Zavrieť

Porady

Dokumenty - nová časť Porady

admin
Dnešným dňom pridávam novú časť Porady - DOKUMENTY (správa dokumentov).

K čomu slúži?
Dokumenty je samostatná časť, ktorá Vám dáva priestor na kategorizované a prehľadné umiestnenie dokumentov. Často sa vyskytujú dokumenty porozhadzované po rôznych témach. Málo sa využívala doterajšia časť jednotlivých Porád (Zákony, tlačivá, dokumenty). Dúfam, že novú správu dokumentov si obľúbite viac.

Kedy to využijem?
Ak budete chcieť priniesť na Poradu Vaše, prípadne iné dokumenty, zaraďte ich prosím do časti Dokumenty podľa príslušnej kategórie. Takto bude dokument ľahko vyhľadateľný a prístupný. Môžete pridať popis.
Ak od Vás bude niekto pýtať nejaký dokument a budet ho ochotný poskytnúť, takisto ho prosím zaraďte do "Dokumentov" a prípadne v príspevku napíšte kde ste pre dotyčného uložili.

Čo všetko mi Dokumenty ponúkajú?
Zatiaľ je to
- kategorizácia,
- štatistika kto a koľko dokumentov pridal, počet stiahnutí dokumentu, hodnotenie dokumentu.
- zoradenie podľa stiahnutí, hodnotenia, dátumu a názvu
- názov súboru, popis súboru, veľkosť
- v budúcnosti aj vyhľadávanie

Ako vložiť dokument?
Stlačíte "Pridať" na navigačnej lište a nasledujete možnosti.

Čo ak nemám dokument, ale viem kde sa nachádza?
Ak viete link na dokument, nemusíte tento dokument priamo vložiť, ale namiesto vloženia súboru vložíte linka na tento súbor. Tu však treba zvážiť či možno predpokladať, či zdroj bude umiestnenie súboru meniť, čím je možnosť stratenia "cesty" k súboru.

Čo s doterajšími dokumentami na Porade?
Ak ste už na Porade umistnili dokumenty, prosím ak máte chuť a čas vložte ich aj do "Dokumentov". Vopred ďakujem za všetkých užívateľov!

UPOZORNENIE!
Podľa možnosti si vymažte svoje osobné údaje z dokumentov:
1. z tela samotného dokumentu
2. z vlastností dokumentu
Nevkladajte oscanované publikácie, časopisy a pod.!
Naposledy upravil Richard : 23.06.05 at 22:11
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Cesta k nájdeniu:

Vo Word al. Exce choď na:

Súbor > Vlastnosti > a tam to vymažeš
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Richard
Cesta k nájdeniu:

Vo Word al. Exce choď na:

Súbor > Vlastnosti > a tam to vymažeš
Ďakujem, už sa do toho pustím.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
No ja som sem pricapila veľa príloh, asi sa budem mať s čím zabávať keď bude nejaká tá chvíľa voľná.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Dokumenty je super priehradka porady
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Mám problém s otvorením dokumentov a neviem ani povedať aký. Skúsila som to u viacerých súborov, niekedy sa otvoria na čítanie, niektoré len na stiahnutie a u niektorých sa nedeje vôbec nič. Kde je chyba?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Bea skus konkretnejsie... ktory subor sa ti neda otvorit?
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Už je to medzitým O.K.. Asi bola chyba u nás na serveri, lebo ani internet nešiel tak ako by mal.
0 0
Dadka Dadka

Dadka je offline (nepripojený) Dadka

Pán Richard viete mi poradiť vypísať výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie pre samostatne zárobkovo činné osoby. Keď som sa pýtala 08.04.05 v Apollke, tak mi povedali. že nás sa to netýka. Dnes 23.06.2005 to v novynách sme je napísané, že to treba do 30.06.2005 odovzdať. Volala som aj do Apollky a potvrdili mi to, že zrazu to tlačivo treba odovzdať. Nieje tých riadkov veľa. Od 7 riadku je napísané podľa §. Ak máte vypísaný vzor na szčo. Bola by som Vám veľmi vdačná. Dadka
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Dadka treba používať vyhľadávanie, vpravo hore je ikona Hľadať vypísať tam slovo a na túto tému je dosť príspevkov, klikni - napr.:
http://www.porada.sk/showthread.php?...E9+zdravotn%E9
0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Richard, myslím si, že list, ktorý je uverejnený v kategórii Rôzne s názvom OOU by bol asi vhodnejší v kategórii Ochrana os. údajov.
0 0
Germany Germany

Germany je offline (nepripojený) Germany

Richard, prosím ťa, poraď. Nemôžem si ani dnes stiahnuť nejake dokumety (skúšala som ich viac). Len sa mi otvorí okno s oznamom, že sa.... nepodarilo nadviazať spojenie s www.porada.sk.... alebo že daný súbor neexistuje. Ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať