Zavrieť

Porady

MOZE SPRAVCA DOMU ZVYSIT POCET NAJOMINKOV

Prosim vas o radu :
spravca prihlasil bez mojho suhlasu 3 osoby na byt


som vlastnickov druzstevneho bytu ( uz pred uzatvorenim manzelstva som bola )
mam tam aj trvale bydlisko


zijeme s manzelom a dcerkou v CZ.
vbyte sa zdrziavame menej, vlete raz do mesiaca a vzime pomenej.


moj spravca prihlasil 3 osoby na byt !!!!!
predtym bola stale iba 1 osoba prihlasena , neviem preco to zmenil spravca , z akeho dovodu , prave teraz, ked dlhe roky to bolo vporiadku ????

moj spravca my vysvetloval, ze ich tam mam prihlasit , ako nejakych studentov, ci co !!!!


a ked som si pytala vysvetlenie na BD, odpisali mi, ze mam spravcovi nahlasit zmenu a pocet ludi .
ich zaujimu len odpocty , napisali

neviem, ci to mam tak nehat napisane 3 osoby, ked oni nemaju vobec prechodne, ani trvale bydlisko tu a platia si svoje poplatky v CZ. a zdrziavaju sa tu tiez malo .


za ohlasy , rady a podobne skusenosti vopred dakujem
Usporiadat
viktora viktora

viktora je offline (nepripojený) viktora

Ahojte, chcem sa poradiť-vidím že tu riešite aj komunálny odpad-ak by niekto vedel poradiť-tatino ma byt v OV,tu si platí za tko, na dedine má v os.vlastníctve-staru chatrč,-v ktorej sa nedá prespať-súčasťou je záhradka,neprodukuje tam žiaden odpad-okrem lístia....a ked niečo náhodou-čo sa dá stričť do vrecka-vezme to do mesta...-no aj napriek tomu mu prišlo platiť za odpad-pričom si podával žiadosť o oslobodenie od platenia...ako dôvod uviedol:
Uvedenú nehnuteľnosť nevyužívam, teda ani netvorím komunálny odpad na základe čoho Vás žiadam v zmysle § 83 zákona o miestnych daniach a miestnom poplatku ako aj čl. 6 VZN Obce o miestnych daniach a miestnom poplatku o odpustenie platenia poplatku za komunálne odpady.
Uvedenú povinnosť si plním v meste nakoľko tu užívam byt..súčasťou bolo ja čestné prehlásenie: že nehnuteľnosť, ktorú je oprávnený užívať, nevyužíva viac ako 90 po sebe nasledujúcich dní..
Na tento list nedostal odpoved-aj ked ho posielal do vlastných rúk...namiesto toho mu prišla len odpoved o tom aby zaplatil...
Zdá sa mi to byť dosť nelogické-ked aj starosta pozná jeho situáciu...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať