Zavrieť

Porady

Chráňte si svoj email!!!

admin
Uverejňovanie emailu v rámci príspevku vrelo neodporúčam!

V rámci registrácii zadávate aj svoju emailovú adresu, ale môžete si v nastaveniach zvoliť, či chcete aby Vám na ňu člen Porady mohol poslať mail. Ak chcete aby Vám niekedy niektorý člen takto poslal mail, prosím zaškrtnite si možnosť prijímania mailu.
V žiadnom prípade nedávajte do príspevku svoj mail, pretože takto je verejne viditeľný a teda ho môžu prečítať roboty, ktoré si Vašu mailovú adresu zapamätajú a môžu vám posielať SPAM!
Usporiadat
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Ďakujem za upozornenie, toto mi vôbec nenapadlo...
oad 1) a platí to, aj keď mail uvediem v ss asi, že? Veď robotom nič nie je nemožné. Hm... a potom ako mám dať niekomu vedieť svoj kontakt?
add 2) mám dve mailové schránky, jednu na pobox. Stále mi ukazuje, že mám novú poštu - boldtom označené 2 nové správy, ale pritom, keď si pozerám schránku, nie sú tam. A nie sú ani v SPAM. Kde ich nájdem, resp. prečo mi to môže zobrazovať?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vierka:
mail si môžeš napr. takto ochrániť:
vierkazavináčpost.sk
Takto je písaný iba ako text.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

lenkak
Vierka:
mail si môžeš napr. takto ochrániť:
vierkazavináčpost.sk
Takto je písaný iba ako text.
Ďakujem, jednoduché, ale nenapadá .
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Malá otázočka:
Mám mailovú adresu. Idem sa prihlásiť- počítač pýta odo mňa užívateľské meno a prístupové heslo.
Ide mi o to, že si chcem ponechať užívateľské meno, ale chcem zmeniť prístupové heslo. Bolo by to možné?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Hansa Pozri príspevok
Malá otázočka:
Mám mailovú adresu. Idem sa prihlásiť- počítač pýta odo mňa užívateľské meno a prístupové heslo.
Ide mi o to, že si chcem ponechať užívateľské meno, ale chcem zmeniť prístupové heslo. Bolo by to možné?
Záleží od toho, kam sa prihlasuješ. Vo všelbecnosti aplikácie fungujú tak, že sa najprv treba prihlásiť pod starým heslom a potom niekde v možnostiach alebo nastaveniach zmeniť heslo na nové.

Napr. na Porade máš hore v menu Nastavenia a potom na pravej strane máš možnosť Upraviť Email & heslo.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Chobot Pozri príspevok
Záleží od toho, kam sa prihlasuješ. Vo všelbecnosti aplikácie fungujú tak, že sa najprv treba prihlásiť pod starým heslom a potom niekde v možnostiach alebo nastaveniach zmeniť heslo na nové.

Napr. na Porade máš hore v menu Nastavenia a potom na pravej strane máš možnosť Upraviť Email & heslo.
Používam mail cez "zoznam.sk"

Ach, človek sa učí celý život. Tak ako si napísal, presne tak to išlo.
Veľmi pekne ďakujem!
Keby nepanikárim, mohla som na to prísť sama
Ešte raz diki!
Naposledy upravil Hansa : 08.08.07 at 10:46
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Inak tu už asi 3 týždne beží žltý prúžok (tzv. box na TIP) kde práve túto funkciu nastavenia emailu vysvetlujem (okrem dnešného dňa, teraz tam beží len upozornenie na anketu ...)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať