Zavrieť

Porady

Bolestivý nárt - priehlavok

Prosím o radu.
Už viac ako 3 týždne mám pri chôdzi, no teraz i mimo nej, v pokoji, veľmi bolestivý nárt. Stalo sa to náhle, ani som nestúpila zle, z kroka na krok. Bola som u ortopéda, dal mi obstrek - bez výsledku - práve naopak. Obvoďák i ortopéd mi predpísali mastičky - za tie tri týždne som ich vyčapala viac ako za celý svoj život krémy na ruky... Na rôznych fórach som čítala, že asi niet pomoci. Ale ja nechcem krívať celý život, som mladá a oddychovať po ceste do práce pod každým kríčkom je veľmi obmedzujúce. Má niekto s týmto skúsenosť alebo vedel by poradiť, prípadne akého odborníka by som mala ešte skúsiť? Lekár povedal, že sa mi rozpadá klenba nohy - vyčítal z RTG. Ďakujem pekne za každú radu.
Naposledy upravil neviem.ako : 10.03.09 at 05:52 Dôvod: chyba
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sarasara je offline (nepripojený) sarasara

    optimista sarasara
    Ak lekár zistil, že sa rozpadá klenba , nie je to dobré, tak ako každá choroba. Moja priateľka bola na operáciu pred štyrmi rokmi. Má operované obidve nohy, jeden rok jednu, druhý rok druhú. Nemá už žiadne problémy a to má zamestnanie, kde celý čas stojí.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    vyskúšaj iného ortopéda, každí ti povie niečo iné alebo sa opýtaj praktického lekára čo by ti doporučila el určite sa nenehaj odbyť.

    neviem.ako je offline (nepripojený) neviem.ako

    neviem.ako
    Dakujem, tak skusim sa este popozerat po inych lekaroch... mne je jedno, moze to byt aj operacia, len nech to uz neboli. Tento lekar pichol injekciu, predpisal masti a poslal domov. Ani na kontrolu uz nemam prist...

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ...bolo by dobre, ak by si sa pýtala na rádioterapiu, to Ti určite pomôže.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Mohlo by aj to pomôcť, skús aj liečbu starých materí: nastrúhané surové zemiaky- vždy večer daj na nohu, zabaľ do igelitu a navrch starý uterák (pozor zvykne to tiecť- zemiak. šťava). Takto opakuj aspoň týždeň každý večer.

    Bolestivý nárt - priehlavok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.