Zavrieť

Porady

súhlas s príspevkom

Nechcem vyzerať ako úplny truľo, ale kto neviem má sa opýtať. Ako je to s "kariernym postupom" a súhlasmi a bodíkmi na porade?? Keď sa mi páčil nejaký príspevok, tak som "tam niečo zaklika, že sa mi to páči" a väčšinou mi poďakovali a ja sa debilne opýtam: za čo??
Usporiadat
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Zita5 Pozri príspevok
V pravom rohu v príspevku namiesto zeleného svetla , je zelený palec.Namiesto červenej tmy , je červený palec .
0

V pravom dolnom rohu mám červenú a zelenú žiarovku. (žiadne palčeky).
(To asi funguje len bližšie ku BA, ku mne to ešte nedorazilo.....)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Richard Pozri príspevok
Zita5, stlači s pár krát refresh a budeš mať palce
Postupuj podobne .
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Možno keď sa vyspím, sa mi podarí .....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

azla Pozri príspevok
0

V pravom dolnom rohu mám červenú a zelenú žiarovku. (žiadne palčeky).
(To asi funguje len bližšie ku BA, ku mne to ešte nedorazilo.....)
...hlásim, že do KE už dorazilo...
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Kedy mám brať vážne označenie "Zle zaradil", "Mimo témy" alebo nevhodné príspevky vypnime a pod. Všimla som si, že niektorí to majú ako podpisy(?).
Neviem či som to správne pomenovala. Keď to zbadám, hneď ma to zastaví a neviem či je to myslené važne alebo nie. Vysvetli mi to niekto?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

tutiola Pozri príspevok
Kedy mám brať vážne označenie "Zle zaradil", "Mimo témy" alebo nevhodné príspevky vypnime a pod. Všimla som si, že niektorí to majú ako podpisy(?).
Neviem či som to správne pomenovala. Keď to zbadám, hneď ma to zastaví a neviem či je to myslené važne alebo nie. Vysvetli mi to niekto?
Tutiola, do svojho profilu si môžeš dať (ako podpis)čo uznáš za vhodné.Napr. motto, doporučenie na etiketu , alebo hocičo. To sa bude zobrazovať pod tvojimi príspevkami. Záleží od Tvojej chute a fantázii

sa zväčša dáva,ak sa chceš pripojiť do nejakej témy nejakou pripomienkou, ale vlastne neodpovedáš na zadanú otázku, si skrátka
...je to fajn pomôcka, ked sa Ti nechce čítať veľa príspevkov, tak tieto označené jednoducho preskočíš, lebo nesúvisia s otázkou

je to upozornenie (pre zadávateľa príspevku,aj pre moderátora ), že daná téma je zle zaradená. Napr. otázka o počítačoch zaradená v Stavbe a pod.
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

Chcela som oceniť jeden príspevok, ktorý mi pomohol, ale nakoľko ten príspevok bol od tej istej osoby, ktorej príspevok som naposledy ocenila, nedalo sa. Tak som klikla na "zelenú ruku", že mi príspevok pomohol.
Ale tým sa bod nepridáva, však?
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
azla Pozri príspevok
0

V pravom dolnom rohu mám červenú a zelenú žiarovku. (žiadne palčeky).
(To asi funguje len bližšie ku BA, ku mne to ešte nedorazilo.....)
ja som z východu a mam palceky
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

mekelek Pozri príspevok
Chcela som oceniť jeden príspevok, ktorý mi pomohol, ale nakoľko ten príspevok bol od tej istej osoby, ktorej príspevok som naposledy ocenila, nedalo sa. Tak som klikla na "zelenú ruku", že mi príspevok pomohol.
Ale tým sa bod nepridáva, však?
Bod sa pridáva tlačítkom oceňujem. Pre oceneného poraďáka máš možnosť pridať aj pár milých slov.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
arizona Pozri príspevok
Tutiola, do svojho profilu si môžeš dať (ako podpis)čo uznáš za vhodné.Napr. motto, doporučenie na etiketu , alebo hocičo. To sa bude zobrazovať pod tvojimi príspevkami. Záleží od Tvojej chute a fantázii
Prečo sa mi nezobrazuje podpis pri príspevku? Diskutovalo sa o tom v inej téme, ale k výsledku sa nikto nedopracoval. Má to súvislosť s počtom bodov?
príspevkov?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zobrazuje sa, len ak máš viac príspevkov v téme, nie som si istá, ale asi pri treťom. Ber moju informáciu s rezervou.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Asi to nebude pravda...lebo som napichnutá všade...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alla66 Pozri príspevok
Prečo sa mi nezobrazuje podpis pri príspevku? Diskutovalo sa o tom v inej téme, ale k výsledku sa nikto nedopracoval. Má to súvislosť s počtom bodov?
príspevkov?
Príspevok musí obsahovať viac slov,pri krátkych sa podpis nezorazuje.
Inak, neviem prečo,aj mne sa začal (podpis) objavovať až niekoľko dní po zadaní
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
arizona : nemáš pravdu, mrkni aký dlhý text som dala v receptoch, horoskopoch a podpis nikde....a to som služobne staršia ako ty
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

alla66 Pozri príspevok
Prečo sa mi nezobrazuje podpis pri príspevku? Diskutovalo sa o tom v inej téme, ale k výsledku sa nikto nedopracoval. Má to súvislosť s počtom bodov?
príspevkov?
Z vlastnej skúsenosti Ti môžem povedať, že musíš mať viac ako 1000 príspevkov a potom sa Ti začne podpis objavovať.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Olice Pozri príspevok
Z vlastnej skúsenosti Ti môžem povedať, že musíš mať viac ako 1000 príspevkov a potom sa Ti začne podpis objavovať.
A ak prekročím 5000, prestane sa zobrazovať?
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Marína Pozri príspevok
A ak prekročím 5000, prestane sa zobrazovať?
Tak na toto Ti ja neviem odpovedať.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
asi...teraz nemáš podpis .)
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alla66 Pozri príspevok
arizona : nemáš pravdu, mrkni aký dlhý text som dala v receptoch, horoskopoch a podpis nikde....a to som služobne staršia ako ty

Ok, budem Ti chodiť pre pivo
Neviem, či to súvisí s počtom príspevkov...
Kedy si ho zadávala? ja viem, že mi po zadaní dlho nefungoval,až raz zrazu.
Možno to bolo tým počtom príspevkov, nesledovala som to.
Ak áno, musíš makať,aby si nás zelenáčov dobehla
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Marína Pozri príspevok
A ak prekročím 5000, prestane sa zobrazovať?
Možno Ti pridelia VIP podpis
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať