Zavrieť

Porady

SECOND HAND

Od 1.03.O9 otvaram Second hand, velmi by som bola vdacna za akukolvek informaciu, ohladne prevadzkovania takehoto obchodu a hlavne ak by mi niekto vedel poradit dobreho dodavatela moderneho Anglickeho tovaru, som z R.S. Dakujem za kazdu radu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
didudula didudula

didudula je offline (nepripojený) didudula

Tovar si mozes dat do ucta ako vklad podnikatela.
0 0
silvia2011 silvia2011

silvia2011 je offline (nepripojený) silvia2011

vedeli by ste mi povedat, co vsetko treba ohladom hygieny, co pozaduju, ci a ako kontroluju tovar.
dakujem
0 0
Jarka1910 Jarka1910

Jarka1910 je offline (nepripojený) Jarka1910

žienka domáca
Tak to by aj mňa zaujímalo,čo všetko vyžaduje hygiena, či sa napríklad nové veci môžu predávať v jednej miestnosti so secondhand textilom a či je pravda,že detské ošatenie do veľkosti asi 108cm sa predávať v second hand nesmie. TANIA99 by nám mohla odpovedať ...
0 0
Maskaroza1 Maskaroza1

Maskaroza1 je offline (nepripojený) Maskaroza1

mamička na materskej, ktorá si chce zlepšiť životnú situáciu :-))) ...viac
Ahojte! Ja tiež uvažujem o otvorení SH. Pozerala som cez net nejaké tie veľkosklady a zaujímalo by ma, či je lepšie kúpiť triedený tovar alebo či si tovar mám sama vyberať po kusoch? Aby som sa nezakopila nepredajným tovarom. Prípadne, čo robíte s tovarom, čo sa nepredáva? Tiež by som mala záujem o kvalitný zahraničný tovar, prípadne aj niečo lacnejšie, len tak na nosenie doma. Myslíte, že to bude dobrá voľba?Za odpovede Ďakujem!
Ps: veľa vecí tu posielate cez ss a potom sa bežný čitateľ nič konkrétne nedozvie
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

Dobrý deň. Hygiena vyžaduje akurát papier o dezinfekcii oblečenia a pri predaji topánok sprej do topánok s antibakteriálnym účinkom. Momentálne myslím že už netreba ani ten. Samozrejme v predajni kabinka. Skontrolovali sociálne zariadenie a napísali papier o kontrole.
0 0
maca 121 maca 121

maca 121 je offline (nepripojený) maca 121

Dobrý deň, prezerám rôzne fóra a hľadám odpovede
Uvažujem o otvorení predajne s detským oblečením no zvažujem či sa to ešte oplatí pri dnešnej konkurencií a ak áno akou formou či nový tovar, alebo second hand alebo komisionálny predaj alebo všetko dokopy ak sa to vôbec dá , pridať inter. predaj
Chcela by som vás poprosiť aký je váš názor na to a ako mám vlastne začať .
0 0
lenka865 lenka865

lenka865 je offline (nepripojený) lenka865

A ja by som sa chcela spýtať, že ak si nájdem dodávateľa v Anglicku, tak ako získam ten certifikát o vyčistení, ak mi ho tam nedajú? alebo čo ak by bol prípadne v anglickom jazyku? ďakujem
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

Dobrý deň. Certifikát o dezinfekcii musí dodávateľ vystaviť automaticky ku faktúre. Ináč by tento tovar nemal predávať. Ku certifikátu v cudzom jazyku treba priložiť slovenský preklad.
0 0
miusha miusha

miusha je offline (nepripojený) miusha

Zdravim, som nova tu, ale aj v oblasti podnikania v tomto odvetvi. Planujeme otvorit Second Hand a v podstate ideme do niecoho uplne neznameho, kedze doteraz sme sa venovali uplne inym oblastiam...Vidim, ze je tu vela uzivatelov mne podobnym, ale aj vela, ktori su uz v tejto oblasti zbehnuti, preto by som bola vdacna za akukolvek radu ohladom podnikania v tejto oblasti. Vsetko, co mame je napad a priestor tak Vas prosim o info....ti, ktori ste zacinali, podnikali, alebo podnikate so Second Hand tovarom. Ako ste zacinali? Co bolo najdolezitejsie na zaciatok? Dodavatelia? a celkovo skusenosti...Budem vdacna za kazdy postreh, radu, nasmerovanie... DAKUJEM!!!
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

Zdravím. Je tu toho popísané dosť. Stačí dať vyhľadať second hand.
0 0
ivadiva1 ivadiva1

ivadiva1 je offline (nepripojený) ivadiva1

Hĺadám dodávateĺa second hand textilu-formou komisionálneho predaja.tel. 0911714604
0 0
marushqa marushqa

marushqa je offline (nepripojený) marushqa

ahoj, ja taktiez uvazujem nad Second hand, vedela by si mi poradit co vsetko je potrebne k takemuto zalozeniu? CO vsetko mi treba pobehat a tak pdoobne? Dakujem krasne vopred za odpoved
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

Ahoj. V prvom rade živnosť, potom priestory, ohlásiť prevádzku na hygiene a mestskom úrade. Kúpiť kasu prihlásiť ju na DÚ a môžeš predávať .
0 0
dawidco12 dawidco12

dawidco12 je offline (nepripojený) dawidco12

ahoj OKKA mohla by si aj mne poslat kontakt na dodavatela od koho braha tvoja dcera ked mala second hand. Budem ti velmi vdacny dakujem
0 0
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
dawidco12
ahoj OKKA mohla by si aj mne poslat kontakt na dodavatela od koho braha tvoja dcera ked mala second hand. Budem ti velmi vdacny dakujem
OKAA tu už sto rokov nebola. presne 2 roky, 4 mesiace a 5 dní.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Sekače to je bizňis....
0 0
Denisa Karácsonyová Denisa Karácsonyová
Mohla by som poprosiť aj ja adresku kde najdem ten sklad?dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať