Zavrieť

Porady

Stranka danoveho riaditelstva

Som naozaj rozcarovana rozculena a neviem co vsetko este pri prezerani si stranky ddan. riaditelstva. Naozaj neuveritelne ze pri takych zlozitych pravidlach sa takto nezodpovedne stavaju k informaciam na stranke DRSR. Nenasla som tam tlaciva, nefunguje vyhladanie noveho IC DPH podla stareho a este par funkcii som vyskusala nic poriadne nefunguje. ta predchadzajuca stranka bola sice otrasna ale aspon tam sem tam nieco fungovalo. Reakcie webmastera na moje staznosti?? Ziadne.
Usporiadat
Adela Adela

Adela je offline (nepripojený) Adela

Dá sa na stránke DR vypĺňať súhrnný výkaz? Ja to nemôžem nájsť. Našla som len klasický výkaz DPH.
0 0
danasv danasv

danasv je offline (nepripojený) danasv

Táák uz som to vyriesila. Bol problem u nas. Tak sa ospravedlnujem webmasterom a vsetkym koho som v rozculeni urazila.Uz mi to funguje. Inak ozval sa mi aj vebmaster DRSR (dokonca telefonicky) aj ked v postate o tyzden ale predsa. Tak ocenujem vsetky snahy pomoct mi -dakujem.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
A hneď je deň krajší.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

funguje vám teraz stránka drsr? Pred hodinou fungovala, teraz nie. Súrne potrebujem vyplniť súvahu a výkaz ziskov a strát. Nemáte to náhodou niekto stiahnuté v počítači?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

už funguje
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať