Zavrieť

Porady

maľovanie izieb

Ahojte poraďáci,
obraciam sa na Vás s prosbou. Tak ako veľa vecí, aj maľovanie je činnosť, ktorú zvládnem sama. Až doteraz sme maľovali na bielo, to znamená, išlo to ľahko a fajn. Teraz dcéra vymyslela zamaľovať farebne. Hovorím si, žiaden problém. V obchode mi poradili kúpiť si pásku, aby som maľovala rovno - myslím rozhranie dvoch farebných stien, ktorú potom dám dole a je to. No poviem Vám, že s páskou išla dolu aj farba. Takže som musela pomaly maľovať plochým štetcom, no nič moc. A tak sa pýtam, ako maľujete rozhranie dvoch stien, eventuelne stena - strop bez "pravítka", poraďte mi, prosím Vás, kto máte s tým skúsenosti. Chystám sa maľovať obývačku, tam by to malo aj nejako vyzerať.
Plada
Usporiadat
Téma je uzavretá.
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

220870 Pozri príspevok
Nezavádzajte .Nie je penetrácia ako penetrácia.Je niečo iné panelák a rodinný dom.Predpokladám že ste na penetráciu použili Duvilax.Vplýva na to veľa skutočností.Kvalita farieb používaných pred 20-timi rokmi sa nedá porovnávať s bordelom čo teraz predávajú v Tescu.Pamätáte si niekto že by sa vám olupovala farba zo stien pred 20-rokmi , alebo že by plesniveli.Je to problém posledných rokov , prečo asi?
a co sa toho tyka-ano plesneli,presne tie dvadsatrocne natery.
narobili sme sa ako kone kym sme to oskrabali-3-4 mm hrube sa to olupovalo po kusoch,akysi nater co bol aj trochu mastny ,este i dnes mame v kupelni cierny kut,ale to je aj tym ze tam povodne nedali radiator iba taky fukar,tak sa tam nedrzi stala teplota.kym spravime novu kupelnu,musime to vydrzat.
kazdopadne,ten penetrak je dolezity.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať