Zavrieť

Porady

Stretko v Žiline

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Pri niektorých nickoch som zistila, že je tu veľa nových členov zo Žiliny. Už sme mali pár stretnutí, ale navrhujem, čo keby sme si po daňových naháňačkach, prípadne ešte po DP DPH dali stretko Poraďákov zo Žiliny i z okolia? Aspoň budem mať možnosť zistiť, či ste zostarli aj Vy, z tých, ktorí sme sa už stretli, alebo len ja mám také čudné zrkadlo...
Verím, že je nás viac, ktorí by sme si radi spolu potrkotali, vypili kávičku...
Usporiadat
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Ospravedlňujem sa za včerajšiu neúčasť, avšak až na poslednú chvíľu mi bolo manželom oznámené, že nestíha malého vybrať zo škôlky, čo nakoniec zostalo na mojej hlave... Škoda, možno nabudúce, aj keď som sa veľmi tešila - hlavne na teba Vlastička, som ťa veeeeľmi dlho nevidela.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Ahojte,
včera bola fajn debata. Som rada, že som bola s vami a že som spoznala ďaľších príjemných ľudí Už teraz sa teším na ďaľšie stretnutie.
1 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
ahojte,
najskôr veľké ďakujem Vlastičke že, aj tento raz to tak skvele zorganizovala a že som Vás všetkých mohla stretnúť, len škoda, že som nemohla dlhšie zostať..tá hodinka a pol mi neskutočne rýchlo ubehla...
už sa na Vás teším nabudúce...
0 0
Ociviste Ociviste

Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

Dobry vecer, trosku som sa hrabala na porada a nasla som toto.
Naozaj sa aj osobne stretavate? Skoda, ze som sa to dozvedela az teraz. Keby som vedela, hned sa pridam. Prosim Vas, ako najblizsie zistim, ze sa chcete stretnut? Rada by som sa pridala.
Dakujem vopred za odpoved.
Pekny vecer.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ociviste Pozri príspevok
Dobry vecer, trosku som sa hrabala na porada a nasla som toto.
Naozaj sa aj osobne stretavate? Skoda, ze som sa to dozvedela az teraz. Keby som vedela, hned sa pridam. Prosim Vas, ako najblizsie zistim, ze sa chcete stretnut? Rada by som sa pridala.
Dakujem vopred za odpoved.
Pekny vecer.
Daj si sledovať túto tému a najbližšie stretko ti neunikne.
0 0
Ociviste Ociviste

Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

Dakujem za odpoved. Uz ma osvietilo :-) a tak som si to akurat dala do sledovanych tem.
Este raz dakujem za odpoved. pekny vecer.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Ociviste Pozri príspevok
... Prosim Vas, ako najblizsie zistim, ze sa chcete stretnut? Rada by som sa pridala. Dakujem vopred za odpoved. Pekny vecer.

Dobre Ti baby poradili, aj ja to mam tak.
Inak tusim sme sa dohadovali, ze sa este pred vianocami stretneme. Radi Ta spozname...

Pekny den
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

A zoberiete aj mňa? Teda, ak vôbec nájdem odvahu... Lebo nie som žiadna "ekonómka" (len v rámci domáceho rozpočtu si robím - ako tomu ja hovorím - potrojné účtovníctvo, ktorému môj muž-ekonóm nerozumie ani za máčny mak a niekedy aj ja sama mám problém dospieť 2x za sebou k rovnakému výslednému číslu... ), tak aby som nebola medzi Vami nie že ako piate, ale ako siedme koleso do voza... Zimama
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Zimama Pozri príspevok
A zoberiete aj mňa? Teda, ak vôbec nájdem odvahu... Lebo nie som žiadna "ekonómka" (len v rámci domáceho rozpočtu si robím - ako tomu ja hovorím - potrojné účtovníctvo, ktorému môj muž-ekonóm nerozumie ani za máčny mak a niekedy aj ja sama mám problém dospieť 2x za sebou k rovnakému výslednému číslu... ), tak aby som nebola medzi Vami nie že ako piate, ale ako siedme koleso do voza... Zimama
Len sa ty neboj, prečo si myslíš,že na porade sú samí ekonómovia? Sú to všetko príjemní ľudia a aj ja sa už na ďaľšie stretnutie teším Prídi a sama uvidíš
2 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Práve som čítala, že v januári bude prednášať p. Mihál aj v Žiline, mohli by sme sa po prednáške opäť stretnúť, čo poviete?
Píše, že po 17.1.
1 0
sadžika sadžika

sadžika je offline (nepripojený) sadžika

No tak som si konečne pridala sledovanie tejto témy a dúfam, že najbližšie sa stretneme
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dovoľte mi, aby som všetkým Vám a aj Vašim rodinám popriala krásne Vianoce, plné radosti a pokoja.




Maja
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Priatelia z okolia Žiliny. Prajem dnešný deň, aby štedrý bol, no aby sa Vám nepolámal stôl. A tie dva dni potom, prežite veslo, aby ste dlho rozprávali o tom.

0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dúfam, že sa po prednáške stretneme
prikladám link na prihlásenie
http://www.employment.gov.sk/index.php?id=19766
Zatiaľ príde Tamila - Miladka, Mlyn - Ľudka a ja
Mohli by sme po prednáške zájsť spolu na obed
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Kto ešte ide na tú prednášku? Skúsim zabeštelovať fleky niekde vpredu, je to úplne plné, už v piatok sa nedalo prihlásiť.
2 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Už nikto z poraďakov nejde na prednášku? Ešte mám rezervované 1 miesto navyše v prvom rade
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dáška, prišla by som, ale mám PN-ku
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Dáška, podrž mi, prosím, dve miesta, ide aj moja sestra. Ďakujem.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dala som obsadiť 5 miest v prvej rade, idem s kolegyňou a ide s nami aj Miladka, takže sa zmestíte
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Vďaka, teším sa na stretnutie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať