Zavrieť

Porady

Poľské trhy čím platiť

Chceme sa vybrať do Poľska na trhy, ale neviem či sa tam teraz dá platiť aj eurom, alebo treba zmeniť na zloté.
Usporiadat
Miloš+ Miloš+

Miloš+ je offline (nepripojený) Miloš+

Určite budú, poľskí šmelinári si nenechajú ujsť tučné zisky. Ale ja by som tam už nešiel, neoplatí sa. Svokor to má tam blízko, bol aj nedávno, ale vravel že o ničom. To pred rokom keď bol kurz €-zlotý výhodnejší boli tie ceny fajn. My sme tam kúpili kočík, kuchynskú linku, odevy...
Ale keď chceš skús.
0 0
Tibor Kremničan Tibor Kremničan
Prosím ak niekto vie kedy sú Poľské trhy a v ktorých mestách?
0 0
duggle duggle

duggle je offline (nepripojený) duggle

manželka a matka dvoch detí ...viac
Jablonka - v stredu, Nowy targ - štvrtok, sobota
0 0
skatarinas skatarinas

skatarinas je offline (nepripojený) skatarinas

nevie niekto prosím aké sú ceny mäsa v PL Jablonke v Kabanose?
0 0
Robin_1 Robin_1

Robin_1 je offline (nepripojený) Robin_1

Zdravím, potreboval by som radu. Chystám sa na nákup do Poľska, obklady, dlažba, parkety. Neviem len čo bude výhodnejšie. Platiť tam kartou, v hotovosti EUR, alebo si zameniť peniaze na Slovensku na Zlote? Vie mi niekto poradiť? Vďaka...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

myslím že karta /devízy-predaj/
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Robin_1 Pozri príspevok
Zdravím, potreboval by som radu. Chystám sa na nákup do Poľska, obklady, dlažba, parkety. Neviem len čo bude výhodnejšie. Platiť tam kartou, v hotovosti EUR, alebo si zameniť peniaze na Slovensku na Zlote? Vie mi niekto poradiť? Vďaka...
Na Slovensku je zbytočné zamieňať - kupovať zloté.
Oplatí sa u Hurtovni Kantora (zmenárni) zameniť EUR za Zloté.

Ak sa dá platiť u predajcu kartou, tak to je najvýhodnejšie - nákup sa ti prepočíta kurzom devíza - predaj, čo je lepší kurz, než výmena hotovosti EUR/PLN.
Naposledy upravil Chobot : 30.08.11 at 09:20
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Chobot Pozri príspevok
Na Slovensku je zbytočné zamieňať - kupovať zloté.
Oplatí sa v Hurtovni (zmenárni) zameniť EUR za Zloté.

Ak sa dá platiť u predajcu kartou, tak to je najvýhodnejšie - nákup sa ti prepočíta kurzom devíza - predaj, čo je lepší kurz, než výmena hotovosti EUR/PLN.
Troška poopravím, zmenáreň je kantor, hurtovnia je obchod
0 0
Robin_1 Robin_1

Robin_1 je offline (nepripojený) Robin_1

Vďaka za odpovede. Smerujem do Bielska, bud to Castorama, Leroy Merlin, prípadne Merkury Market, tak predpokladám že u takýchto reťazcov by platba kartou nemal byť problém. Alebo sa mýlim? Potrebujem nakupovať vo väčších množstvách totiž
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Myslím, že tam kartou môžeš platiť. Minule sme boli v Castorame v Tešíne a zmenáreň je priamo tam.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

neviem na čo by som podporoval zmenáreň, keď môžem v Castorame rovno zaplatiť kartou tak ako aj inde /okrem tržnice/. A mám lepší kurz pretože sa jedná o devízy a nie valuty...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Zmenáreň v Alme má lepší kurz na valuty ako VUB na devízy ak meníš viac ako 300 EUR a na Trhu jednoznačne zlotufky a nie EURA.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať