Zavrieť

Porady

Tlačivá ku mzde

ahoj. môžte mi, prosím, poradiť, aké všetky tlačivá a zostavy musím mať priložené pri mzde? tzn. - vypočítam mzdu: vypíšem tlačivo na sociálnu poisťovňu, zdravotnú poisťovňu a čo ešte?

A ešte jedna vec mi nie je na 100% jasná. v mzde mám vypočítanú daň, ktorá sa hlási daňovému úradu štvrťročne, ale zaplatiť ju mám hneď v tento mesiac?
ďakujem
Usporiadat
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Manuálik, Ď za duševnú podporu. Robím mzdy ručne, takže keď zakladám tú výplatnicu, tak to budem považovať za vybavené.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Prosím, môže mi niekto napísať, čo sa ráta do hrubej mzdy? Viem, že tam ide odmena, ale idú tam aj príplaky za prácu nadčas, v noci a počas sviatkov? Ďakujem
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Janka6685
Prosím, môže mi niekto napísať, čo sa ráta do hrubej mzdy? Viem, že tam ide odmena, ale idú tam aj príplaky za prácu nadčas, v noci a počas sviatkov? Ďakujem
áno, aj príplatky za nadčas aj sviatky
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ďakujem. Prezerám si "Príručku pre začínajúcich mzdárov" a tam taký príklad nie je.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať