Zavrieť

Porady

Chorvatsko narychlo

KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Prosím, máte niekto skúsenost ako najlepsie a najrýchlejšie vybaviť ubytovanie v Chorvatsku?

Je lepšie využiť cestovku, nejaký lastminute alebo suktomne ist cez internet?
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

IvkaH
Práve som sa vrátila z Chorvátska. Bola som autobusom a môžem potvrdiť, že na cestách niesú žiadne problémy. Tam sme šli po starej ceste z piatka na sobotu, naspäť po dialnici zo sobory na nedeľu. Obe cesty boli v pohode, až mi samej bolo divné ako málo áut išlo. žiadne zápchy. A to vraveli aj známi, ktorí išli zo stredy na štvrtok. Inak bolo fajn, trochu obláčikov, ale more je teplé a príjemne sa opalovalo. Bola som pri Splite na ostrove Čiovo. Ubytovanie v 4 post.apartmáne 38 Eur na noc, v dvojpostelovom 25 Eur priamo pri mori. Môžem dať kontakt ak niekto chce. Autobusové spojenia v pohode, zhruba každú hodinku ide na ostrov autobus z Trogiru. Autom je to pohodička. Doporučujem.
Problémy neboli zo zápchami asi preto, že v z piatka na sobotu ste išli po straej ceste, tam problém nie je a zo soboty na nedeľu ste išli určite v noci, to nie sú problémy. Tí dovolenkári, ktorí sú však autami odchádzajú väčšinou v sobotu ráno a teda problém je v tú sobotu cez deň

Zo stredy na štvrtok nie je problém skoro nikdy
Naposledy upravil evina : 20.07.05 at 08:30
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Možno niekomu pomôže:
http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Ako to tu tak citam, mam chut sa jednoducho zbalit a ist .............
0 0
cuvo2 cuvo2

cuvo2 je offline (nepripojený) cuvo2

Čítať toto, človeka veľmi poteší a dáva mu prehľad. Ja chcem ísť od 6.8. a musím sa vrátiť do 20.8., neviem síce ešte ani štát, ani miesto, no tu je toľko rád, že ako píše Bubika, najradšej by som sa zbalil a šiel hneď.
0 0
eko eko

eko je offline (nepripojený) eko

Vera
Naši známi sa teraz vrátili s Chorvátska. boli len tak na blic... niekto sa tu pýtal na cenu ubytovania. Oni mali tak 11 euro na noc...ubytko priamo pri mori...a cesta im trvala 9 hodín na ostrov KRK...
Vera, môžeš mi dať kontakt?
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

to asi nie, lebo oni boli na blic...viem len to čo som napísala :-(
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
baby, chystám sa 16-teho do Chorvátska....potrebujem pieskovú pláž a ubytko - apartmán pre 4 osoby, do max 45 EUR za apartmán, kde sa dá variť, do 150m od mora kvoli deťom. Poradíte ?
Naposledy upravil jess : 29.07.05 at 17:10
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

evina
Poznám dobre takmer celé Chorvátsko, dokonca aj chorvátsky viem. V Brele je krásna spojitosť borovíc, malých obláskových pláží a modrej oblohy
Chcem sa spytat vsetkych Chorvatska znalych .... vsade je len strkova plaz alebo sa najde aj pieskova? Aka plaz je v Brele? PLanujeme ist okolo 20teho augusta ... myslite, ze ak pojdeme na blink ozaj sa nam podari zohnat ubytko? Nenajde sa nik, kto by mohol poskytnut kontakt na nejakeho miestneho obcana, ktory poskytuje ubytko slovenskym turistom??
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Bubika
Chcem sa spytat vsetkych Chorvatska znalych .... vsade je len strkova plaz alebo sa najde aj pieskova? Aka plaz je v Brele? PLanujeme ist okolo 20teho augusta ... myslite, ze ak pojdeme na blink ozaj sa nam podari zohnat ubytko? Nenajde sa nik, kto by mohol poskytnut kontakt na nejakeho miestneho obcana, ktory poskytuje ubytko slovenskym turistom??
Piesková sa nájde problematickejšie. V Brele je štrkovitá
pláž. Ubytko nájdete , ale nemusí to byť na pr. presne v brele...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pozri Omiš, tam je piesková, ale je to dole pri Splite.
0 0
dianad dianad

dianad je offline (nepripojený) dianad

ČLOVEK OMYLNÝ
Sestra chodí každý rok do Chorvátska len tak na blink na aute, tentoraz boli v Baška voda a veľmi sa jej tam páčilo. Bola s tým nadmieru spokojná.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

evina
Piesková sa nájde problematickejšie. V Brele je štrkovitá
pláž. Ubytko nájdete , ale nemusí to byť na pr. presne v brele...
Dakujem. Dufam, ze to tak naozaj bude....lebo idem aj s malym "sidlom", tak by som nerada nakoniec nocovala v aute. V podstate netrvam na Brele, len ste ma na to miesto pekne navnadili :O)
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

dianad
Sestra chodí každý rok do Chorvátska len tak na blink na aute, tentoraz boli v Baška voda a veľmi sa jej tam páčilo. Bola s tým nadmieru spokojná.
Tiez ideme autom a mam namierene niekde to tych miest na Makarskej ... Brela, Baska voda,Tucepi .... dokonca premyslame pobudnut 3 dni tam, 3 dni tam ... len najvacsi strach mam z toho ubytovania :O) ... verim, ze sa nam vylet vydari a hadam aj to pocasie bude vydarene
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

kukučka
Pozri Omiš, tam je piesková, ale je to dole pri Splite.
neviem, uvidime ... mozno nakoniec zakotvime v Omisi ... nie je tam chladnejsie??
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Myslím, že sa nemusíš obávať, ubytovanie určite nájdete a úroveň je veľmi slušná. Želám príjemnú dovolenku.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Zuzka
Myslím, že sa nemusíš obávať, ubytovanie určite nájdete a úroveň je veľmi slušná. Želám príjemnú dovolenku.
Dakujem, ste velmi mile..... uz by som isla najradsej tento tyzden, ked sa ukazuje aj trocha pekne, ale cakam este na maleho pas a ten bude az 19 teho :O( ....
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Keď píšete o Chorvátsku, spomenula som si, že kamarátka sa minulý týždeň vrátila z Biogradu na moru, je to stredná Dalmácia, bývala v kempe a veľmi si pochvaľovala, vraj sú tam rôzne pláže, medzi nimi aj piesková. Neviem viac, ale ak by bol záujem, môžem zistiť podrobnosti.

Ahojte GabiZ
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

GabiZ
Keď píšete o Chorvátsku, spomenula som si, že kamarátka sa minulý týždeň vrátila z Biogradu na moru, je to stredná Dalmácia, bývala v kempe a veľmi si pochvaľovala, vraj sú tam rôzne pláže, medzi nimi aj piesková. Neviem viac, ale ak by bol záujem, môžem zistiť podrobnosti.
Ak sa ti da, tak nam zisti viac .... ako sa v takom kempe byva ... atd

Dakujemeeeee :O)
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Myslím, že najlepšie je pozrieť si stránku www.tomitour.sk, kde ak si kliknete na pobytový zájazd, vyberiete si možnosť napr. apartmán, bungalov, stan a i., tak tam nájdete podrobnejšie informácie. Vraj je to celkom dobré bývanie ale nie pre náročných, strava je zabezpečená - ide prevažne o polpenziu, ale hlavne vraj je tam ohromne pekná príroda. Neviem, nebola som, nevidela som, ale odporúčajú to všetci, čo tam boli. A je to aj cenovo prístupné, ak sa nájdu 4 ľudia, ktorí by mali 1 stan. Na tejto stránke sú aj odfotené tieto miesta, kde sa býva. Skúste pozrieť tam. A je tam bohaté kultúrne, športové a iné vyžitie!
Pekný deň

GabiZ
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Bubika
Tiez ideme autom a mam namierene niekde to tych miest na Makarskej ... Brela, Baska voda,Tucepi .... dokonca premyslame pobudnut 3 dni tam, 3 dni tam ... len najvacsi strach mam z toho ubytovania :O) ... verim, ze sa nam vylet vydari a hadam aj to pocasie bude vydarene
To sú z môjho pohľadu tri najkrajšie miesta
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať