Zavrieť

Porady

Chorvatsko narychlo

KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Prosím, máte niekto skúsenost ako najlepsie a najrýchlejšie vybaviť ubytovanie v Chorvatsku?

Je lepšie využiť cestovku, nejaký lastminute alebo suktomne ist cez internet?
Usporiadat
dule dule

dule je offline (nepripojený) dule

Cau Bubika, nie si sama čo má chuť zbaliť sa a ísť. Ja som už bola nachystaná ked mi kamoška odriekla. Hľadám spolubývajúcu. A viem čoto chorvátsky.
0 0
dule dule

dule je offline (nepripojený) dule

Aká je voda? Dá sa už kúpať?
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

dule Pozri príspevok
Cau Bubika, nie si sama čo má chuť zbaliť sa a ísť. Ja som už bola nachystaná ked mi kamoška odriekla. Hľadám spolubývajúcu. A viem čoto chorvátsky.
Uf .. uz som tu nebola ani nepama .. a ze cau Bubika .. .az som sa prelakla .. Ja sa tiez chystam tento rok .. bo minuly som nebola na ziadnej dovolenke a uz to cloveku chyba ... ale zato mam o jedneho synacika viacej a uz bude mat v lete rocek, tak sa hadam kdesi (samozrejme do Chorvatska) vyberieme
more myslim este nebude dake horuce
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Neviete niekto ake pocasie a vodu mozem cakat na Istri v Rabacu od polky juna? A pozna niekto HK Girlandella? Je daleko more? Aka plaz?
0 0
hankaa hankaa

hankaa je offline (nepripojený) hankaa

ahoj.aj my sa chystáme prvýkrát do chorvátska, najviac sa nám páčilo okolie Brely,mohla by si mi dat nejaký kontakt na ubytovanie?A čo to stojí pre 3čl.rodinu?Chystáme sa tam 5.7.08.prajem Ti príjemný pobyt.
0 0
renata77 renata77

renata77 je offline (nepripojený) renata77

Ahoj poraďáci. V lete sa chystáme s rodinou do Chorvátska. Zaujímalo by ma podľa vašich skúseností za akú cenu sa dá ubytovať v apartmáne pre štvorčlennú rodinu. Boli sme tam pred dvoma rokmi, vtedy sme mali ubytovanie za 40 EUR za noc.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať