Zavrieť

Porady

Certifikácia Účtovníctvo 2 skúšky

Ahojte, otváram tému k skúške Účtovníctvo 2 z Certifikácia 2. stupeň. Poprosím každého, kto si spomenie na akékoľvek info k tejto skúške, či už otázky, príklady a podobne, aby nám ostatným pomohol. A či sa vôbec oplatí ísť na školenie. Vďaka vopred.
Usporiadat
Beruška Beruška

Beruška je offline (nepripojený) Beruška

Ahoj,

ďakujem za kontakt. Je to obmedzené len v tom prípade ak neprispievaš príspevkami alebo názormi. Zatial som nemala nejaké problémy, ktoré by už neboli rozobraté takže som len zbierala informacie, ktoré sú tu
0 0
Marcela80 Marcela80

Marcela80 je offline (nepripojený) Marcela80

Ahojte,
idete niekto na tu skusku Ucto II, teraz v decembri? (Projekt certifikacie uctovnika v SR)
A na prakticke cvicenia teraz vo stvrtok? Potrebovala by som nejake info, nakolko tie cvicenia ktore boli prvotne naplanovane a prisli sme na ne, zrusili, lebo sa profesor nedostavil. A teraz vo stvrtok mi to pravdepodobne nevyjde kvoli praci.

Dakujem M.
0 0
Beruška Beruška

Beruška je offline (nepripojený) Beruška

Ahoj,

ja idem na skusku teraz 05.12. ale na cviceniach som nebola.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Takze ja idem az v lete. Mohla by sa mi ozvat poradacka, co mi pisala na email? Vymazala som adresu a nemam jej dat ako vediet.
0 0
Marcela80 Marcela80

Marcela80 je offline (nepripojený) Marcela80

Ahoj, ako si dopadla na ucte 2?
Ja som nebola, lebo neboli ani cvika, odpadli a samostudium zlyhalo. To mala byt moja prva skuska, tak som neriskovala radsej.
Marcela
0 0
Marcela80 Marcela80

Marcela80 je offline (nepripojený) Marcela80

Ahoj Janka,
neviem ci si mi ty pisala na mail, len viem, ze to bola nejaka Janka a sukromnu spravu mam od Teba v praci. Na ucte 2 som nebola, mala to byt moja prva skuska ale odpadli uplne cvika, tak som to neriskla. Poslali nam mailom nejake materialy, ak budes mat zaujem, napis mi mailik, a preposlem Ti to. Mam to ulozene v praci.

Marcela
0 0
Beruška Beruška

Beruška je offline (nepripojený) Beruška

Ahoj Marcelka,
ja som bola na skuške ale bohužial som ju neurobila. Nakoľko si spomenula, že máš nejaké materialy nechceš sa o ne podeliť?

Čo sa týka skúšky tak neviem doslova otázky. Zameriavali sa na IFRS, odloženú daň a odpisy, leasing. Viem, že všetky otázky a príklady sa nachádzali v poslednej publikovanej knihe, ktorú nemám takže neviem presne určiť otázky.

Viac pomôcť neviem.

0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Ahojte,
blíži sa jún a tým skúška z učta. A samozrejme semináre. Nemám čas ani peniaze ísť na všetky, tak hľadám pár ľudí, s ktorými pôjdeme na rôzne dni a vymeníme si prednášky. Zatiaľ mi je jedno, na ktorý deň pôjdem, tak keby ste mali záujem, dajte vedieť.

J.
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
Moze mi niekto povedat o aku certifikaciu uctovnictva ide a kde to mozem a za akych podmienok ziskat? Dakujem
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

http://www.suvaha.sk/index2.php?cisl=2&cln=55 ja viem o tomto
0 0
svecova svecova

svecova je offline (nepripojený) svecova

Je tu niekto, komu projekt certifikacie zaplatil zamestnavatel?
0 0
Sophia44 Sophia44

Sophia44 je offline (nepripojený) Sophia44

ahojte, je tu niekto, kto si robí certifikát na 2. stupeň - bilančný účtovník? Ja som sa chcela zúčastniť aj seminárov,ale mi to nevyšlo, 17.6.2009 mám skúšku z Účto II. a 18.06.09 skúšku z daní. Ozvite sa, môžme si vymeniť pár info a tiež sa tam stretnúť a zvládnuť to spolu.
0 0
siza siza

siza je offline (nepripojený) siza

je k tomu vydana kniha "Uctovnictvo vo financnom riadeni" - obe tety hovorili, ze kto preluska tuto knihu, musi skusku spravit. Inak boli obe velmi ustretove.
0 0
Sophia44 Sophia44

Sophia44 je offline (nepripojený) Sophia44

ďakujem, ja sa snažím tú knihu prelúskať ale časovo mi to veľmi nevychádza, dúfam, že to bude formou testu, skôr si na niečo spomeniem.
Boli na skúške aj príklady?
0 0
pupavienka pupavienka

pupavienka je offline (nepripojený) pupavienka

siza Pozri príspevok
je k tomu vydana kniha "Uctovnictvo vo financnom riadeni" - obe tety hovorili, ze kto preluska tuto knihu, musi skusku spravit. Inak boli obe velmi ustretove.
Ahoj, a kto vas ma na tom studiu? Predpokladam, ze je to niekto z ekonomickej univerzity. a tu knihu, ktoru spominas "doverne" poznam :-)) inak je pisana podla dobrym stylom a da sa pochopit asi vsetkemu. :-)
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
keď som už objavila túto tému, môže mi niekto vysvetliť, k čomu ten certifikát slúži? ja som si urobila prvý stupeň a ďalej som nešla ,lebo zatiaľ mi je na nič.akurát platím Súvahe ročné poplatky.
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

Ahoj Hnedoočka, práve som sa prihlásila na certifikáciu I.stupeň. Môžem sa informovať či máš ešte potrebné knihy na skúšky ? A tiež budem vdačná za každú dobrú radu ( aj všetkým ostatným) .... tiež mám pocit, že mi to moc neposlúži vlastniť ten certifikát, ale chcem to skúsit aspoň na I.stupeň. /Keď zamestnávateľ niečo platí/
Vopred veľmi ďakujem.
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
Prosim Vas k comu mi posluzi ten certifikat, okrem toho, ze si ho zavesim na stenu? Je k niecomu potrebny, alebo niekto si robi biznis?
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať