Zavrieť

Porady

terminované vklady, kam vložiť peniaze ?

stále sa učím
Vzhľadom na to, že ING neustále znížuje úrokovú sadzbu, zvažujem presunúť svojích pár šupiek do inej banky a keďže klasická kamenná banka, tak asi najvýhodnešie terminovaný vklad. Poradíte ktorá banka je najvýhodnejšia ? Nechce sa mi totiž surfovať a hľadať.....
Ď
A.
Usporiadat
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

AlenockaS Pozri príspevok
Vzhľadom na to, že ING neustále znížuje úrokovú sadzbu, zvažujem presunúť svojích pár šupiek do inej banky a keďže klasická kamenná banka, tak asi najvýhodnešie terminovaný vklad. Poradíte ktorá banka je najvýhodnejšia ? Nechce sa mi totiž surfovať a hľadať.....
Ď
A.
Pošli na môj účet. Ale diskrétne! Nikomu ani muk!
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak toto by si zaslúžilo nevhodné, neužitočné+ mimotémy.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pivko Pozri príspevok
Ja J&T , chystám sa tam po novom roku. A pre Nandrolona , kto by za mnou mal chodiť , veď zoberiem love a idem rovno do banky.
Ak už investovať, tak prečo nie do niečoho čo udrží hodnotu a pravdepodobne prinesie aj zisk.
-----------------------------
Napríklad nakúpiť 60 ton roxoru.
Nikto ti ho z dvora neodnesie (neukradne) a na budúci rok bude určite drahšie.
0 0
peter3377 peter3377

peter3377 je offline (nepripojený) peter3377

pivko Pozri príspevok
Ja J&T , chystám sa tam po novom roku. A pre Nandrolona , kto by za mnou mal chodiť , veď zoberiem love a idem rovno do banky.
a viac ich neuvidis , to daj radsej na charitu lepsie spravis, ty dvaja uz maju dost
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
peter3377 Pozri príspevok
a viac ich neuvidis , to daj radsej na charitu lepsie spravis, ty dvaja uz maju dost
Netrep nezmysli , neviem prečo by som ich nemal viac vidieť , JT banka je normálna ako každá iná a za vklady do 100.000 ručí štát.
A pre Jar88 , roxory si nakupuj ty , len aby ti nezhrdzaveli na dvore,nakoľko budúci rok bude stavebníctvo v ešte vačšej sračke ako tento /tak že sa kľudne može stať že bet. ocel zlacneje/
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pivko Re: terminované vklady, kam vložiť peniaze ?
Tak toto by si zaslúžilo nevhodné, neužitočné+ mimotémy.

Na tému sa vykašli!!!! Len ich pošli, pošli?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
sito Pozri príspevok
pivko Re: terminované vklady, kam vložiť peniaze ?
Tak toto by si zaslúžilo nevhodné, neužitočné+ mimotémy.

Na tému sa vykašli!!!! Len ich pošli, pošli?
Pripomínaš mi jedného ......čo bol z porady vylúčený už 2x. Tiež sa zapájaš do diskúsie v každej téme a píšeš tam hlúposti
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pre pivka, dobre že sa nebudem trepať 200 km do kamennej pobočky, ja som tam volal a hovorili že postup je taký že sa mám oficiálne ohlásiť a bude ma kontaktovať ich človek....
radšej som dal do privatbanky pekne v kľude a nemusím sa stretávať a rozmýšľať kde a ako a s kým...
pre mňa je pohodlnejšia privatbanka...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja sa trepať nemusím nakoľko v KE je pobočka JT.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pivko Pozri príspevok
Netrep nezmysli , neviem prečo by som ich nemal viac vidieť , JT banka je normálna ako každá iná a za vklady do 100.000 ručí štát.
A pre Jar88 , roxory si nakupuj ty , len aby ti nezhrdzaveli na dvore,nakoľko budúci rok bude stavebníctvo v ešte vačšej sračke ako tento /tak že sa kľudne može stať že bet. ocel zlacneje/
Pivko,
neprešli ani tri týždne a mohol si mať 20 percent zarobené.
V lete to bude možno 50 %. (podľa šikovnosti predávajúceho a súrnej potreby kupujúceho)
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Po bitke je každý hrdina,ty si zarobil? múdrc , náhodou Ti vyšiel tip . A ja som mal peniaze až 12.1. keď mi skončil termiňák tak že mňa sa to zdraženie železa vobec netýka, lebo 12.1. už bola cena vysoká a teraz možno padne.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pivko,
ja to tu spomínam už najmenej rok.
To čo som ti napísal nebol tip, to je nadhľad a logika.
---------------------------------------------------
A v súvislosti s investovaním do nejakých cenných papierov, ako si spomínal TMR či J&T, ti musím povedať, že aj tam treba použiť nadhľad a logiku.
----------------------------------------------------
Pre teba nieje vhodné sa tým zaoberať, tebe zrejme stačí dobrá reklama.
Za svoje peniaze dostaneš ročne 20 mechov fazule a 14 denný pobyt v Tatranských hoteloch.
Jednoducho parádne rozhodnutie. Dobrý tip.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tatry som nezobral ale radšej po prepočte + 0,1% dokopy 3,8% .Na tvojom mieste keď máš nadhľad a logiku by som bol dnes Onassis
Ale ty máš asi prázdne deravé vrecko , Škodu 120 ako vačšina takých poradcov čo ľuďom radia kde investovať
Naposledy upravil pivko : 18.01.11 at 05:40
0 0
Maros16 Maros16

Maros16 je offline (nepripojený) Maros16

Urokove sadzby vsetkych bank mas porovnane na stranke: FinancnaHitparada.sk
Udaje su tam aktualizovane denne.
1 0
tatko1 tatko1

tatko1 je offline (nepripojený) tatko1

Jednoznačne PRIVATBANKA, najlepšie úročenie, prístup k peniazom. Mám skúsenosť s pobočkou v Trnave a som veľmi spokojný. Len choďte k tomu pánovi, lebo sú tam dvaja a tá ženská je riadna nána.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať