Zavrieť

Porady

nedorucena exekucia

Ahojte poradaci. Chcela by som sa spytat na jedinu vec. V septembri som podala na byvaleho navrh na vykonanie exekucie pretoze mi takmer 3 roky neplati vyzivne na dieta. Sud mu poverenie vydal cca v oktobri. Nakolko moj ex - fyzicka osoba, nepodnikatel neprebera postu, exekutor mi povedal, ze ucty mu sice zablokoval, nemoze mu vsak peniaze stiahnut, kym mu nedoruci upovedomenie o zacati exekucie. Skusal mu to dorucit aj do zamestnavatela, ale ani tam mu to nikto neprevzal a obalka sa mu vzdy vrati ze nebola v odbernej lehote vyzdvihnuta. Je to pravda ze mu na majetok nemoze siahnut pokial to moj ex nepreberie???
A tym padom mi ani nevie vydat potvrdenie o nevymozitelnosti pohladavky aby som si mohla poziadat o nahradne vyzivne ze??

SUPPPPER!!!!
Usporiadat
brak brak

brak je offline (nepripojený) brak

mmm.... lebo vsetko co ma, je napisane na partnerku, pokial viem, vyhyba sa takto uz vela veciam...
0 0
brak brak

brak je offline (nepripojený) brak

no mam novinky konecne. mali sme sud, kde uznala dlh. lenze ona nie je schopna/nechce to platit. Co sa da robit s tym?
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

bolo to pojednávanie? povedal sudca, že sa z toho vyhotoví nejaké rozhodnutie?
Treba naň čakať.
0 0
brak brak

brak je offline (nepripojený) brak

ano bolo, ale pred sudcom sme sa dohodli, ze mi bude splacať, ale sudca navrhol aby sme to nechali otvorene, v pripade ze nebude platiť by sme to uzavreli.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať