Zavrieť

Porady

Poznáte niekoho, kto viac ako iní potrebujú 2% z dani?

Zdravim vsetkych,rozhodujeme sa s manzelom komu venovat2 % z dani,preto by som chcela poprosit, ak poznate niekoho vo svojom okoli, kto ich potrebujem viac ako iny, dajte vediet. Najradsej by sme boli, keby to bolo venovane pre ludi ( resp. cloveka, deti...) so zdravotnym postihnutim. Za info dakujeme.Prajeme pekny den
Naposledy upravil Dav : 06.03.10 at 17:10
Usporiadat
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

My doma niekolko rokov davame svoje 2% z dane - Svetielku nadeje. Pomahaju onkologicky chorym detom, ktore su na onkologii v Bankej Bystrici.

http://www.dvepercenta.sk/details.ph...izationID=2949
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
určite ste počuli, čo dokážu terapeutické koníky pre ľudí....

Jazdecko-rehavilitačné centrum Lesan n.o.
Opatovce 6
pošta Trenčianske Stankovce
IČO 37923200
nezisková organizácia
0 0
davidkova mamina davidkova mamina

davidkova mamina je offline (nepripojený) davidkova mamina

V našej obci je mala materska školka s dvoma triedamy, tento rok cez prázdniny by chceli detičkam urobiť podlahové kúrenie, aby deťom pri hre nebolo zima, a aby neboli tak často nachladnuté. Material už maju kupeny, no vyjde len na jednu triedu, ti menší musia počkať, kým sa našetrí. Dobrovoľne prispeli aj rodičia, no ešte stále časť chýba. Verím, že takáto pomoc by pomohla školke, no hlavne detičkam - a to nie na jeden rok ,a všetkým ktoré budu školku navštevovať. Veď deti su naša buducnosť a ich zdravie základom. V týchto končinách Kysúc býva zima veľmi dlhá.
Skúšali sme nájsť sponzorov, no dobrí ľudia v dnešnej dobe asi vyhynuli.
V prípade, že by ste chceli pomôcť detičkám a prispieť na podlahove kúrenie moje tel. číslo 0908646048. Informácie by som Vám poslala.
Ďakujem hlavne za detičky
0 0
Reny1 Reny1

Reny1 je offline (nepripojený) Reny1

Ja prispievam tu, lebo dcéra známej ju navštevuje

Korálky – občianske združenie na pomoc deťom so špeciálnymi potrebami Poprad, Partizánska 2
http://www.dvepercenta.sk/details.ph...zationID=11142
0 0
DANIELAš DANIELAš

DANIELAš je offline (nepripojený) DANIELAš

Pridávam jednu z možností darovania 2%.
Nadácia ESPERANCE
Nadáciu založili ľudia, ktorých teší dobrý pocit, že môžu urobiť niečo viac pre tých, ktorí to potrebujú. Chcú pomáhať ľuďom, ktorí nemali to šťastie ani možnosti rozvíjať svoje schopnosti tak ako iní.

Pomáhame detským domovom, školám, školským zariadeniam, telovýchovným jednotám, združeniam a klubom.

viac na www.esperance.sk

Ďakujeme
0 0
Darina Kuruczova Darina Kuruczova
dobry den ja by som poprosila dobrych ludi ktori by vedeli pomoct moj manzel ma na vozicku brata nema kde byvat nema sa kto onho postarat nema matku ani otca velmi by potrebovali pomoc prosim kazdych dobrych ludi ktory by vedeli pomoct nech pomozu hociako kazda pomoc je pre nas dolezite nevahajte a pomozte dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať