Zavrieť

Porady

Ako vytvoriť databázu?

Potrebujem poradit ohladom tvorby webu....


potrebujem vytvorit databazu a vobec nemam ani sjnu ak a co s tym mam robit... jedna sa o regitraciu.

web mam urobeny aj domenu zakupenu aj heslo do databazy len neviem kde to vytvorit a ako to prepojit s registraciou... poprosim dajte nejaky navod vratane kodu.. moze to byt html, php... proste to je jedno len aby to fungovalo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ricco24 je offline (nepripojený) ricco24

    ricco24
    Uf no ak s tym nemas skusenosti tak to sam asi nespravis. S tym ze ti sem niekto hodi nejaky kus kodu asi nevystacis ... Na prepojenie Web->DB potrebujes rozbehat DB server, Aplikacny server, Aplikacnu vrstvu medzi nimi a samozrejme aj samotny web. Ak s tym nemas ziadne skusenosti tak sa skus obratit na nejakeho odbornika ktory ti to nahodi...

    mattonik je offline (nepripojený) mattonik

    mattonik
    ak sa v tom nevyznas, tak je to asi naozaj trochu tazke len tak spojazdnit, ale ak by ti to pomohlo, pripajam link na jedne navos, kde je popisana tvorba registracie a prihlasovacieho systemu, ktory sa da aj stiahnut a pouzivat: chcel som dat adresu ale system mi to nedovoli, tak v pripade zaujmu posli ss

    Clanok je v anglictine, co snad nerobi problem.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Zhodou okolnosti sa mi tu na HDD povaluje nejaky script a vyzera, ze je konkretne pre teba. Moc som ho nestudoval, ale mal by fungovat (ani neviem, odkial ho mam).
    Ale ak pises, ze je ti to jedno, ci to bude v php, html ...... tak si to asi sam neaplikujes

    Ako vytvoriť databázu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.