Zavrieť

Porady

Jarmoky, akcie, podujatia

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Ahojte ľudia,

chcem Vás poprosiť či by mi mohol dať niekto info kedy a kde sa na Slovensku konajú jarmoky v akom čase prípadne hody. Neviete náhodou kde sa dá kupit brožúrka jarmoky a akcie 2009 Slovensko... diky moc
Usporiadat
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Vo Vlčnove som bola ako predajca asi tak 3 roky do zadu, hej bolo to tam celkom pekné, len zárobok nie je bohvie čo, ľudia tam moc nekupuju este ze predajne miesto a ubytovanie tam bolo za par supiek tak aspon neboli az take velke naklady ale o zarobku to tam urcite nie je...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja som to napísala z pohľadu návštevníka a nie predávajúceho. Tiež sme nič nekupovali, išli sme za kultúrou.
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

V Handlovej je dobrý jarmok 4.a 5.9., v Trnave býva jarmok 2.septembrový týždeň-zároveň aj vareškový jarmok v Banskej Bystrici velmi dobrý
0 0
Pacino Pacino

Pacino je offline (nepripojený) Pacino

Som obyčajný jednoduchý človek s normalnymi dňami a snami. ...viac
Ja mám skúsenosť ako zákazník s Jakubovským jarmokom v Kysuckom Novom Meste. Stánky sú pozdľž celej ulice a námestie ....tam je to natlačené ale pohodove. Najlepší deň je sobota okolo obeda a v nedeľu do neskorého poobedia. Ale ani na Jánošikových dňoch v Terchovej to nie je zlé, ale tam asi tiež majú určité obmedzenia vo výbere produktov. Chodím aj na akciu Vadičovských osláv ktoré sa konajú v Hornom Vadičove na Kysuciach, je to svojím spôsobom taká malá Východná.Apropo kamarát chodí po takýchto akciách asi dva roky, kde predáva medovinu. Tá si myslím že je schválená na každom takomto podujatí, a hovorí že sa mu to celkom oplatí a je sebestačný. V zime si môže dovoliť odpočívať, bez toho aby sa bál o peniaze.
Naposledy upravil Pacino : 15.06.09 at 22:02
0 0
€€€ €€€

€€€ je offline (nepripojený) €€€

Myslím, že som, inak by som asi nebol. ...viac
V Prievidzi býva mestský jarmok v septembri. Dobré kapely, sprievodný program až do noci, veľa stánkov (s pekným dizajnom), atď. Je toho naozaj dosť...
0 0
rozeta rozeta

rozeta je offline (nepripojený) rozeta

Pozývam všetkých na Spišské trhy v Spišskej Novej Vsi. Konajú sa 9-12.7.2009. Máme najdlhšie námestie na Slovensku a po oboch stranách sú predajné stánky, kolotoče, občerstvenie a počas dňa rôzne vystúpenia na dvoch pódiách. Už teraz sa teším na guláš, klobásku a pivo :-DD
Tak sa mi zdá, že v tom čase býva aj Trh ľudových remesiel v Kežmarku - tiež výborné.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Odporúčam do pozornosti víkendovú akciu 18.6.2009 - "Medzinárodný folklórny festival" , ktorý bude na Myjave už 50. v poradí a zároveň "Festival európskej tradičnej kultúry", ktorý má 5.ročník. Vystupovať bude až 1700 účinkujúcich! Bude veľa muziky, zábavy, ľudových tradícií a remesiel, a samozrejme občerstvenia.
0 0
Donald77 Donald77

Donald77 je offline (nepripojený) Donald77

Vycital som na nete ze letne vypredaje(SALE) v rakuskom parndorfe su od 10.6.2009 do 1.8.2009. Je tomu naozaj tak budu v tomto obdobi najväcsie zlavy ( 30 az 70%) ???
Dakujem za radu.
:-)
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Donald77 Pozri príspevok
Vycital som na nete ze letne vypredaje(SALE) v rakuskom parndorfe su od 10.6.2009 do 1.8.2009. Je tomu naozaj tak budu v tomto obdobi najväcsie zlavy ( 30 az 70%) ???
Dakujem za radu.
:-)
Oni maju akoze tie 30 az 70 % zlavy po celý rok, aj minule to tak mali napisane ja som tam isla v tomto obdobi bolo to ku koncu juna ale bolo to o nicom, ale byvaju dobry zaciatkom oktobra a v maji je to tam tiez celkom dobre a da sa celkom povedat ze september byva tiez dobrý.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

A čo petropavlovský jarmok v Topoľčanoch? Kedy?
0 0
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

http://www.zahori.sk/spravy/index.ph...any&Itemid=174
V Moravskom Svatom Jane je v sobotu 27.6. jansky jarmok - o.i. vyborna ciganska, urcite nejaka dychovka bude vyhravat, v nedelu koncert dychoviek na stadione.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
31Jankal Pozri príspevok
A čo petropavlovský jarmok v Topoľčanoch? Kedy?

V Topoľčanoch je jarmok tento víkend čiže 25-27.6.2009 a aj v Šali je niečo a tiež v Seredi je hodový jarmok.
0 0
lola87 lola87

lola87 je offline (nepripojený) lola87

No napr. v Dolnom Kubíne sa koná jarmok v polovici septembra a 22.8.2009 sa koná v prímestskej časti Srňacie Návrat do histórie. Tam býva taký historický jarmok. Rôzne historické remeslá a podobne.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Takže ja Vás pozývam všetkých v piatok 26.6.2009 na velký letný karneval v Senci. viac info: http://www.msks-senec.sk/ve-k-letn-karneval
0 0
gabizu gabizu

gabizu je offline (nepripojený) gabizu

25. Kolárovský jarmok a hody - od 14.8.2009 do 16.8.2009, a od 13.8.2009 Kolárovo CUP - medzinárodný hádzanársky turnaj - viac na www.kolarovo.sk
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

A na tomto jarmoku bude aj dostatočný výskyt poraďákov:
http://www.pukanec.sk/
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Muška Pozri príspevok
A na tomto jarmoku bude aj dostatočný výskyt poraďákov:
http://www.pukanec.sk/

Hm, no pocula som ze je to v tom pukanci dost dobre.... A ako je to tam z predajom predajnych miest nevies nahodou treba to tam mat vopred rezervovane alebo pridem postavim sa kde chcem a potom pridu si vybrat peniaze za miesto?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

pizzanoel Pozri príspevok
Hm, no pocula som ze je to v tom pukanci dost dobre.... A ako je to tam z predajom predajnych miest nevies nahodou treba to tam mat vopred rezervovane alebo pridem postavim sa kde chcem a potom pridu si vybrat peniaze za miesto?
tu sa to dozvieš :

Starostka obce: Jana Bahnová

tel.:+421 (0) 36 6393 108 +421 (0) 36 6393 529fax:+421 (0) 36 6393 105 e-mail:obec.pukanec@stonline.sk
0 0
Brčo Brčo

Brčo je offline (nepripojený) Brčo

Čaute poraďáci.
Som tu nový,super stránky vďaka za všetky info.Tiež si chceme s priateľkou kúpiť pojazdný stánok a chodiť po jarmokoch,konečne si popozerať naše krásne Slovensko,len by ma zaujímalo,či takýto stánkový predaj uživí dvoch ľudí?Tých otázok bude časom viac,najprv si chcem prejsť témy,čo k tomu bude treba tu na porade,je čo čítať
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

pozývam poraďákov na jarmok v Seredi - koná sa už od stredy - knižnými hodami to začalo, jarmok trvá do nedele...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať