý rok po dobu 5 mesiacov. Počas kúry je zakázane konzumovať vysmážané jedlá, mäso, kávu a alkohol. Na každodenné prečistenie organizmu a odbúranie toxínov z tela, je vhodné ráno vypiť pohár teplej vody s citrónom.


http://www.selfspace.sk/products/pre...du-s-citronom/
Naposledy upravil lujza.j : 03.01.13 at 17:31
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
retro13 Pozri príspevok
Na detox idem vyskusat glauberovu sol. Uvidim ako pomoze
...budeš mať tie rýchle štarty na tie krátke trate ....

Čudujem sa ľuďom , ktorý dobrovoľne podstúpia tú ( sorry ) sraciu kúru ...
Nie je to nič príjemné a nie vždy sa dostaví ten adekvátny výsledok ...nevraviac už aj o možných negatívach ...

Organizmus sa rozhodí ( možno ) a nejaký deň trvá , pokiaľ znova naštaruje na ten svoj kolobeh ...

Absolvoval som nie raz , dobrovoľne - povinne , no vždy šlo o iné a nie o tú figúru .
Schudnúť sa dá aj inakším , príjemnejším , spôsobom ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mravecs Pozri príspevok
Blbo funguje.

A tí chudáci, čo sa furt dajú nachytať výrobcom / reklame / oblbovačom si myslia, že to diéta , alebo očista.

Na schudnutie (nepríjemné, ale účinné = osobne vyskúšané ) : žlčníkový záchvat = 3-4 kg / 4 dni.
Poznám aj lepšie ...pankreasový záchvat ....

Ten , keď jedného drbne , tak si pochutnáva na omietke ..............z plafóna ...
Kua , to je ale " diéta " ... 3 - 4 dni ništ a potom zo 2 - 3 na infúzkach ...ešte aj gače padnú na členky ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať