Zavrieť

Porady

Sneží

ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
... a stále sneží



že by pokračovanie témy "prší" ?
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keď sneží, tak si zarecitujem:
Chumelí se, chumelí,
padá snížek bílý,
škrabeme se v prdeli,
krátíme si chvíli!
Keď som pozeral správy a videl a počul, ako bieli (gádžovia) robia a Rómale (nezamestnaní, poberatelia dávok) len sedia, čumia a ešte buzerujú, že nemajú odhrabané spred ich "jaskýň" - tak akurát táto básnička presne na nich pasuje!
Ale čo chceme, keď sú takíto?
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  obeleve.jpg
Zobrazení: 17
Veľkosť:  38.9 KB
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Aj mňa to dnes ráno napadlo:
prečo nemajú nezamestnaní v rozhodnutí nejaký § aby boli povinní nastúpiť pri požiari, snehovej kalamite alebo povodni a počúvať príkazy niekoho? Prečo len poberajú podpory, príplatky, príspevky, múku a cestoviny zadarmo? Ja idem do roboty po neodhrabanom snehu, spotená, brodím sa len aby som mohla robiť a oni ...... hajajú. Kľudne k múke a cestovinám by mohli fasovať aj gumáky a lopatu. Keby nastúpili o 5.00 hod. do 8.00 hod. by bolo mesto ako cumeľ. A nebolo by treba pičiakovať na cestárov, na snežné frézy, na buldozéry, na nedostatok nafty, soli a štrku. Ručičky nezamestnaných a neprispôsobivých sú predsa zadarmo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

hubatá
Aj mňa to dnes ráno napadlo aj teba? Mňa už včera, ale sa mi nechcelo rozmýšľať:
prečo nemajú nezamestnaní v rozhodnutí nejaký § aby boli povinní nastúpiť pri požiari bo by nehasili, ale kvárili, snehovej kalamite šak by "zamrzli alebo povodni alebo utopili - znečistenie vodných tokov a počúvať príkazy niekoho oni nepočúvajú, skôr počuť ich? Prečo len poberajú podpory, príplatky, príspevky, múku a cestoviny zadarmo lebo tak rozhodli gorily, predgorily, šympanzy, makaky a iné tvory-potvory. Ty ideš, oni sa vozia taxíkom? Ja idem do roboty po neodhrabanom snehu, spotená, brodím sa len aby som mohla robiť vidíš - ty "uvedomelá" a oni ...... hajajú a škrabú sa v zadku. Kľudne k múke a cestovinám by mohli fasovať aj gumáky a lopatu si šiši? 5 minút a už sú zmenené za lóve. Keby nastúpili o 5.00 hod. do 8.00 hod tak skoro? A tak dlho? Šak by si obe ľavé ruky poškodili. by bolo mesto ako cumeľ cumeľ ako cumeľ - pre nás hej, oni skôr čučo. A nebolo by treba pičiakovať na cestárov, na snežné frézy, na buldozéry, na nedostatok nafty, soli a štrku ešte dobre, že ***čujú, ale po rómsky, aspoň nerozumiem. Ručičky nezamestnaných a neprispôsobivých sú predsa zadarmo omyl - tie nie sú zadarmo - vedia ich pekne natŕčať na prídavky, podpory, príspevky.
.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jahoszmsk Pozri príspevok
naši vojaci už nemajú žiadnu vhodnú a funkčnú techniku.
techniku asi už nie, ale každý má dve ruky + lopata= makať, lepšie niečo ako nič.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Mohli by prísť aj tí čo majú pri zásahu kukly a štít, prípadne aj s tými čo zvyknú bývať prechodne v Leopoldove, v Ilave, BA-Chorvátskej v III. cenovej nápravnej skupine (teda tí najmenej nebezpeční).........

Hubatá, preber sa, šibe ti zo snehovej kalamity?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mohli by prísť aj tí čo majú pri zásahu kukly a štít, prípadne aj s tými čo zvyknú bývať prechodne v Leopoldove, v Ilave, BA-Chorvátskej v III. cenovej nápravnej skupine na to treba I.cenovú - tí môžu aj von (teda tí najmenej nebezpeční)......... trojkári sú tí "najbezpečnejší", ale za siedmimi zámkami - potrebujeme elitu - jednotkárov
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

nielen v 45 ist na dochodok
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

u nás už je jemný poprašok......
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Na parapete 3 cm.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Aj ja som musel včera začať kúriť.
579159_480270131994566_1202940266_n.jpg  
1 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

KE - aktuálne lejakosneží , vetrisko ako vždy sa besnie
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešov- dazd so snehom.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Aspoň z jednej strany na mňa nečumí panelák .
05.12.12. Košice 001.jpg  
05.12.12. Košice 002.jpg  
1/1
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Snezilo celu noc aj tento den,. teraz prestalo.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nejde ani tak o to ci snezi teraz,chcem aby snezilo 23 decembra a aby vydrzal sneh aspon do 7 januara./byvali roky ked nasnezilo v decembri a sneh vydrzal do marca,este aj hrady sme ako decka z neho stavali/
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Nebudte ako jedna pani,čo píše modrým tučným písmom pravidelne do rubriky Šuťak ,hlášky o aktualnom stave počasia...

Ona je dobrovolná náruživá amaterska meteorologička.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jak je u nas? Nebudzem pisac - kuknice še!
http://www.gecom.sk/?kat=pocasie
http://www.gecom.sk/?kat=kamera-hodiny
http://www.gecom.sk/?kat=kamera-vyskova
http://www.gecom.sk/?kat=kamera-domsluzieb

A je to!


Reku - samoobsluha
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BA....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
BA....
čo už ...
sneží.jpg  
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ty koňos , do rána Vám paštekárom spadnú 3cm a máte kalamitu. Tak že nastaviť budíky min. o hodinu skor.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať