Zavrieť

Porady

nekonečny príbeh zvaný SUSED

Dobrý deň,
chcela by som sa poradit. Máme problém so susedou, ktorá neustále práši z balkóna nad nami.. A všetko to padá ku nám. Sú to napr. psie chlpy, jej vlasy, smeti neurčitého pôvodu a pod. Ja nemôžem ani zavesit čisté prádlo bez toho, aby som ho potom nemusela znova čistit. Ďalšou vecou je vyhadzovanie starých potravín z okna na trávnik za panelákom. Jednak je tam neskutočný neporiadok a začali sa na tom prikrmovať aj holuby, kroré spôsobujú ďalšie znečistenie. Mám ročnú dcérku a nemôžem ju ani nechať pobehať okolo paneláku, lebo sa bojím, aby náhodou niečo nechytila.
S touto susedou bojovali moji rodičia a teraz s ňou bojujeme aj my a nevieme si poradiť...Už sme podali niekolko sťažností a stále nič. Dokonca ju máme aj na videu ako práši, ale ani to nepomohlo.
Poraďte prosím

Ďakujem
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Najlepšie je si to zabudovať v DP. My máme za to sankciu vo výške 35,00 EUR. Najprv sa ústne upozorní. Ak nenastane náprava je treba dvoch svedkov, urobiť zápis a na zhromaždení dať návrh na zrazenie sankcii z prípadného preplatku za plnenia. Keď sa malo siahnúť na peniaze, tak nastala náprava.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať