Zavrieť

Porady

Zajtra rozhodneme či to bude Gašparovič alebo Radičová

Ja len dúfam, že ďaľších 5 rokov bude prezidentom človek, ktorý je toho hoden. Za koho sa nebudeme musieť hanbiť, kto sa vie správať dospelo, zodpovedne a seriózne.

Uvidí sa, či sa platňa kdesi zasekla a nie a nie pohnúť sa ďalej... alebo či si ľudia pomaly začínajú uvedomovať pár faktov...

Držím Vám palce pri rozhodovaní!
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Bastian Pozri príspevok
Tie sumy sú pekné tučné.
Najviac sa mi páči to, za čo to bolo vyfakturované - vraj kreativita, stratégia, nešpecifikované služby, logo...

Takéto miliónové logá by dokázal urobiť môj 10 ročný syn:
Ano, keby som pri zakladani firmy akceptoval taketo logo, tak som dnes pravdepodobne na urade prace evidovany ako nezamestnany.

Ceny takychto log sa pohybuju u grafikov do 300 EUR.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Gabhus Pozri príspevok
Ľudia, veď Porada je o niečom inom, bavme sa o daniach, účtovníctve, ide zúčtovanie zdravotného poistenia atď. atď. Veď aj recepty, kvietočky a mačičky so psíkmi sú lepšia téma ako toto..... Už môj dedo hovoril, že politika je svinstvo, tak načo to rozoberať. Je jedno, komu fandíme, ale nech mi niekto ukáže SLUŠNÉHO politika z hociktorého tábora. Jedného som poznala, ale ten si žije svoj dôchodcovský život a z vysokej politiky odišiel po troch rokoch - vrhol sa do nej plný ideálov po osemdesiatom deviatom roku a po troch rokoch zhnusený odišiel. Ozaj je toho už trošku veľa, hádam sú aj iné miesta kde sa to dá povedať.
Pretoze velmi zalezi na miere toho svinstva. Je to podobne ako so znecistenim zivotneho prostredia. Dnes uz je znecistena v podstate uplne cela planeta. Napriek tomu ti asi nie je jedno, ci zijes na Orave, v Bratislave alebo v Cernobyle.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
Ano, keby som pri zakladani firmy akceptoval taketo logo, tak som dnes pravdepodobne na urade prace evidovany ako nezamestnany.

Ceny takychto log sa pohybuju u grafikov do 300 EUR.
Také logo je hanba.

Ak sa zaregistruješ na stránke kde chodia odborníci na grafický dizajn, tak ti tam ponúknu od týchto 100x krajšie za pár desiatok EUR. Bol by som zvedavý, ktorý z tých pánov ministrov by za ne zaplatil toľko, keby to kupoval pre svoju firmu .
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať