Zavrieť

Porady

Testy na UP

Ahoj! Mal by som ešte otázku. Na UPSVAR pre tú dotáciu budem mať testy. Všetci mi hovoria, že je to ľahké a že si odpovede nájdem na nete atď atď, ale mne sa celkovo ten živnostenský zákon zdá byť dosť dlhý. Takže to mám celé naštudovať? Alebo sú len nejaké určité časti z ktorých budú otázky na testoch? Dakujem za odpovede. P.S. písal som to aj do mojej druhej témy, ale tam nikto neodpovedá, tak zakladám novú tému, dúfam, že sa admini nenahnevajú
A keď dáte linky, tak prosím prijamé, pretože som tu už našiel odkazy na podnikajme.sk a podobne stranky, ale tam som tie otázky ani okruh tych otázok nikde nenašiel.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    neurazaj zamestnancov, su to tiez len ludia... podmienky ziskania si nastuduj, to ze ty si nieco z kurzu zabudol nie je ich blbost!

    sisemenco je offline (nepripojený) sisemenco

    sisemenco
    Pre blavaciko , zastavam nazor, ze ludi,ktory si svoju pracu robia dobre si treba vazit a chvalit ich, no zial bohu, ty dvaja zamestnanci co maju na starosti su taky blby, ze to az boli, blbi a blbsi, su pre nich kompliment- podavaju klamlive informacie, alebo nijake, spravanie arogantne, clovek sa nic nedozvie, informacie, ktore maju poskytovat neposkytuju. Zial male mesto a tlacenka niektorych ludi im miesto na urade zabezpecuju. Rozpraval som s veducimi v BA z ustredia, tak ty vraveli, ze na nich maju dost negativnych informacii.
    Ak som urazil zamestnanca, ktory si vykonava svoju pracu, tak sa zo srdca ospravedlnujem , ale nie tymto, nemali by tam vobec pracovat, su neschpnost v dvoch osobach a to doslova.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    camozzi Pozri príspevok
    Otazky som uz raz daval do prispevku na Porade: http://www.porada.sk/1147727-post3.html
    z ktorého roku máš tie otázky ? Niektoré odpovede sú už nesprávne.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    veronikasad Pozri príspevok
    z ktorého roku máš tie otázky ? Niektoré odpovede sú už nesprávne.
    Take dobre 2 roky. Mozno aj viac

    sisemenco je offline (nepripojený) sisemenco

    sisemenco
    hlavne , ze otazky su, odpovede si uz zaktualizujes. Este raz, ze sa nasiel niekto kto to tam dal, vdaka

    sisemenco je offline (nepripojený) sisemenco

    sisemenco
    mna by to tiez zaujimalo, ja som mal internetovy kurz pred dva a pol mesiacmi vcera mi blbi zamestnanci povedali, ze sa robia aj testy pri obhajobe. Za ten cas som vsetko zabudol a keby sa nasiel niekto ochotny, kto test absolvoval a napisal nejake konkretne otazky, alebo aspon priblizne, budem mu velmi vdacny!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.