Zavrieť

Porady

SECOND HAND

Od 1.03.O9 otvaram Second hand, velmi by som bola vdacna za akukolvek informaciu, ohladne prevadzkovania takehoto obchodu a hlavne ak by mi niekto vedel poradit dobreho dodavatela moderneho Anglickeho tovaru, som z R.S. Dakujem za kazdu radu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mony110 mony110

mony110 je offline (nepripojený) mony110

to mate pravdu, aj mne to napadlo, ale zatial som sa o to extra nezaujimala.. este len si zakladam s.r.o a hladam dobre kontakty na velkosklady....ak by ste mi mohla poslat na ten v Sali......vdaka
0 0
Monika36 Monika36

Monika36 je offline (nepripojený) Monika36

nezamestnaná, čakajúca na živnosť ...viac
Hľadala som v Googli, nahoďte si - second hand- a určite si vyberiete podľa potreby. Našla som schopný v Čadci a Žarnovici. Keďže som úplný začiatočník, tak zatiaľ lúskam cenové ponuky. Budete sama alebo budete mať spoločníka? Ja budem sama, chcem na živnosť.
0 0
mony110 mony110

mony110 je offline (nepripojený) mony110

No, budem sama... este sa len snazim zorientovat.... ja pracujem a popri tom chcem mat aj obchod, tak sa akurat snazim zistit, ci mi je lepsie mat s.r.o alebo zivnost, ale vidim to na s.r.o. Ten v Cadci som uz aj ja pozerala, ale najradsej by som brala zo zahranicia.... Anglicko alebo Nemecko, tak uvidim, ci sa mi nieco podari zohnat....
0 0
Monika36 Monika36

Monika36 je offline (nepripojený) Monika36

nezamestnaná, čakajúca na živnosť ...viac
Je jednoduchšie mať sro ako živnosť, myslím, keď budem sama? Vlastne živnostník ručí celým majetkom a sro-čka do istej výšky, nemám teraz prehľad.To už je potom právnická osoba?Držím palce na tie kontakty.
0 0
katarinka1981 katarinka1981

katarinka1981 je offline (nepripojený) katarinka1981

momentalne na materskej
Som velmi rada,ze som nasla tu v porade cerstvu temu second hand...aj ja si planujem otvorit "sekacik" a potrebovala by som poradit podobne ako Monika,som len zaciatocnicka.V nasom meste je ich dost,ale mohlo by mi to ist celkom...Zobrala by som si urcite zivnost,a myslim ze by nebol problem som na MD...aj mna by velmi zaujimalo kolko veci je napr. v 10 kg baleni kolko je kusou cca.a aku ma predajnu hodnotu.Netusim totiz aky bude zhruba nejaky zisk...ci mi to pokryje naklady...a mat nejaky zisk.Dufam,ze mi niekto napisa.Dakujem )
0 0
Monika36 Monika36

Monika36 je offline (nepripojený) Monika36

nezamestnaná, čakajúca na živnosť ...viac
Super, som rada, že nás je viac na takéto info. Ja som nezamestnaná, zostala som sklamaná a rozhodla som sa, že radšej pôjdem na živnosť. Uvažujem, že po novom roku (teraz na konci je to určite zbytočné) si obehnem veľkosklady, aj keď ešte nebudem mať živnosť, ale aspoň uvidím na vlastné oči, ako ten tovar vyzerá, koľko mi sadne na 1 kg, lebo je pravda, že potom sa ťažko robí nejaká finančná prognóza, chcela by som využiť príspevok z ÚPSVaR. Zatiaľ lúskam také problémy ako napr.: požiarna kniha, viem, že budem potrebovať hasičský prístroj, ktorý musí mať certifikát, ale kde zoženiem tú požiarnu knihu...?To sú problémy, čo? Ale hovorím, som začiatočník...a asi sa niekedy pýtam aj dosť hlúpo...Budem vďačná za akúkoľvek radu. Díky.
0 0
Quo Quo

Quo je offline (nepripojený) Quo

Ak niekto ma nejaky kontakt na velkosklad v okoli TN, ZA a podobne, budem rad, ak mi poskytnete najake info. Bud sem, alebo SS.
Ja uz zivnost mam, ale momentalne to, co mam v ZL stagnuje a je to bieda...
Chcel by som si otvorit SH aj s priatelkou, kde by sa okrem SH veci predavali napr aj nove hodinky z UK.
Za akukolvek radu, alebo pomoc vopred velmi dakujem
0 0
avea avea

avea je offline (nepripojený) avea

Dobrý deň, darí sa v SH podla dátumu už bude rok čo ste otvorili.
Tiež plánujem otvoriť SH na dedine /cca.1200 obyvatelov/ no vôbec si neviem predstaviť či to pôjde. Podľa mojích výpočtov potrebujem priemernú dennú tržbu 35 až 40€ aby ma to uživilo.Predajňu chcem otvoriť vo svojom rod. dome. Podľa vaších ročných skuseností je to reálna tržba?
0 0
avea avea

avea je offline (nepripojený) avea

omyl
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

avea Pozri príspevok
Dobrý deň, darí sa v SH podla dátumu už bude rok čo ste otvorili.
Tiež plánujem otvoriť SH na dedine /cca.1200 obyvatelov/ no vôbec si neviem predstaviť či to pôjde. Podľa mojích výpočtov potrebujem priemernú dennú tržbu 35 až 40€ aby ma to uživilo.Predajňu chcem otvoriť vo svojom rod. dome. Podľa vaších ročných skuseností je to reálna tržba?

na dedinách je so sekáčom trochu problém. Možno by bolo vhodné, keby si našla podobné dva tri sekáče a raz za čas si povymieňali sortiment. lebo na dedine sa to rychlo okuká a ty máš plný sklad, ale ľudia si nemajú podľa nich z čoho vyberať.

Myslím, že by sa to dalo dohodnúť tak, že raz za čas každý sekáč pripraví povedzme na kilá rovnaké množstvo tovaru, ale kvalitného a jeden zoberie auto a tovar povymieňa medzi sebou. To aby ste nemuseli zbytočne zvyšovať sumu, ktorú dáte do tovaru a zároveň mali často aj novinky.
0 0
peopeo peopeo

peopeo je offline (nepripojený) peopeo

ja prevadzkujem secondhand v malom meste asi pol roka. Prvé týždne boli uplne super, ale potom sa orvorili 2 ďaľšie, no úplna hrôza. Preto obchod zatváram ale ešte mám jeden, ten je v pohode. Mám na predaj regále, pulty, stojany, vešiaky a aj pekné oblečenie prevažne detské z Anglicka. Mám kontakty na viacero skladov, vedela by som pomoct ak niekto otvara sekáč. zuzubabozavinaccentrum.sk, 0918801075
0 0
janina987 janina987

janina987 je offline (nepripojený) janina987

Som z Banskej Bystrice a zacinam s velkoobchodom SH tovaru. Kedze len zacinam nie je toho vela, ale tovar dovazam zo zahranicia a je to naozaj krasny kvalitny tovar bez poskodeni, nie je ziadny odpad. Cream kvalita. Ak mate niekto zaujem mozte ma kontaktovat, ostatne poviem blizsie osobne. Este nemam svoju stranku, ale pomaly sa k nej hadam dopracujem Tel. 0903523470 alebo 0918040480, alebo cez odkazy, poslem potom mail.
0 0
kratifca kratifca

kratifca je offline (nepripojený) kratifca

Dobrý den, máme novotvorený velkoobchod second hand v Žiari nad Hronom ...teraz akcia február 4,30€ za kg !!!
wwv.okfashion.sk
0905335302
Ponúkame aj tvorbu web stránok ohladom second hand
Naposledy upravil kratifca : 06.02.10 at 11:41
0 0
kratifca kratifca

kratifca je offline (nepripojený) kratifca

Dobrý den, máme novotvorený velkoobchod second hand v Žiari nad Hronom ...teraz akcia február 4,30€ za kg !!!
wwv.okfashion.sk
0905335302
Ponúkame aj tvorbu web stránok ohladom second hand
Naposledy upravil kratifca : 06.02.10 at 11:41
0 0
neytex neytex

neytex je offline (nepripojený) neytex

aj mna by zaujimali podmienky komisu. Dakujem. Tomas
0 0
Lorry15 Lorry15

Lorry15 je offline (nepripojený) Lorry15

Ahojte,chcem si otvorit second hand no potrebovala by som blizsie informacie ohladom velkoskladov.Chcela by som sa zamerat na kvalitnejsie oblecenie.Ak mi viete niekto poradit napiste mi prosim Vas budem Vam velmi vdacna.;-)
0 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
Lorry15 Pozri príspevok
Ahojte,chcem si otvorit second hand no potrebovala by som blizsie informacie ohladom velkoskladov.Chcela by som sa zamerat na kvalitnejsie oblecenie.Ak mi viete niekto poradit napiste mi prosim Vas budem Vam velmi vdacna.;-)
Skús tu : www.second-hand-textil.sk , je to veľkoobchod vo Zvolene
0 0
rafto rafto

rafto je offline (nepripojený) rafto

ahojte napíšte čo už máte otvorené SH ako vam to ide čo všetko bolo treba okolo toho vybaviť a tak
0 0
demkodca demkodca

demkodca je offline (nepripojený) demkodca

Ahojte,

chcela by som otvoriť second hand, nevedel by mi niekto poradiť spolahlivého dodávateľa?

ďakujem

Alebo popríprade čoho sa mám vyvarovať.
0 0
kartal kartal

kartal je offline (nepripojený) kartal

Ahoj odpovedam Ti na tvoju otázku. Ja mám otvorené 2 Second Handy v Bratislave, ale na sro. Potrebuješ si to najprv zariadiť žveci, potom choď na hygienu podať žiadosť, potom s potvrdenou žiadosťou choď a príslušný obvodný úrad a podaj Otváracie hodiny oznámenie. Potom ti príde hygiena a otvoríš. Nahlásenie prevádzky sa robí do 15 dní. To je všetko
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať