Zavrieť

Porady

bolesť v podbrušku

chcem poprosit o radu možno ma niekto podobné problémy... asi mesiac mam časté bolesti v podbrušku (nieco také ako pred mnst. ,nie som tehotna a nemam ani ziadny vytok či problemy s močenim.... ...ak mate niekto podobne ťažkosti,alebo mi môžete poradit, co je dobré na také bolesti.. tak mi prosim napíšte...dakujem..
Usporiadat
Mattaa Mattaa

Mattaa je offline (nepripojený) Mattaa

.. s vetrami teda problem nemam..to viem.. a netrvalo by to mesiac.. vsak nakoniec este dopisem, ako to dopadlo
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
syrik Pozri príspevok
No to je pravda, ale nebola by pri tom zvýšená teplota..bude niekde určite zápal...
Kým som dopísala príspevok, tak ma mattaa predbehla s teplotou.
0 0
katarina887 katarina887

katarina887 je offline (nepripojený) katarina887

Ako dopadlo to vyšetrenie? Ja mám tiež istý čas bolesti v podbrušku, ale u mňa je to až celkom dole a tiež mám v posledných mesiacoch nepravidelnú menštruáciu. Bola som u obvodnej, brali mi krv aj moč, všetky vyšetrenia boli v poriadku- žiaden zápal, žiadna sex. prenosná choroba aj hladina hormónov je v poriadku. Asi pred rokov som bola na prev. vyšetrenie na rakovinu krčka maternice a to bolo tiež ok. Stretli ste sa už s niečim podobným?
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

hľadá sa Dr. House, je tu niekde??? Potrebujeme správnu diagnózu Slovenské zdravotníctvo sa rúti do záhuby Skús zmeniť lekára. Mne po 27 rokoch zistili vrodenú vadu chrbtice. mohli počkať ešte 50 rokov.

Ale tieto a podobné bolesti mávam buď keď mám prechladnuté vaječníky alebo zastavené vetry.
0 0
Mattaa Mattaa

Mattaa je offline (nepripojený) Mattaa

katarina887 Pozri príspevok
Ako dopadlo to vyšetrenie? Ja mám tiež istý čas bolesti v podbrušku, ale u mňa je to až celkom dole a tiež mám v posledných mesiacoch nepravidelnú menštruáciu. Bola som u obvodnej, brali mi krv aj moč, všetky vyšetrenia boli v poriadku- žiaden zápal, žiadna sex. prenosná choroba aj hladina hormónov je v poriadku. Asi pred rokov som bola na prev. vyšetrenie na rakovinu krčka maternice a to bolo tiež ok. Stretli ste sa už s niečim podobným?

je treba fakt absolvovat to gynekologické vysetrenie. Ja som ho absolvovala u toho super mudr, ktory povedal, ze vsjo ok, ale "nová " gynekologicka hned diagnostikovala zapal..nejaké ...koky, takze sa preliečujem antibiotikami. Samozrejme ma pozrela sonom..Ale v mojom prípade to nebol dôvod na bolesť v podbrušku. Mám potvrdeny chronicky zapal slepého čreva. Niekedy cítim vačšiu bolest, niekedy je to ok, stále mám zvýšené krvné výsledky-zápalové..takže čakám na laparoskopiu. Na veľké počudovanie - ako som tu na porade aj čítala, na operácie sa čaká dost dlho.
0 0
Mattaa Mattaa

Mattaa je offline (nepripojený) Mattaa

A je po bolesti..aspoň dúfam... som šiesty deň po laparoskopii appendixu ale vyzerá to celkom nádejne...
0 0
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
Mattaa Pozri príspevok
A je po bolesti..aspoň dúfam... som šiesty deň po laparoskopii appendixu ale vyzerá to celkom nádejne...
Prajem ti skoré a trvalé uzdravenie , pekný deň
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať