Zavrieť

Porady

Chorvatsko narychlo

KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Prosím, máte niekto skúsenost ako najlepsie a najrýchlejšie vybaviť ubytovanie v Chorvatsku?

Je lepšie využiť cestovku, nejaký lastminute alebo suktomne ist cez internet?
Usporiadat
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Lucy
Peter, dobrý výber, určite budeš spokojný, Bola som tam minulý rok cez CK, bola som max. spokojná. takže ti už len zaprajem krásnu a pohodovú dovolenku

Ak sa Vám bude chcieť na prechádzku, tak skúste ísť do Breli, je tam krásna pláž. nie je to pešo až tak daleko., (ak sa pozeráš na more, tak ideš smerom do prava)

Inak sa tam organizujú rozne fishpickniky, My sme šli cez CK Koalu a naša delegátka spolupracovala s loďou MARIN, kapitán a posádka super, dostali sme dostatok rýb aj pitia, šli sme na oproti na Brač, do dedinky Povlie.
Oplatí sa. Pekný poldenný výletik.
Lode kotvia v prístave, minulý rok tam kotvila taká veľká "opacha" vysvietená večer, krásna drevená, ale nebolo nám odporúčané ísť s nimi.
( negatívne referencie)
Asi toľko z mojích skúseností
Tak zajtra vyrážame. Konečne! Ešte dnes som robil ako strhaný. ... a večer balenie. Ešteže som si vopred pripravil zoznam, čo "nevyhnutne" potrebujeme.
Jeden ale trochu pesimistický pohľad ekonóma na dovolenku: ekonóm ide na dovolenku a po návrate ho čo čaká? No predsa doklady a nevybavené veci. Ekonóm si musí dovolenku čiastočne "nadrobiť" ale aj "dorobiť". Čiže v priemere na dovolenke vlastne nebol. Zostávajú zážitky, ale práca neušla. Budúce "šľaktrafenie" sa ale riadne oddialilo

Zato taký šofér, ten sa má - dovolenkou nejazdené jazdy už nikdy nemusí robiť.

A do Breli pôjdeme určite! Som jedák, ale taký fishpiknik ma neoslovil.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Ahojte Poraďáci - ide sa spať. O dva týždne dovi.

P.S. Ktovie, či tam bude niekde prístup na net???
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Peter, želám Ti príjemnú dovolenku na Jadrane, je to najkrajšie more! A net - ten je v každom väčšom hoteli, pokiaľ ti ho neobsadia deti. Uži si slniečka a rodiny.
0 0
TeRNO TeRNO

TeRNO je offline (nepripojený) TeRNO

Najidealnejsie je ist a hladat, pytat sa domacich priamo na mieste cinu, alebo dobra stranka: www.chorvatske.cz
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Cestovatelia, tu si cez webkameru môžete pozrieť hranicu, tunely, trajektné lúky atd., aby ste mali prehľad o "obsadenosti" ciest.
http://www.hak.hr/rmt/
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

STRELEC
Tak zajtra vyrážame. Konečne! Ešte dnes som robil ako strhaný. ... a večer balenie. Ešteže som si vopred pripravil zoznam, čo "nevyhnutne" potrebujeme.
Jeden ale trochu pesimistický pohľad ekonóma na dovolenku: ekonóm ide na dovolenku a po návrate ho čo čaká? No predsa doklady a nevybavené veci. Ekonóm si musí dovolenku čiastočne "nadrobiť" ale aj "dorobiť". Čiže v priemere na dovolenke vlastne nebol. Zostávajú zážitky, ale práca neušla. Budúce "šľaktrafenie" sa ale riadne oddialilo

Zato taký šofér, ten sa má - dovolenkou nejazdené jazdy už nikdy nemusí robiť.

A do Breli pôjdeme určite! Som jedák, ale taký fishpiknik ma neoslovil.
Lucy - mala si pravdu! V Brele je ozaj najkrajšia pláž. Boli sme týždeň v Baška Voda (s výletmi na Makarskú, Tučepi, Brela) a druhý, akoro celý, týždeň v Srime (= časť Vodice), ale pláž v Brela sa nám zdala najkrajšia.
Srima (skutočne perfektné ubytko, perfektné prostredie, atmosféra, pohoda) - tam už sme si zajednali termín na druhý rok. Ak sa ešte niekto chystáte do Chorvátska - odporúčam Srima. Ešte aj ceny sú tam nižšie.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Peter, vitaj doma. Odchádzam do Chorvátska v sobotu. Sledujem počasie(aj cez web kameru) už dlhšiu dobu, ale nepáči sa mi. Ozaj tam toľko pršalo a bolo iba niečo cez 20 stupňov?
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Marína
Peter, vitaj doma. Odchádzam do Chorvátska v sobotu. Sledujem počasie(aj cez web kameru) už dlhšiu dobu, ale nepáči sa mi. Ozaj tam toľko pršalo a bolo iba niečo cez 20 stupňov?
Od 09. do 20.08. pobytu sme mali tri - štyri dni zamračené, z toho dva dni pršalo, z toho jeden deň bol šílený lejak a po ňom nádherná dúha (dvojitá!). To pršalo inak neznamená,že pršalo celý deň. Spŕchlo, vykuklo slnko na pár hodín a znova pod mrakom. Teplo a príjemne prímorsky bolo stále. Teploty sa pohybovali pod 30 a pri celých slnečných dňoch nad 30 st. To platí aj pre Vodice - Srima, kde už to bolo trochu vyššie. Nikdy sme nemali oblečené také niečo ako dlhasy alebo dlhý rukáv.
Na Pule bolo vraj chladnejšie. Volal som si s kamarátom. Niektoré dni nešli plávať vôbec.
Pokiaľ ideš do strednejších končín, tak je to úplne v pohode. Tí, čo pred časom mali len slnečné dni a úpek, boli pri vode len ráno a potom až podvečer. Na pešie výlety ani myslieť.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem Peter. Už tradične idem na Brač.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Marína
Ďakujem Peter. Už tradične idem na Brač.
Podľa pranostík je obdobie od 10. do 15.08. že vraj tradične obdobím "najhoršieho" počasia. To aspoň tvrdí turistický prospekt z cestovky. Nech sa to teda splní a Ty už budeš mať len to pekné! Prajem príjemnú dovolenku, oddych, relax!
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

My vždy chodievame na prelome 08/09. Vtedy zvykne byť stabilnejšie počasie a menej ľudí, ale toho roku, čo sledujem, je viac premenlivé ako inokedy. Ďakujem za pekné prianie. Beriem ho všetkými desiatimi.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Milá Marína, želám Ti krásnu dovolenku, počasie, pohodu, a lehárko podľa Tvojich predstáv, aby si načerpala sily, ktoré tak často venuješ aj na Porade tým, ktorí Tvoje rady a skúsenosti potrebujú. Vráť sa šťastná a hlavne zdravá, zdravučká.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Danilka, je to od Teba milé. Veľmi pekne ďakujem.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Milá Marína, pribaľ si do batožiny tieto poraďácke slniečka a ak by nestačilo, tak nech ťa hrejú aspoň myšlienky na Poradu.
A keď si s dobrou partou, ani na počasí nezáleží, hoci zase s dobrou partou netreba cestovať až k moru (stačí do Nitry)
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Budú ma hriať myšlienky na vás. Tie poraďácke slniečka to ste vy Elenka, Majka, Lenka. My ideme spolu s Vlastičkou, len ona ide smerom na juh vľavo a ja vpravo a budeme mať dobrý pocit, že nás tu také tri milé slniečka čakajú.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Evka, šťastnú cestu a vráť sa plná elánu na poradu
Pekný večer...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem Janko a pekný večer aj Tebe.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Krásnu dovolenku Evi. Nech Ti vyjde počasie a nech sa nám vrátiš oddýchnutá.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Aj Tebe Majka ďakujem. 12.9. som tu ako na koni.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať