Zavrieť

Porady

SECOND HAND

Od 1.03.O9 otvaram Second hand, velmi by som bola vdacna za akukolvek informaciu, ohladne prevadzkovania takehoto obchodu a hlavne ak by mi niekto vedel poradit dobreho dodavatela moderneho Anglickeho tovaru, som z R.S. Dakujem za kazdu radu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lenuska111 lenuska111

lenuska111 je offline (nepripojený) lenuska111

Lorry15 Pozri príspevok
Ahojte,chcem si otvorit second hand no potrebovala by som blizsie informacie ohladom velkoskladov.Chcela by som sa zamerat na kvalitnejsie oblecenie.Ak mi viete niekto poradit napiste mi prosim Vas budem Vam velmi vdacna.;-)
Ahoj, ja som na túto stránku zablúdila až teraz takže sa chcem spýtať či si si už tvoj plánovaný second otvorila a vôbec ako pokračuješ. Ja mám SH už druhý rok a poviem ti zohnať dobrého dodávateľa nebolo fakt jednoduché. Prešla som 11 veľkoskladov od KE cez BB až po BA. Kde sa mi pozdávala cena nebol dobrý tovar /teda nemyslím že nejaký potrhaný, ale také 80-te roky/. Kde bol tovar pekný bola cena, že sa to nakoniec nevyplatilo. Celkom spokojná som bola v Prievidzi /aj keď je to odo mňa cca 260km/, ten mi žiaľ zrušili.Až neskôr som si našla jeden naozaj super veľkosklad aj cenami aj naozaj bezkonkurenčným tovarom v PL. Ešte jedna skúsenosť, ja som si sortiment rozšírila aj o detské jednorázové plienky. Veľmi to priláka zákazníkov, ak máš aj niečo iné, ja mám aj veľa krásnych hračiek, tiež je veľký dopyt po športovom tovare, napr. na cyklistiku.
0 0
kristina11 kristina11

kristina11 je offline (nepripojený) kristina11

lenuska111,
mozes mi dat prosim ta kontakt na toho dodavatela v PL? dakujem.
kristina
0 0
lenuska111 lenuska111

lenuska111 je offline (nepripojený) lenuska111

kristina11 Pozri príspevok
lenuska111,
mozes mi dat prosim ta kontakt na toho dodavatela v PL? dakujem.
kristina
Ahoj, ten sklad je v meste Rzeszow, presnú adresu ti určite pošlem. Bude to možné až v piatok, kedy idem za účtovníčkou, mám ju totiž na faktúrach a ona mi včera nemala čas to pozrieť, takže sa veľmi ospravedlňujem, ale myslím na to a určite ti ju pošlem.
0 0
lenuska111 lenuska111

lenuska111 je offline (nepripojený) lenuska111

Ahoj, adresa je ulica Lwowska 199, firma sa volá firma Handlova Baks. Ahoj prajem veľa šťastia v podnikaní.
0 0
jonnie jonnie

jonnie je offline (nepripojený) jonnie

začinajuci učtovnik :), registrovany davno, ale uctujem len teraz (a zabudnute heslo na poradu :) ...viac
Ahojte, dozvedela som sa, a casto tu debatite o tom - tak som odpisala aspon cislo - ak sa niekomu zide Viem,ze na Slovensku je tiez "pobocka" velkoskladu z Polska, len netusim,ci ten spominany - udajne s rovnakymi cenami. Viem len,ze tel. je 0903413348 - a malo by to byt v DK alebo NO
0 0
tosos tosos

tosos je offline (nepripojený) tosos

ahojte
pozeram ze zhanate sklad na SK co sa tyka modneho tovaru z UK. ja prave take nieco rozbieham v ziline. ak by ste mali zaujem tak ma kontaktujte na t. cisle 0905 615 234. jedna sa o tovar priamo dovezeny z UK vysokej kvality a v zaujimavych cenach.
0 0
fugaso fugaso

fugaso je offline (nepripojený) fugaso

kvalitny a velmi cenovo dostupny second hand najdete v Dca, viem, že sa tomu venovali najskor v malom, teraz už robia aj velkoobchod a dost obstojne...sam od nich odoberam a nadmieru spokojnost..tiez som si presiel niekolkymi dodavatelmi, no teraz mam konecne pokoj klikni na gustavson/sk
0 0
fugaso fugaso

fugaso je offline (nepripojený) fugaso

Velkosklad anglickeho second hand modneho oblecenia. Chcete mat zaruku nedotknutelnosti tovaru na uzemi SR, odoberajte original od priameho dovozcu! Chcete vyberat odevy priamo z vesiakov, navstivte nase maloobchodne predajne. Neprekonatelne ceny a kvalita tovaru. Pre kazdeho odberatelôa vieme nastavit obchodne podmienky zvlast!
http\\:gustavson_sk
0 0
slavik8 slavik8

slavik8 je offline (nepripojený) slavik8

Dobry den, nasla som vasu konverzaciu o skladoch second hand. Aj ja som nedavno otvorila sekac, ale s detskymi vecami. Mohli by ste mi, prosim, poslat kontakt na sklady, co vam poradili? Ja zatial beriem veci zo ZV a Zarnovice. Dakujem.
0 0
michaela&leila michaela&leila

michaela&leila je offline (nepripojený) michaela&leila

Dobry den,

prosiiim pomozte...
chcem si otvorit outlet s oblecenim z anglicka, ktory nakupujem vo vypredajoch
Mohli by ste mi niekto pomoct co treba vybavit, ako zacat a naco si davat pozor? som zaciatocnicka, takze nemam sajnu kde a ako zacat

vopred dakujem za odpovede
0 0
ajusenka ajusenka

ajusenka je offline (nepripojený) ajusenka

Dobrý deň,otváram predajňu so secondhandom,môžem vás poprosiť o bližšie info ohľadne toho komisu na mail:mary.svehlova@gmail.com,ďakujem
0 0
ninkaa89 ninkaa89

ninkaa89 je offline (nepripojený) ninkaa89

bogetka Pozri príspevok
Aj ja by som poprosila kontakt na ten sklad, ak môžem, už mám sekáč, ale na Slovensku je to bieda, tak si rada skúsim niečo nové.

A zároveň môžem poradiť konkrétne čo všetko budete pri otvorení second-handu potrebovať.
Vďaka, Viera
Ahoj, mňa by zaujímalo, čo všetko je potrebné pri otvorení secondhandu, mám v pláne detský secondhand.
Nina
0 0
zeze55 zeze55

zeze55 je offline (nepripojený) zeze55

Ahoj mám second hand prečítala som si že más veľkosklad ?Dobre som to pochopila môžeš mi poslať niejaké bližšie informácie ?
0 0
zeze55 zeze55

zeze55 je offline (nepripojený) zeze55

Mám tiež secon hand a hľadám kvalitný tovar bola si už v tom Poľsku Resov čo ti poradili ked áno ako si dopadla oplatí sa to?Odpíš budem vdačná lebo je to úbohé s našími skladmi ahoj
0 0
jakubpowergear jakubpowergear

jakubpowergear je offline (nepripojený) jakubpowergear

Dobry den chcem sa opytat , rozmyslam nad otvorením SH , začat by som vedel , kedže by to šlo na firmu , poprosil by som vas aby ste mi poradili ohladom odberatelov , najlepšie polsko madarsko , alebo sčím ste spokojny . Dakujem za skore odpovede
0 0
b.magdalinova b.magdalinova

b.magdalinova je offline (nepripojený) b.magdalinova

minobj Pozri príspevok
triedený second hand 2€ / kg
cream 11€ / kg

predávame aj outlet kde je jednotlivá cena za tovar a lux. kožené kabely za 15 € / kus

na cene je možná dohoda pri väčšom odbera

povod tovaru : UK a USA

máme aj svoju stránku kde sú galérie oblečenia, no neviem, či je dovolené ju tu npísať, viac info cez SS ..

Milan
Dobrý deň! Mohli by ste mi prosím poslať fotky že aky tovar máte? Ak je to ešte aktuálne. Ďakujem.
0 0
b.magdalinova b.magdalinova

b.magdalinova je offline (nepripojený) b.magdalinova

lenuska111 Pozri príspevok
Ahoj, adresa je ulica Lwowska 199, firma sa volá firma Handlova Baks. Ahoj prajem veľa šťastia v podnikaní.
Ahoj! čítala som tvoj príspevok. Mohla by som ťa poprosiť nejaké informácie, že aký tovar je tam v PL? Približne že aké značky? a že sa platí za kg? alebo že ako to prebieha? je to velkosklad? Dakujem za odpoved
0 0
Julyana Julyana

Julyana je offline (nepripojený) Julyana

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či neviete o nejakom veľkoobchode v Prešove, nechcem si otvárať SH, ale chcem len v menšom množstve predávať veci cez internet a stratila som dodávateľa tak musím nájsť iného. Neviete mi poradiť? kde by sa dal zohnať tovar za veľmi prijateľnú cenu? Ďakujem
0 0
domcita domcita

domcita je offline (nepripojený) domcita

rektora Pozri príspevok
Od 1.03.O9 otvaram Second hand, velmi by som bola vdacna za akukolvek informaciu, ohladne prevadzkovania takehoto obchodu a hlavne ak by mi niekto vedel poradit dobreho dodavatela moderneho Anglickeho tovaru, som z R.S. Dakujem za kazdu radu.
Dobrý deň,
tiež mám záujem otvoriť second hand chcem sa opýtať ako Vám to ide? a či mi v súkromnej správe niekto neviete aj poradiť veľkosklady
Dakujem
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

Julyana Pozri príspevok
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či neviete o nejakom veľkoobchode v Prešove, nechcem si otvárať SH, ale chcem len v menšom množstve predávať veci cez internet a stratila som dodávateľa tak musím nájsť iného. Neviete mi poradiť? kde by sa dal zohnať tovar za veľmi prijateľnú cenu? Ďakujem
Daj si do googlu detský second hand Tvrdošín.Majú svoju stránku. Ja som spokojná. Celkom fajn tovar za dobrú cenu na další predaj cez internet
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať