Zavrieť

Porady

Mzdy - duálne zobrazenie - MONEY S3

Vie mi niekto poradiť, v programe MONEY S3 v roku 2008 sa na výplatných páskach duálna mena zle vypočítala. Napr. 500,- Sk = 1506 EUR, čo nie je správne. Neviete, kde mám niečo nastaviť v programe?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Nástroje - nastavenie - účtovný rok

    Vpravo nastav duálne zobrazenie a kurz.

    Alexa.k je offline (nepripojený) Alexa.k

    Alexa.k
    Ejo Pozri príspevok
    Je to nastavené, chyba bude niekde inde.
    akú máš verziu ? tie 20 -tkové majú trochu zblbnuté mzdy, ak máš ale 30 alebo 31 tak by ti to už nemalo blbnúť .

    Alexa

    PS: to to som našla na stránke csw

    Zmeny a novinky Money S3 verzie 11.031

    [hore]Mzdy


    • Od 1.1.2009 sa mení výška maximálnych vymeriavacích základov a spôsob zaokrúhľovania odvodov a mzdy. V súvislosti s legislatívnymi zmenami sme prepracovali nastavenie miezd. V karte nastavenia miezd pribudla záložka ostatné nastavenia, kde je možné definovať spôsob zaokrúhľovania jednotlivých odvodov a dane a nastavovať zaokrúhľovanie jednotlivých zložiek mzdy. Bol pridaný záznam s platnosťou od 1.1.2009.
    • Boli aktualizované tlačové zostavy: Výplatný lístok - nastavenie zaokrúhľovania duálnej sumy v SKK, Mesačný výkaz poistného, všeobecný výkaz do zdravotných poisťovní. Bol prepracovaný formulár ročného zúčtovania dane za rok 2008 a potvrdenie o zdaniteľných príjmoch.
    • Boli aktualizované štátne sviatky pre rok 2009.

    Ejo je offline (nepripojený) Ejo

    Ejo
    Mám verziu 11.031. Mzdu za január prepočítalo dobre. Len som sa pozrela na výplatné pásky z roku 2008 a tam som si všimla, že je zle prepočítané. Chcela som ich znovu vytlačiť. Mám to nechať tak? S nesprávnym prepočtom.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Ejo Pozri príspevok
    Mám verziu 11.031. Mzdu za január prepočítalo dobre. Len som sa pozrela na výplatné pásky z roku 2008 a tam som si všimla, že je zle prepočítané. Chcela som ich znovu vytlačiť. Mám to nechať tak? S nesprávnym prepočtom.
    Vyskúšaj teraz jednu mzdu zmazať a vystaviť ju nanovo. Ak si až teraz nastavila ten prepočítavací kurz...

    Peterika je offline (nepripojený) Peterika

    Peterika
    Ejo Pozri príspevok
    Mám verziu 11.031. Mzdu za január prepočítalo dobre. Len som sa pozrela na výplatné pásky z roku 2008 a tam som si všimla, že je zle prepočítané. Chcela som ich znovu vytlačiť. Mám to nechať tak? S nesprávnym prepočtom.
    Tie staré výplatné pásky za r.2008 musíš pozerať v agende sk..., tam by si mala mať správne.

    Mzdy - duálne zobrazenie - MONEY S3

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.