Zavrieť

Porady

Usporiadat
apo apo

apo je offline (nepripojený) apo

Takže ďakujem ešte raz. Zatiaľ nebudem robiť nič. Počkám kým všetko nepreschne a uvidím čo prinesie topiaci sneh ak ešte napadne. Predstava, že by sa mali na streche robiť nejaké extra opravy ma desí, som rád, že lešenie je už preč. Nejako sa pokúsim otestovať tie prasknuté kusy, musím nájsť nejakého "strecholezca".

Všetko dobré v novom roku.

apo
0 0
ivka.1975 ivka.1975

ivka.1975 je offline (nepripojený) ivka.1975

podla mna to mas jedno, obe su to znacky velmi zname, a drahe su aj preto, ze vidime ich reklamu aj v telke. Z niecoho musia zaplatit tu reklamu.
0 0
muko85 muko85

muko85 je offline (nepripojený) muko85

Kazdy ti povie nieco ine, oboje maju svoje vyhody aj nevyhody. Ak pojdes od predajcu Bramacu tak budes presvadcena o vyhodach Bramacu a naopak.
Ja som sa rozhodol pre kvalitny plech a som maximalne spokojny.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Zajtra objednávam krytinu Bramac a chcem sa opýtať či je potrebná na uchytenie hromozvodu originál bleskozvodová škridla a bleskozvodový hrebenáč Bramac /cena za ks cca 7Eur /alebo sa dá uchytiť hromozvod na škridlu aj ináč.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Neodporúčam tieto korýtka sú ľahko poškoditeľné .Toto je lepšie.
http://www.google.com/imgres?imgurl=...CZSimwPM67GsDw
1 0
nomax nomax

nomax je offline (nepripojený) nomax

mackos Pozri príspevok
tak ze nie je pravda ze bramac sa neda pouzit na rekonstrukciu alebo na nadstavbu to je hlupost a na bramac sa da zohnat aj väcsia zlava pokial beries od nich cely system vyhoda bramacu je v tom ze je to pravouhla skidla co sa u tondachu povedat neda a tondach je sice pekny ale krehkostje velka len si nevyber tondach romansku je pekna ale stratil som aj s kolegami nervy a este nieco za vlhka na strechu ani nechod pekny vecer
Práve ma ukecali v stavebninách na tondach románsku.To si ako myslel že ked prší tak nemám ist na strechu?
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

sa asi smyka nie...
0 0
holub3569 holub3569

holub3569 je offline (nepripojený) holub3569

som športovec telom aj dušou ...viac
mojik Pozri príspevok
este raz fotky
kde ste prosím kupili toho kohuta? A kolko stál?
Dík
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
holub3569 Pozri príspevok
kde ste prosím kupili toho kohuta? A kolko stál?
Dík
Ja kebyže mám nick holub tak by som si na strechu kohúta nedal
Bramac ho má tuším v ponuke - kakaša
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Má niekto strechu z prírodnej bridlice? Ako ste s ňou spokojní? Montáž, kvalita, cena...
0 0
apo apo

apo je offline (nepripojený) apo

Prvý krát som videl takéto strechy keď sme sa vo vojenskom transporte presúvali do priestoru niekde za Ostravou. Vyzeralo to veľmi pekne. Dnes máme doma hodiny, ktoré majú ciferník z bridlice. Ten materiál vyzerá nezničiteľný. Podľa mňa je takáto strešná krytina pekná a prirodzená v mieste výskytu bridlice.

apo
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať