Zavrieť

Porady

súhlas s príspevkom

Nechcem vyzerať ako úplny truľo, ale kto neviem má sa opýtať. Ako je to s "kariernym postupom" a súhlasmi a bodíkmi na porade?? Keď sa mi páčil nejaký príspevok, tak som "tam niečo zaklika, že sa mi to páči" a väčšinou mi poďakovali a ja sa debilne opýtam: za čo??
Usporiadat
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

alla66 Pozri príspevok
asi...teraz nemáš podpis .)
Nie pri každom príspevku sa zobrazuje podpis, je to nejako prednastavené, niekde som to tu čítala, ale už si nepamatám kde. A Maríne sa pri iných príspevkoch podpis zobrazuje.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Mne sa podpis zobrazuje tak nepravidelne, že mi žiadna matematika nepomôže.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Marína Pozri príspevok
Mne sa podpis zobrazuje tak nepravidelne, že mi žiadna matematika nepomôže.
Nie si v tom sama, neboj.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Olice Pozri príspevok
Nie pri každom príspevku sa zobrazuje podpis, je to nejako prednastavené, niekde som to tu čítala, ale už si nepamatám kde. A Maríne sa pri iných príspevkoch podpis zobrazuje.
je okienko zobraziť podpis..pri rozličných možnostiach...ale nefunguje i keď je zakliknuté
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Je to tak, ako písala Olice, mám tu istú skúsenosť.
A príspevok musí byť minimálne na dva riadky. Tak to funguje, alebo určitý počet slov.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

(pôvodne skúšobný text, už vymazaný)
Reni, u teba vidím podpis v predošlom príspevku. U koho si si to vybavila?
Naposledy upravil Marína : 20.04.09 at 11:28
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

U nikoho, ale mám odkliknuté dolu, že:
Rozličné možnosti
x Zobraziť podpis

Uvidíš to, ak si dáš formátovať odpoveď, tak je to dolu pod ikonami a pod poslať odpoveď v Dodatočných možnostiach.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
v jedej téme keď máš tuším nad 5 príspevkov, vtedy sa už podpis nezobrazuje, a musí mať aj určitý počet písmen.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
U nikoho, ale mám odkliknuté dolu, že:
Rozličné možnosti
x Zobraziť podpis

Uvidíš to, ak si dáš formátovať odpoveď, tak je to dolu pod ikonami a pod poslať odpoveď v Dodatočných možnostiach.

máš pravdu, ukáže sa ...ale potom v príspevku nie
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

alla66 Pozri príspevok

máš pravdu, ukáže sa ...ale potom v príspevku nie
No, musíš písat, písať a písať, aby si mala 1000 príspevkov a potom to tam budeš mať.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
dík za radu, už sb frfle, že som stále na Porade...nestíham nič, ako to robíte, že všetko stíhate ? DAJTE RADU NA PORADU....
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

alla66 Pozri príspevok
dík za radu, už sb frfle, že som stále na Porade...nestíham nič, ako to robíte, že všetko stíhate ? DAJTE RADU NA PORADU....
aj mne frfle, ale ja sa vyhováram na to, že si na PC robím ťahák do školy, čo je z časti aj pravda. Ale teraz už spí

Stíham tak, že robím neskutočne rýchlo a veľa vecí naraz
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

mzdarka renca Pozri príspevok
U nikoho, ale mám odkliknuté dolu, že:
Rozličné možnosti
x Zobraziť podpis

Uvidíš to, ak si dáš formátovať odpoveď, tak je to dolu pod ikonami a pod poslať odpoveď v Dodatočných možnostiach.
Reni, tak ja možnosť formátovania odpovede nemám. Mám len poslať odpoveď, pozrieť príspevok, prílohy(pridať/odobrať), a ešte možnosť nejakých odfaknutí, formátovanie však nie.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Evička, určite máš, je to dolu pod rýchlou odpoveďou. Máš tam buď odoslať, alebo formátovať odpoveď.

Jéj, teraz som si všimla, že je tu aj vpravo ikonka na Priložiť podpis.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Už chápem, tam však zobraziť podpis mám zafajknutý. Už som si spomenula, Lenka má pravdu. Tak sa mi marí, že Riško nás niekde o tom informoval.
Vďaka všetkým, za ochotu.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

mzdarka renca Pozri príspevok
No, musíš písat, písať a písať, aby si mala 1000 príspevkov a potom to tam budeš mať.
Renča, normálne si ma teraz upokojila, že po 1000 príspevku už aj podpis môžem dať, teraz to prvý raz čítam a ja som sa zľakla, že či náhodou keď tam šupnem 3 krížiky, či sa to tam až vtedy nezobrazí v mojom prípade .

Uf, ale mi odľahlo !
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Ďakujem všetkým, ktorí mi udelili súhlas a dnes som získala prvý PORADA BOD. Veľmi pekne ďakujem.
0 0
Martina80 Martina80

Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

No dievčatá, ja som členkou Porady už pár rôčkov, dlhodobo som tu nebola , ale posledný mesiac sa tu už motkám, ale žeby podpis bol " spojený " s počtom príspevkov ???? Žeby až takáto zmena ??? Ja mám odjakživa v podpise Etiketu porady , Vyhľadávanie...atď a tiež som ostala prekvapená, že sa mi podpis nezobrazuje. Musím prehľadať iné príspevky a zistiť viac
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Martina80 Pozri príspevok
No dievčatá, ja som členkou Porady už pár rôčkov, dlhodobo som tu nebola , ale posledný mesiac sa tu už motkám, ale žeby podpis bol " spojený " s počtom príspevkov ???? Žeby až takáto zmena ??? Ja mám odjakživa v podpise Etiketu porady , Vyhľadávanie...atď a tiež som ostala prekvapená, že sa mi podpis nezobrazuje. Musím prehľadať iné príspevky a zistiť viac
Zbytočne budeš hľadať, nenájdeš. Je to tak, musíš mať 1000 príspevkov. Nedá sa nič robiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať