Zavrieť

Porady

Zaokrúhľovanie zrážkovej dane

Od 12/08 máme vo firme zamestnanú pracovníčku na dohodu o vykonaní práce. Pri nástupe som si do personalistiky ponahadzovala všetky potrebné údaje a spokojne som čakala na robenie výplaty. Vtedy sa vyskytol problém s ktorým si neviem už niekoľko dní rady. Keď som chcela urobiť výpočet mzdy tak mi program vypísal „daň zrážková nemá definovaný spôsob zaokrúhľovania“. Presnorila som program odpredu, odzadu, všetko sa zdá v poriadku. Dnes som volala aj do MRP a mailom mi prišla odpoveď. Odporučili mi postup „mzdy-dane-tabuľky-zrážková daň – D“. Ak si to pootváram je tam všetko nastavené správne a po stlačení klávesy D ma to akurát zablokuje a vypíše chybu č. 12. Nemala som možnosť s nimi už komunikovať, lebo som prišla domov až podvečer, preto sa obraciam na vás s otázkou či ste sa s podobným problémom stretli. Teraz večer som si stiahla aj najnovšiu verziu a zrejme kopírovaním starých miezd do programu prenášam aj tú chybu. Mám MRP DOS.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Kazu Pozri príspevok
    Kopnúť do toho mi nepomôže, tak to aspoň posuniem
    Aj ja posúvam. Nepomôže Ti takáto "múdrosť", ale prispôsob si ju na svoju situáciu http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/Fa...aspx?cislo=206

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Na tú moju beštiu nezaberá nič, ale s tou kacírskou myšlienkou podľa prvého odseku sa pohrávam už celý večer

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Kazu Pozri príspevok
    Na tú moju beštiu nezaberá nič, ale s tou kacírskou myšlienkou podľa prvého odseku sa pohrávam už celý večer
    Ak by jej to pomohloPreindexovanie si neskúšala?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    no vidím to len na dohovor s mrp.
    Neviem ani pozrieť, už dos verziu nemám.

    Zaokrúhľovanie zrážkovej dane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.