Zavrieť

Porady

Poznate ich firmu?je to pravda ci dalsi klam?

Dobrý deň, „J“, ,

začať môžete okamžite po registrácii. Ešte v deň, keď obdržíme Vašu prihlášku ( "viď príloha" ), Vám mailom prepošleme podklady... Od toho dňa, do 3 dní ( ak ihneď začnete pracovať ) máte v rukách prvé peniaze...

Príležitosť je aktuálna :

Volám sa Ľubomír Klimák a som externým spolupracovníkom spoločnosti My Digest, ( česká spoločnosť s pôsobnosťou aj na Slovensku ), ktorá pôsobí v oblasti internetovej propagácie reklamných letákov . Letáky, okrem iného, obsahujú ponuky prác na doma a cez Internet.


Ak spĺňate všetky podmienky, ktoré sú nutné pre zárobok u nás ( informácie nájdete v prílohe ), je to zárobok pre Vás. . Ide o serióznu prácu ( žiadny SPAM a pod. ). Vyžadujeme administratívny a manipulačný poplatok 10,-euro ( 301,26,-Sk ) ( viac v prílohe ) na výlohy spojené s korešpondenciou.Študenti ( aj nastávajúci a externí ) si môžu uplatniť 50% zľavu ( t.j. 5,-euro ( 150,63,-Sk ).

Tiež je nutné aby ste mali možnosť prístupu na Internet a počítač. Základný zárobok je cca. 330 - 400,- euro ( 10.000,- Sk až 12.000,- Sk ) za mesiac a časom môže byť vyšší. Vaša pracovná doba je ľubovoľná, stačí cca. 2 hodiny denne a zárobok je dosť vysoký. Keď pracujete viac, je vyšší a keď menej, samozrejme nižší. Popis práce: Budete kopírovať a rozosielať ( cez Internet ) reklamné letáky My Digest záujemcom a hľadať ďalších pracovníkov pomocou inzerátov ( podobne ako ja teraz ). Z práce budete dostávať províziu a za každého záujemcu finančnú odmenu. Presný popis a inštrukcie dostanete na e-mail po zaregistrovaní Vašej prihlášky a administr. poplatku a okamžite môžete začať s prácou.


Skončiť, na čas prerušiť, prípadne znovu začať s prácou môžete kedykoľvek, podľa vlastného uváženia...Bez udania dôvodu, bez akýchkoľvek sankcií a ďalších poplatkov.


V našom systéme sú desiatky spokojných klientov a stále pribúdajú ďalší . Osobne mám veľmi dobré skúsenosti s touto prácou, ako som už predtým písal, stačí sa tomu venovať tak 2- 3 hodiny denne a ten uvedený mesačný príjem máte istý.

Budem rád, ak sa rozhodnete s nami spolupracovať, ....

Všetci registrovaní spolupracovníci od nás obdržia k balíčku MyDigest darček - program Eurokalkulačka KROS ( 930 kb, voľne spustiteľný, netreba ho inštalovať ).
V prilhe my poslali: Výpis z veřejné části Živnostenského rejstříku

Tento výpis má pouze informativní charakter. Data pro jeho vytvoření byla získána z počítačové sítě INTERNET. Pokud se domníváte, že obsahuje chyby, obraťte se, prosím, na kterýkoli živnostenský úřad.

[hore]Subjekt


Jméno a příjmení:
Nicole Petra Blankenship
(zapsáno od 05.08.2008)
Nicole Petra Blankenship - MyDigest
(zapsáno od 12.11.2003 do 05.08.2008)
Petra Papežová
(zapsáno od 12.06.1996 do 12.11.2003)
Jméno: Petra
(zapsáno od 12.06.1996 do 12.11.2003)
Příjmení: Papežová
(zapsáno od 12.06.1996 do 12.11.2003)
Občanství:
Česká republika
Bydliště:
Bořetická 4095/20, 628 00, Brno - Židenice
(zapsáno od 12.06.1996)
IČ:
63377535
(zapsáno od 12.06.1996)
Místo podnikání:
Bořetická 4095/20, 628 00, Brno - Židenice
(zapsáno od 12.06.1996)
Úřad příslušný podle §71 odst.2:
Magistrát města Brna

[hore]Živnost


1.Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti:
od 05.08.2008 Zprostředkování obchodu a služeb
od 05.08.2008 Velkoobchod a maloobchod
od 05.08.2008 Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
od 05.08.2008 Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
od 05.08.2008 Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
od 12.06.1996 do 05.08.2008 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti:
Ohlašovací volná
Vznik živnostenského oprávnění:
12.06.1996
Zahájení provozování živnosti:
12.06.1996
Platnost živnostenského oprávnění:
Oprávnění vydáno na dobu neurčitou
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ze sa uz nevykasles na take ...

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    inak zaujimalo by ma ako to ze im niktio nic nespravi?to ako ja mozem si vymmyskliet blbost a napisat ze 10 eur za registraciu na neake veci a oni mi buduludia pposielat peniaze a aj im nic neposlytnem a ludia ma nebudu za to stihat?zakon?je toto uz vobec mozne co sa deje?

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    toto funguje uz dobrych 10 rokov .. vsak neries to a mas pokoj, ale priznam sa raz som tomu naletel aj ja, asi sa treba ucit na vlastnych chybach

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    mno to je pravda a ja som taky pripad ze ja sa poucim az ked sa oondim..prepacte za tento vyraz
    prisla Vam ss odo mna?

    Poznate ich firmu?je to pravda ci dalsi klam?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.