Zavrieť

Porady

skype - stav neviditelny

Chcem sa spytat kde najdem program prostrednictvom ktoreho vidim ak niektory z kontaktov je na skype neviditelny. Vizualne ukazuje ze kontakt je offline, ale v skutocnosti je online, ale neviditelny.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Kontakt si sám nastavil, že chce byť neviditeľný a ty s tým nič nenarobíš.

    habka je offline (nepripojený) habka

    habka
    stiahni si novu verziu skype. ta ukazuje ked sa neviditelny pripoji, ale len na chvilu v pravom dolnom rohu.

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    napriek statusu offline skús vytočiť hovor alebo napísať odkaz cez chat, ak je druhý účastník pripojený, tak sa mu to zobrazí a ak bude chcieť, tak odpovie.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    adriana011 Pozri príspevok
    Chcem sa spytat kde najdem program prostrednictvom ktoreho vidim ak niektory z kontaktov je na skype neviditelny. Vizualne ukazuje ze kontakt je offline, ale v skutocnosti je online, ale neviditelny.

    Zatajuje sa Ti dlžník a či čo?

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    "zmontoval" som vlastny "skype status checker" ale checkuje dako divne ale mal by ukazat aj stav "invisible"... len to nemam ako odskusat..
    http://skyp.tjavorina.eu

    GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

    GumiDek
    mpca Pozri príspevok
    "zmontoval" som vlastny "skype status checker" ale checkuje dako divne ale mal by ukazat aj stav "invisible"... len to nemam ako odskusat..
    http://skyp.tjavorina.eu
    skusil som troch priatelov co boly online a vsekych to ukazalo offline no nevadi trosku muchy ale ocenujem snahu

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    adriana011 Pozri príspevok
    Chcem sa spytat kde najdem program prostrednictvom ktoreho vidim ak niektory z kontaktov je na skype neviditelny. Vizualne ukazuje ze kontakt je offline, ale v skutocnosti je online, ale neviditelny.
    Nechápem, prečo to tak potrebuješ. Je to každého súkromné právo, ako si nastaví profil a či chce byť viditeľný. Aj ja niekedy nechcem skypovať a čakám až sa mi ozve dcéra so zahraničia a preto nemusia hneď všetci moji známi vidieť že trčím na skype, ak ešte k tomu mám dačo doležité a pracujem a nemám čas vypisovať. Keď mám na to chuť tak sa jednoducho zviditeľním, ak na to pozabudnem a odpíšem neviditeľná dotyčný ma upozorní.Potrebuješ špehovať ?

    adriana011 je offline (nepripojený) adriana011

    adriana011
    spehovat nie, ale uz ma nebavi ked sa prihlasim na skype ako neviditelna tak ani nie o minutu - dve ma kontaktuju nezname individua, ze preco sa zatajujem, ze oni vidia ze som online ale neviditelna.... tak ma zaujimalo ci take nieco naozaj existuje... :-)

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    tak z najvacsou pravdepodobnostou je to tak ako spomenula habka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.