Zavrieť

Porady

Stretko v Žiline

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Pri niektorých nickoch som zistila, že je tu veľa nových členov zo Žiliny. Už sme mali pár stretnutí, ale navrhujem, čo keby sme si po daňových naháňačkach, prípadne ešte po DP DPH dali stretko Poraďákov zo Žiliny i z okolia? Aspoň budem mať možnosť zistiť, či ste zostarli aj Vy, z tých, ktorí sme sa už stretli, alebo len ja mám také čudné zrkadlo...
Verím, že je nás viac, ktorí by sme si radi spolu potrkotali, vypili kávičku...
Usporiadat
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Vlasta Č. Pozri príspevok
Mám malý dotaz:
z tejto témy mám pocit, že stretko je len pre poraďákov, ktorý sa poznajú.
Ako sa všetci veľmi tešíte, tak to musí byť úžasné...

Uveďte ma na pravú mieru.
Stretnutia sú pre každého, čo sa poznajú a aj čo sa poznať chcú. Vítaný je každý.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

vlasta č: ale vdaka porade sme sa prave spoznali
0 0
Vlasta Č. Vlasta Č.

Vlasta Č. je offline (nepripojený) Vlasta Č.



Áno, máte pravdu.

To len my začiatočníci, čo nie sme VIP máme trošku menšie sebavedomie zapojiť sa medzi vás.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Vlasta Č. Pozri príspevok


Áno, máte pravdu.

To len my začiatočníci, čo nie sme VIP máme trošku menšie sebavedomie zapojiť sa medzi vás.
Vlasta Č. tešíme sa na všetkých, ktorí majú čas a chuť sa stretnúť. Nemusia byť ani vôbec "Poraďáci". A na to, či je niekto VIP, alebo nie je, sa môžeš v tomto prípade úplne vykašľať. Dobrých priateľov nie je nikdy nazvyš .
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Vlasta Č. Pozri príspevok
Mám malý dotaz:
z tejto témy mám pocit, že stretko je len pre poraďákov, ktorý sa poznajú.
Ako sa všetci veľmi tešíte, tak to musí byť úžasné...

Uveďte ma na pravú mieru.
Vlasta Č. - príď a zistíš, že je jedno, či je niekto VIP Poraďák, či má 20,40 alebo 60 rokov, je to o ľuďoch, príď a uvidíš, že priateľstvo sa nemeria lne počtom pridelených bodov, ale tak obyčajne ľudsky...

A dokonca si tiež Vlasta
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vlasta, brala by som také stretko
škoda, že Žilina tak ďaleko.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Takže ešte informácia, volala som pred chvíľou s majiteľom hotela a v Slovane, tak ako aj v iných hoteloch bývajú po 14-tej hodiny reštiky zatvorené, ale zariadi, aby tam zajtra od 16-tej hodiny bola pre nás k dispozícii pani, ktorá nám splní priania.
Znovu termín: 7.mája o 16,oo hodine, hotel Slovan, vybavila som bezplatné parkovanie vo dvore hotela na príkaz majiteľa, len treba recepčnej ohlásiť, aby otvorila bránu, že je to vybavené. Ja vás budem všetkých čakať na recepcii, a zatiaľ sú ohlásení:
Evanka,
Tonkat,
Elpka,
Andreas,
Sadžika,
Alda,
Soňula,
ja - Ondrejvla,
a ešte niekto? Vari som na nikoho nezabudla....?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak Pozri príspevok
Vlasta, brala by som také stretko
škoda, že Žilina tak ďaleko.
Lenka, veľmi rada by som Ťa tu videla, aj prísavníčka, lenže odchod bez neho nie je u Teba možný
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
My sme boli na stretku v Nitre všetci traja, keď mal už sedel, 5mes mohol mať, v pohode som ho tam nakojila, našli sme si kútik, ale príde čas, keď bude smer nielen Nitra ale aj Žilina, a iné miesta...
Pozdravujem všetkých
0 0
manus manus

manus je offline (nepripojený) manus

Som kto som :-)
ondrejvla Pozri príspevok
Vlasta Č. - príď a zistíš, že je jedno, či je niekto VIP Poraďák, či má 20,40 alebo 60 rokov, je to o ľuďoch, príď a uvidíš, že priateľstvo sa nemeria lne počtom pridelených bodov, ale tak obyčajne ľudsky...

A dokonca si tiež Vlasta
Baby, až je mi ľúto, že tam zajtra nemôžem byť s vami . Veľmi som chcela ísť (prvý krát na takéto stretko z porady), ale moje rodinné povinnosti (v tomto prípade vlastne radosti) sa nedali odložiť - 3-ročná dcéra má v škôlke besiedku ku dňu matiek, a to sa (uznáte hádam podľa seba) vynechať nedá.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
manus Pozri príspevok
Baby, až je mi ľúto, že tam zajtra nemôžem byť s vami . Veľmi som chcela ísť (prvý krát na takéto stretko z porady), ale moje rodinné povinnosti (v tomto prípade vlastne radosti) sa nedali odložiť - 3-ročná dcéra má v škôlke besiedku ku dňu matiek, a to sa (uznáte hádam podľa seba) vynechať nedá.
Škoda. Ale mať doma také malé potešenie je oveľa krajší pocit. Ak sa Ti bude aspoň kúštik dať, na pol hodinky, príď.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Ahojte,
tak som sa tešila na moje prvé stretko s Vami, že si budem môcť konečne s niekým normálne pokecať a práve mi volala moja polovička, že je stiahnutý na 24 hodín do nejakej akcie a nemám kde nechať moje detičky, to je ten ťažký život s policajtom, nedá sa nič plánovať dopredu.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
elpka Pozri príspevok
Ahojte,
tak som sa tešila na moje prvé stretko s Vami, že si budem môcť konečne s niekým normálne pokecať a práve mi volala moja polovička, že je stiahnutý na 24 hodín do nejakej akcie a nemám kde nechať moje detičky, to je ten ťažký život s policajtom, nedá sa nič plánovať dopredu.
Ja som hovorila, že si máme dať zmrzku v Sedláčkovom parku a posedieť na lavičke, ktorú neobsadia bezdomovci...
Alda - je chorá, Soňula - nemôže, Manus má besiedku, tak príď aj s detičkami, vari sme ešte nezabudli ako sa varujú...
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Veľmi,veľmi rada, ale okrem detičiek na mne ostali nákupy na 4 dni a balenie pred zajtrajším odchodom na chalupu. Dúfam, že mi to nabudúce vyjde....
Nemám vôbec pochybnosti o Vašich schopnostiach, ani čo sa týka detí...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak ja uz som doma

kocky rada som vas opat videla, zoznamila sa s kathryn a dakujem za pekne stravene popoludnie tesim sa na buduce
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Stretko dopadlo pre nás, čo sme sa stretli vynikajúco. Bolo to ako keď sa stretnú priateľky pri káve, boli aj koláčiky a chutili...
Ak dožijeme do obdobia, kým sa ešte nemusí teplo obliekať, aby sme neboli umorení zimou i teplom, tak už dnes sme dohodli ďalšie stretko. Bývalí Žilinčania, ktorí na stretko chodievali asi už nesledujú túto stránku, škoda, bolo fajn.
Ďakujem dievčatá, bolo mi s vami dobre.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Som rada, že sa po dlhej dobe stretli aj Žilinčania, aj keď v "chudobnejšom" počte. Bolo moc fajn. Som rada, že som spoznala ďalšiu príjemnú poraďáčku Kathryn. Vlastičke ďakujeme za pohostenie a za zákusky, ktoré opatrovala pre nás . No a ja som sa konečne zbavila nejakých drobných, ktoré zamenené trčali v puzdre na foťák a márne čakali na poraďácke stretko. Vtedy boli určené vraj na Tatranský čaj. Tí, ktorí sa vtedašieho stretka zúčastnili (Braňo, Shaman, Daska a Sadžika), vedia o čom hovorím, ale je to tak dááávno, že možno si už ani nepamätajú. Majú teda smolu....
Verím, že ďalšie stretko nebude tak dlho na nás čakať a že sa ho zúčastníme vo väčšom počte.
Dievčatá, vďaka za pekne strávenú chvíľku s vami.
0 0
Kathryn Kathryn

Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

Veľmi rada som Vás dievčatá spoznala, je to iné komunikovať s Vami cez internet a stretnúť sa s Vami osobne. Ani neviem ako ten čas uplynul, už sa teším na ďalšie stretko. Všetkým z porady želám krásny zvyšok víkendu a hlavne zdravím Vlastičku, Andrejku, Evanku a Tonku.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Tešilo ma, že som si s Vami mohla porozprávať... Ďakujem hlavne Vlastičke za organizáciu a tiež za výborné koláčiky. A všetkým, ktorí boli, za to, že prišli a našli si čas na spoločné posedenie. Dúfam, že sa stretneme častejšie, tak ako sme si sľúbili.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
?etsips ajam do a ybaB
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať