Zavrieť

Porady

Dovolenka so zvieratom/ skusenosti, napady, namety/

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kupila som si psika, kedze kazdorocne chodime v lete na dovolenku, chceli by sme ist aj tohto roku a psika si chceme zobrat so sebou.
Prosim o radu, kde sa da v pohode so psikom dovolenkovat, preferujeme vodu a slnko,ci je lepsie doma, ci pri mori. Psika chceme mat cely cas pri sebe, nechceme, aby bol niekde zavrety, kym sa my kupeme a pod.
Dakujem za vase nazory a namety na prijemnu dovolenku s domacim milacikom.
Usporiadat
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

v Chorvatsku pobliz Zadaru je mestečko Pakoštane a tam je tzv.polynezska dedinka taky all inclusive areal..s podtitulkom navrat k prirode..a tam môžu aj psíci do 10 kg ..teda menšie rasy a maju tam pre nich pripravenu aj psiu pláž. tu je link www.club-pakostane.hr ,ja tam idem na dva tyzdne..prajem pekne leto.
0 0
AlenockaS AlenockaS

AlenockaS je offline (nepripojený) AlenockaS

stále sa učím
lulu74 Pozri príspevok
v Chorvatsku pobliz Zadaru je mestečko Pakoštane a tam je tzv.polynezska dedinka taky all inclusive areal..s podtitulkom navrat k prirode..a tam môžu aj psíci do 10 kg ..teda menšie rasy a maju tam pre nich pripravenu aj psiu pláž. tu je link www.club-pakostane.hr ,ja tam idem na dva tyzdne..prajem pekne leto.
psíci do 10 kg,to je diskriminácia !
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pre tých, korí majú problém so psíkom počas dovolenky, možno pomôže tento link : http://www.hotelufiony.sk/uvod.html
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1



Oprasila som tuto temu pre pripad, ze ma niekto dobre skusenosti s dovolenkou s domacim milacikom a chce info posunit dalej, pripadne niekto potrebuje poradit.

Ja chcem len upozornit na to, aby ludia cestujuci do stredomoria, nezabudali na aplikaciu pripravku proti srdcovym cervom, ktore su velkou hrozbou pre zvierata v tejto oblasti.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať