Zavrieť

Porady

SECOND HAND

Od 1.03.O9 otvaram Second hand, velmi by som bola vdacna za akukolvek informaciu, ohladne prevadzkovania takehoto obchodu a hlavne ak by mi niekto vedel poradit dobreho dodavatela moderneho Anglickeho tovaru, som z R.S. Dakujem za kazdu radu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
deni11 deni11

deni11 je offline (nepripojený) deni11

zdravím Vás, už ste otvorili ten Second hand? Zaujímalo by ma ako sa Vám darí?
0 0
sanshi9 sanshi9

sanshi9 je offline (nepripojený) sanshi9

ahoj.. poznám jednu firmu čo dodáva ho maloobchodov. serioznu. ak máš záujem napíš mi, nechcem sa vnucovať
peťo.
0 0
nana134 nana134

nana134 je offline (nepripojený) nana134

ahoj uz dlhsie rozmyslam,ze by som si zalozila second hand.Rozmyslala som,ze sa pokusim poziadat o podporu statu,nenavratnu pozicku pre zivnostnikov.Ma niekto s tym skusenosi?Dakujem nana
0 0
totka1 totka1

totka1 je offline (nepripojený) totka1

Ahoj. Ja som majiteľkou malého "sekáču", ktorý ale asi zatvorím. Mám to v dedine a nieje o to veľký záujem. Tovar mám veľmi pekný zákazníci, ktorý ku mne chodia sú naozaj spokojný, ibaže je ich málo aby sa mi to oplatilo. Ak by mal niekto záujem odkúpiť tento tovar určite by sme sa dohodli na dobrej cene. Samozrejme mu dám aj doklad z registračnej pokladne. Ak chcete iné informácie stačí sa spýtať ak budem vedieť rada Vám pomôžem.
0 0
totka1 totka1

totka1 je offline (nepripojený) totka1

Správa pre "nana 134".
Som z Trenčíne. Nemôžem Vám poslať súkromnú správu iba ak mi pošlete svoj email.
0 0
nana134 nana134

nana134 je offline (nepripojený) nana134

Sprava pre totka,moj mail:andorka@pobox.sk,Napiste,dakujem
0 0
MikiRv MikiRv

MikiRv je offline (nepripojený) MikiRv

Pred nedávnom som si otvorila sekáč, prosila by som viac informácií ohľadom komisionálneho predaja ( Záhorec, 30.04.09). Ďakujem.
0 0
ss2men ss2men

ss2men je offline (nepripojený) ss2men

dobrý deň.
Ak by niekto potreboval kontakt na second hand skúste aj pro-euro.sk viem len že začínajú od septembra 2009
0 0
Emilkaa Emilkaa

Emilkaa je offline (nepripojený) Emilkaa

OKAA Pozri príspevok
Moja dcéra mala ,,sekoš,,!Boli tam velmi pekné veci aj značkové.Dodávatela si pochvalovala.U nás na dedine jej to moc nevynášalo.Za jedno bola velmi lacná a za druhé platila vysoký nájom!Ale,už som zabudla odkial mala tovar.Rada to zistím a napíšem.Najprv sa skontaktujem s dcérou,býva za nevestu.Možno tým pomôžem.
Zdravim,
prosim Vas ta Vasa dcera mohla vratit nepredany tovar nazad?
Dakujem za odpoved
0 0
cokolade cokolade

cokolade je offline (nepripojený) cokolade

mohli by ste mi dat blizsie informacie???
0 0
cokolade cokolade

cokolade je offline (nepripojený) cokolade

mohla by som dostat viac informacii od zahorec,co sa tyka komisionalneho predaja?budem vam velmi vdacna
0 0
minobj minobj

minobj je offline (nepripojený) minobj

triedený second hand 2€ / kg
cream 11€ / kg

predávame aj outlet kde je jednotlivá cena za tovar a lux. kožené kabely za 15 € / kus

na cene je možná dohoda pri väčšom odbera

povod tovaru : UK a USA

máme aj svoju stránku kde sú galérie oblečenia, no neviem, či je dovolené ju tu npísať, viac info cez SS ..

Milan
0 0
katarina kucbelova katarina kucbelova
Ahojte poradáci...aj ja som si v lete otvorila malý sekáčik,som taký malý živnostníček...snažím sa prežiť.Tiež som hladala a stále hladám dobré kontakty na super tovar.Problém mojich zákazníkov je že chcú predovšetkým značkový tovar najlepšie za 2 eurá...ale to kolegyne určite doverne poznajú.Ja som si našla velmi dobrý veľkosklad v Šali..sú tam fakt super vecicky...ak niekto bude chcieť dám telefon na milého mladého muža ktorý tovar s usmevom a milým slovom privezie.Dámy ktoré prevádzkujete second handy...nenapdla vás myšlienka nájsť si kontakt v napríklad Anglicku...tovar takto získaný je oveľa lacnejší...to keby nám niekto poradil...ja by som bola veľmi vdačná..Pozdravujem Katka
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Katka ja by som veľmi pekne poprosila to tel. číslo do Śale. Dakujem.
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Prosím Vás, čo už prevádzkujete SH ako sa robí skladová evidencia na kilá alebo podľa sortimentu.
0 0
katarina kucbelova katarina kucbelova
Ahoj Katarína...posielam ti čísielko na veľkosklad v Šali...0905 707 218.Verím že budeš spokojná rovnako ako ja.
0 0
seven seven

seven je offline (nepripojený) seven

u.erika Pozri príspevok
Ja mám jednu klientku ktorá tiež má SH, jej dovážajú tovar z Maďarska, Balassagyarmat, neviem koľko je to od Rim. Soboty, ak potrebuješ kontakt, tak mi napíš SS
prosim o kontakt na SH v BGY
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

katarina kucbelova Pozri príspevok
Ahoj Katarína...posielam ti čísielko na veľkosklad v Šali...0905 707 218.Verím že budeš spokojná rovnako ako ja.

Veľmi pekne dakujem.
0 0
anellino anellino

anellino je offline (nepripojený) anellino

Pozrite si v inzerátoch môj týkajúci sa outlet ošatenia, s predajnými cenami sa dostanete jemne nad second hand, a ľudia teraz viac oceňujú outlet, lebo je nový. Ja sa mu nechcem venovať, mám zameranie na najnovší štýl pre tzv."strednú vrstvu" a prebytok tovaru dávam ako outlet.
0 0
Monika36 Monika36

Monika36 je offline (nepripojený) Monika36

nezamestnaná, čakajúca na živnosť ...viac
Prosím o radu. Momentálne som nezamestnaná a chcem si otvoriť seconhand. Teraz riešim vhodné priestory a mám aj záujem o príspevok z úradu práce. Nejaké informácie som si už pohľadala na internete, aj nejaké veľkosklady, len neviem, ktoré sú fakt dobré. Chcem poprosiť, či mi môže niekto poradiť, ako začať. Koľko zhruba na začiatok investovať do tovaru. Aký druh živnosti na to treba. Ak mi vie niekto poradiť, privítala by som aj info ohľadom tovaru-viem, že sú tam ceny na kg, koľko oblečenia tak môže byť v cca 20 kg vreci.Nemám vo svojom okolí nikoho, kto by takýto obchod mal a kde by som mohla nadobudnúť nejaké info pred začatím živnosti. Veľmi pekne ďakujem za každé info.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať