Zavrieť

Porady

Multimediálna encyklopédia

Ahojte, našla som CD Multimediálnej encyklopédie Ľudské telo, je z PC Revue 4/04 a potrebovala by som k nemu zohnať kód, ktorý sa píše pri inštalácií, nikde a nikto to nemá. Nevedeli by ste mi s tým pomôcť? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...a nie je v časopise o tom písané?...skus aj na CD-čku na obale pozrieť...alebo keď si dáš prezrieť CD, mal by tam byť ako súbor niekde textový súbor, napríklad s názvom serial number. Ak nie je skús kontaktovať mailom redakciu časopisu...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    pasuliatko Pozri príspevok
    Ahojte, našla som CD Multimediálnej encyklopédie Ľudské telo, je z PC Revue 4/04 a potrebovala by som k nemu zohnať kód, ktorý sa píše pri inštalácií, nikde a nikto to nemá. Nevedeli by ste mi s tým pomôcť? Ďakujem.
    Je to táto encyklopédia?:

    http://www.isoftver.sk/pc/software_e...detail/141803/
    (Ten text je tam trošku pomýlený, patrí inej encyklopédii)

    Myslím, že ju máme doma. Len si nepamätám, či sa tam dáva nejaký inštalačný kód. Pozriem a dám ti vedieť buď večer alebo zajtra.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    bobino38 Pozri príspevok
    ...a nie je v časopise o tom písané?...skus aj na CD-čku na obale pozrieť...alebo keď si dáš prezrieť CD, mal by tam byť ako súbor niekde textový súbor, napríklad s názvom serial number. Ak nie je skús kontaktovať mailom redakciu časopisu...
    číslo bolo v tom časopise napísané..

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Chobot Pozri príspevok
    Je to táto encyklopédia?:

    http://www.isoftver.sk/pc/software_e...detail/141803/
    (Ten text je tam trošku pomýlený, patrí inej encyklopédii)

    Myslím, že ju máme doma. Len si nepamätám, či sa tam dáva nejaký inštalačný kód. Pozriem a dám ti vedieť buď večer alebo zajtra.
    ano to je presne ona dakujem za pomoc

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    dakujem vám

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    pasuliatko Pozri príspevok
    ano to je presne ona dakujem za pomoc
    Tak bohužiaľ, nie je tam žiadny inšt. kód, je to nejaká stará verzia z roku 1996 určená pre Windows 95, Windows 3 a Windows 3.11. Aj keď to nainštalujem (pri inštalácii nič nepýta), tak to nejde spustiť pod Win XP.

    Ale ak chceš, môžem ti urobiť kópiu, možno u teba to pôjde.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    pasuliatko Pozri príspevok
    číslo bolo v tom časopise napísané..
    ...no ešte že tak, tak som ti fajn poradil:-))...nie?

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    bobino38 Pozri príspevok
    ...no ešte že tak, tak som ti fajn poradil:-))...nie?
    samozrejme

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Chobot Pozri príspevok
    Tak bohužiaľ, nie je tam žiadny inšt. kód, je to nejaká stará verzia z roku 1996 určená pre Windows 95, Windows 3 a Windows 3.11. Aj keď to nainštalujem (pri inštalácii nič nepýta), tak to nejde spustiť pod Win XP.

    Ale ak chceš, môžem ti urobiť kópiu, možno u teba to pôjde.
    uvidíme lebo som to ešte neskúšala či to ide, ja mam Windows Vista tak uvidíme čo to urobí. ale ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.