Zavrieť

Porady

Sneží

ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
... a stále sneží



že by pokračovanie témy "prší" ?
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

U nás dnes zasnežilo prvý krát. Prvý sniežik som videla minulý týždeń na str.Slovensku.

Mám info, že v Anglicku majú veľké kalamity a zatvorili pre to školy a pod. Napadlo im 10 cm snehu
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

lujza.j Pozri príspevok
v BA sneží celý deň, už od rána
Veru, sneží nám tu ostošesť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

cesta PK-BA po starej ceste hodina a v BA od Polusu do Vrakune ďalšia hodina - priemerná rýchlosť 10km/hod.
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kresnu mater si babre ....
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

čože si to babreš?, prezraď
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

U nás je to krásne všetko biele. Dobré by bolo keby to takto pekne vyzeralo celú zimu.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

U nás to už začalo:
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Tamila Pozri príspevok
U nás to už začalo:
Miladka, ale ešte je dnes len 1. december ... A v dnešnom akciovom letáku (neviem odkial, je ich každý deň plná schránka) - som videla akciu na lopaty na sneh ... (som škodoradostná, v nedelu mi skončila služba na schodišti, ďalšiu mám o 14 týždňov).


Pekný večer
Veronika
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Veronika, u vás ten, čo má službu, odhadzuje aj sneh? U nás by to tak malo tiež platiť, len vlastníci túto službu tak nejako očakávajú od predsedu SVB (ako keby to bolo jeho povinnosťou).
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

U nás snežilo skoro celý deň. Zase som sa spolu s asi 80 ďalšími ľuďmi na vlastnej koži presvedčila o "pripravenosti" cestárov na zimu. Autobus meškal "len" 15 min. po zastávku, na ktorej nabral ďalšie meškanie z toho, koľko ľudí sa do neho tlačilo (tiež som sa tlačila, jeden spoj mi ušiel, druhý sme stihnúť mohli a trčať niekde vonku ďalších minimálne 40 min. sa mi veru nechcelo). Išli sme natlačení ako sardinky, čo malo jednu výhodu - nebolo kam spadnúť
Dúfam, že tú snehovú kašu z ciest cestári odstránili, lebo ak nie, tak zajtra bude iná sranda cestovať.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Veronika, ked mas teraz 14 tyzdnov volno a zacnelo by sa ti po snehu a lopate, rada ti jednu pridelim a mozeme odhadzovat spolu kazdy den aj dva razy. Je to lepsie cvicenie ako fitko.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Včera boli u nás večer na cestách zápchy, autobusy meškali a vlaky meškali viac ako hodinu. Dúfam, že sa to už dnes ustáli.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ked som bola mlada, v takomto pocasi autobusy nechodili vobec a kedze do roboty sme museli prist na pol siedmu, naobliekali sme sa a pekne sme si cestu do roboty presliapali. Isli sme v rade ako husky, vpredu isiel ten, kto mal najvacsie nohy.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Včera začalo snežiť ...potom sa to zmenilo na dážď so snehom ..
Málo bolo pľuhavstva , takže aj mráz sa pridal spolu s vetrom ...

Dnes ráno pomrznuté všetko bolo ... cesty , chodníky a o autách ani nevraviac ...
Pred hodinou v správach v rádiu dávali info , že od včera večera do rána bolo ošetrených do 130 ľudí . Samé zlomeniny členkov , zápästia , narazené rebrá ...

KOŠICE: Zimné počasie zamestnalo úrazových chirurgov

Košice 2. decembra (TASR) - Prevažne v súvislosti so zimným počasím ošetrili úrazoví chirurgovia Univerzitnej nemocnice L. Pasteura (UNLP) v Košiciach od stredajšieho (1.12.) popoludnia do dnešného rána vyše 130 pacientov. TASR informovala hovorkyňa UNLP Jaroslava Oravcová podľa údajov z ambulancie Kliniky úrazovej chirurgie na Rastislavovej 43 a traumatologickej ambulancie Oddelenia urgentného príjmu na Triede SNP 1.

„Takmer päťdesiat pacientov utrpelo rôzne zlomeniny. Prevažovali polámané zápästia a ramenné kosti, ale vyskytli sa aj zlomené členky a rebrá. Niekoľko pacientov si pri páde udrelo hlavu a utrpelo otras mozgu. Dvadsať vážnejšie zranených bolo potrebné hospitalizovať,“ konkretizovala Oravcová s tým, že viacerých pacientov s komplikovanejšími zlomeninami bude potrebné v najbližších dňoch operovať.

V súvislosti s počasím radia lekári pohybovať sa po klzkých cestách a chodníkoch maximálne opatrne a nechodiť s rukami vo vreckách. „Ruky totiž stlmia prípadný pád a neraz pomôžu predísť vážnejšiemu zraneniu,“ dodala hovorkyňa nemocnice.
http://www.tasr.sk/201.axd?k=20101202TBB00283
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Včera to bolo krásne biele zasneženie a dnes je zase maras.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pre boha v BA ho zase sype a ja som som zase do večera v robote cesta domov bude zase na
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

kým len sype ale na zajtra je avizované
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

uz asi 3 hodiny husto snezi
0 0
Mirica-LV Mirica-LV

Mirica-LV je offline (nepripojený) Mirica-LV

....a už zasa sype
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať