Zavrieť

Porady

Vyhlásenie na zdanenie príjmov

Uvažujem dobre, že ? keď : pracovník v TPP /napr. od r. 2004/ musí mať podpísané vyhlásenie na rok 2005 /teda, že nedošlo k zmenám/ 1.1.2005, ano ? lebo vlastne celý rok mu uplatňujem skutočnosti uvedené v tomto vyhlásení ...
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Daniela12345 Pozri príspevok
Ja som sa zľakla, že to robím zle, lebo dcéra nastúpila na brigádu, podpísala vyhlásenie a účtovníčka jej ho vrátila s tým, že musí ešte podpísať časť III. - za zdaňovacie obdobie : ......... (2011) tam doplnila ten istý dátum začastia nástupu do práce .
Zrejme tá personalistka, alebo mzdárka, nie je taká šikulka ako my.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ahojte,


nie som mzdar, tak prosim s rezervou na moje otazky

1)
ked ma zamestnanec podpisane vyhlasenie od r.2008 u jedneho zamestnavatela. Na 1. strane ma napisane ze si si neuplatnuje danovy bonus na dieťa.
Narpíklad v 03/2011 sa mu narodilo dieťa a chce si uplatnovať daňový bonus. Táto skutočnosť sa uvádza na strane 3?

Napríklad takto?
Druh zmeny: uplatňovanie daňového bonusu na dieťa
Zmena nastala dna: 15.3.2011

2)
ked si chce zamestnanec uplatnovať NCZD na manželku, toto sa tieť uvádza vo vyhlásení? Alebo sa to zohladnuje az pri RZD?

Dakujem
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

Nemohol by ma niekto navigovať, kde nájdem najnovšiu verziu Vyhlásenia k zdaneniu príjmov pre rok 2012?Ď.
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

Ďakujem za rýchlu reakciu, ajsom to hľadala na drsr.sk ale nevedela som to nájsť.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať