Zavrieť

Porady

AMSLICO = Podvod

Práve som prišla o 80 000 Sk, či 2 700€ ? Pred 10 - mi rokmi som sa upísala Amslicu, životnému poisteniu podľa tejto zmluvy som mala po 10 ich rokoch dostať 167 000 Sk pri ročnom skoro 20 000 covom vklade. Dostala som 85 000, hoci minuloročná odkupná hodnota bola 87 000 po roku + 20 000 je to 85 000. Čudná matematika však. Práve mi bolo povedané, že ľutujú, ale bola som ich agentkou zle informovaná, i ked na zmluve mám to čo mám. Nevrte Amslicu a hádam ani iným poisťovňam. Má niekto podobné skúsenosti???
Usporiadat
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

deli .. k tomu zrušenie poistky - to nie je žiadna veda - všetko to máš v zmluvných podmienkach, bolo treba len prečítať. a tá 6 týždňová lehota vyplýva zo zákona!
no a k doporučenému listu - môžeš ísť na poštu - podať reklamáciu - a tam ti potom vedia zistiť (dajú ti odpoveď), kedy bola zásielka doručená (presný dátum a podpis prevzatia)
1 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

áno, ja rozumiem. Ale aj tak: co som nasla na nete, tak aj tá lehota pri dátume 08.02. je šesťtýždňová a PLATÍ! Len potrebujem vedieť, či je to naozaj tak. Lebo Amslico mi tvrdí, že neplatí, a potom žiada Ďalšiu splátku a poistku mi nechcú zrušiť. Ako to je s tou lehotou? Vie mi niekto povedať presne na deň?
Katy a R Pozri príspevok
deli .. k tomu zrušenie poistky - to nie je žiadna veda - všetko to máš v zmluvných podmienkach, bolo treba len prečítať. a tá 6 týždňová lehota vyplýva zo zákona!
no a k doporučenému listu - môžeš ísť na poštu - podať reklamáciu - a tam ti potom vedia zistiť (dajú ti odpoveď), kedy bola zásielka doručená (presný dátum a podpis prevzatia)
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

Katy a R Pozri príspevok
deli .. k tomu zrušenie poistky - to nie je žiadna veda - všetko to máš v zmluvných podmienkach, bolo treba len prečítať. a tá 6 týždňová lehota vyplýva zo zákona!
no a k doporučenému listu - môžeš ísť na poštu - podať reklamáciu - a tam ti potom vedia zistiť (dajú ti odpoveď), kedy bola zásielka doručená (presný dátum a podpis prevzatia)
no na pošte si za to pýtajú poplatok. A ak je zbytočný, tak na čo ho platiť?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tá členka deli.- je nejaká zvláštná...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tá členka deli.- je nejaká zvláštná...
...hm...

deli. 1 Hour Ago #40477
Preto, že potrebujem poradiť?
...nuž , ja by som poradil dobrý diár ...
Podľa hesla " když seš blbej , vem si notes ....já mám dva "........( nebrať ososbne )...

Ako tak sledujem a čítam , hľadáš vinu všade , len nie u seba ...
Ten diár by sa Ti hodil na zapísanie všetkých termínov na tie poniektoré udalosti ....

P.S.:
...minulý rok som nestihol v termíne dať výpoveď zo zmluvy o poistení ...
Tebe sa jedná o jednu splátku ...hm , ja musím celý rok cvakať ...
Ale šak vravím ....mám diáre pre blbých , snáď nezabudnem tohto roku ...
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Výpoveď musí byť najneskoršie v posledný deň pred začatím plynutia 6-týždňovej lehoty doručená druhému účastníkovi = hmotnoprávna podmienka.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mária27 Pozri príspevok
Výpoveď musí byť najneskoršie v posledný deň pred začatím plynutia 6-týždňovej lehoty doručená druhému účastníkovi = hmotnoprávna podmienka.
správne- Majka ako vždy povie perfektne- je to ako vraví- je to 6 týždňov + 1 deň...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

deli. Pozri príspevok
no na pošte si za to pýtajú poplatok. A ak je zbytočný, tak na čo ho platiť?
asi fakt iba hľadáš výhovorky (nie radu)
- ja som pred časom za reklamáciu neplatila nič (dali mi to písomne) .. a kôli tebe som pozrela aj aktuálny reklamačný poriadok - a nenašla som tam zmienku o poplatku.

v prvom rade ale treba vedieť aké zmluvy uzatváraš a čo podpisuješ.
- a to s tou adresou ...
0 0
Z.E.Ú.S. Z.E.Ú.S.

Z.E.Ú.S. je offline (nepripojený) Z.E.Ú.S.

www.ekonomickesluzby.eu Som ekonóm, poskytujem finančné a účtovné služby. ...viac
aj táto téma je dôkazom toho že cez poisťovňu sa má poisťovať a nie sporiť či investovať
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Ja by som iba dodala (aj keď je to aprílový problém) pre "deli" a tých, čo nevedia. Stačí si zadať sledovanie zásielky podľa čísla na podacom lístku a vieš úplne presne deň aj hodinu kedy bola zásielka doručená. A samozrejme žiaden poplatok sa nikde neplatí. http://tandt.posta.sk/
0 0
pistein pistein

pistein je offline (nepripojený) pistein

Poistovna Amslico bola mozno pomerne seriozna, kym patrila pod AIG Life. Ale odkedy ju kupila Metlife, ovladli ju podvodnici, ktori klientov klamu a vydieraju. Vobec im nemozno doverovat, ze niekomu po dobehnuti zmluvy vyplatia adekvatnu sumu. Este Vas potom budu vydierat, ze vraj ste im ostali dlzni, toto robia vsetkym klientom, ktori v minulosti vypovedali zmluvu - rozposielaju im vyzvy, aby uhradili dlzne poistne, aj ked nan nemaju narok. Dokonca to robia cez vymahacske firmy - napr. EOS KSI alebo MBA Consulting. A to aj po mnohych rokoch od zaniku zmluvy. Zmluvne podmienky maju urobene tak, aby v pripade poistnej udalosti mohli klienta lahko oklamat, vykrutit sa a vyplatit mu len mizive plnenie, alebo ziadne.
Okrem toho, tieto tzv. investicne poistenia su vseobecne klamstvo - poistovna Vam nic negarantuje a Vy ju nedokazete skontrolovat, takze je uplne na lubovoli poistovne, aku hodnotu podielov Vam prezentuje a kolko Vam nakoniec vyplati.
Investicia a poistenia v Amslico = vyhodene peniaze.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať